bugün

biriniz bdv den allaha söven arkadaş olduğunu modlara yazın eski sövdügü küfurlerin ss ini de atin da bu akşam silsinler. kurtulalım şundan.

modlar dindar affetmez.
kayra bak raporuna güvenme bir gün süleyman soylu seni de alacak rapor mapor da dinlemez o.
Merhaba entry'sine 11 kişi eksi oy vermiş yazardır.
Demek ki bir haltlar yemiş önceden.
inşallah insandır.
zamanında allaha peygambere sövüp pedofili diyip müslümanları aşağılayan (bkz: kayraudio) denen şahsiyetsizin yeni hesabı

gelgelelim sözlukte dindar takılanlar sözde dinciler aktroller bu adama sesini çıkarmazken en büyük tepkiyi bizler koyduk o ayrı mesele. tabi aktrollerin hoşuna gidiyorsa böyle tipler bilemem.
Bence sempatik bir yazar.

Allah'a küfretmiş sanırım. Araları açık olabilir ve bu sizi hiç mi hiç alakadar etmez. Allah'ın kendini koruyacak gücü var sonuçta, size ne oluyor?
allah'a hakaret bizi alakadar eder canım benim. nasıl ki ateistlere edilmesi de yasalarca korunuyorsa.

zikicem özgürlük anlayışınızı.

bir gün yanlış adamın yanında hakaret edin de mahkemede ebenizi bellesin.

az tck okuyalım lütfen. yok öyle ona söveyim buna söveyim hıyar ağaları.
başarılarının devamını diliyorum. Umarım kendin için yapıyorsundur bu anlattıklarını.
Oldukça geniş bir yazar.
Sözlüğün en yakışıklı yazarı.
Elma tip vücutlu yazar.
Kaslansa kambur çirkin kas yığını tiplere dönüşme ihtimali gördüm.

Bir de (bkz: gri don çirkinliği)

Edit: medyasına girip baktım bitanem. Oğlanda amerikan ergeni tipi var.
En son allah kitap sövüp silinmişti bu geri mi gelmiş? Koştursun bakalım o halde.
kendisini sevmem oda beni sevmez.
adam günde 9 saat cips kola yaparak haum haum haum sesleri eşliğinde sözlükte avel avel dolaşıp göt büyütüyor bir de gelmiş ayetlerin mantıksız olduğunu falan iddia etmeye çalışıyor bana. bir de böyle bilimle içli dışlı gibi takılması yok mu.. ciddiye alamıyorum.
Ayı gibi bi arkadaş heralde. Bilader kaç kilosun ?
din hakkındaki görüşlerini desteklediğim kaliteli bir yazar.

Entry bu kadar.
Rahatsız...

(bkz: diyabetik nöropati)
Uludağ galeride sıfatını görünce fenalık geçirdiğim yazardır,entrileri de boştur.
yakında donuzlarım bunu da
Hem şişko hem de özgüvenli antipatik yazar.
Sözlüğü soran arkadaşlarıma uzun uzun anlatmak yerine bu arkadaşı göstereceğim. Yazmak isterse kimlerle yazmak istediğini görsün.

(#43693567)
çok başka bir kafa yaşıyor bu arkadaş.

öyle ki 27979 senelik sözlük hayatımda recomax, selia ve kendisi dışında bu kafaya erişebilen başka kimseyi görmedim. bunlar kovalisyon kurup ülkeyi yönetsinler bence.
kıblesiz vatan hainlerinden sadece biri.
tam bir islam düşmani inanmaya bilirsin buna saygı duyarım ama insanların inandığı islam dinine hakaret edemezsin saygısızlık yapamazsın bu kimsenin haddi değil.
olağan bir şekilde, arapların dini olan islam'ın ne olduğunu anlattığı için lince uğramış.

bizimkilere kalsa islam şöyle bişi "allah'a tapınıyon çok güsel oluyo".
islam dininin ayarlarıyla oynadığı için ışık hızıyla bayrama çaylak giren yazar. demedi deme ibrahim adamın aklını alırlar. evet..

görsel