bugün

(bkz: bi vajina kokusu aldım sana da geldi mi)

abazan yazar cümlesi.

edit: yav beni ne kötülüyosunuz başlık benim üzerime kalmış ben açmadımdı. kim açtıysa gelsin sahiplensin lan. ayrıca ironiye benzer bir şey yapmak istemiştim lanet olsun shit!

ikinci edit: hahaha çığ gibi büyüdü kötüleyenler. kötüleyin anasını satayım ne lan bu? haklısınız sözlüğü çöplüğe çevirdim. ama abazan değilim düzenli bir seks hayatım var.
(bkz: bir an icin heyecanlandin itiraf et)
Mehim mehim çok kültürlüyüm ayağına entryler döşenip içinde bastırdığı abazanlığı başlık sıçarak * gideren yazar repliğidir. Erkeğim evet!
(bkz: oha sözlükte erkek mi var)
tarzi basliklar acmadigi icin, erkek yazarlarin zihinlerinde olusan soru cumlesidir.
belki de sözlükte abazan olarak nitelendirilmesi gereken yazarların sözlükte aktif olmasıyla, abazan başlıklara talebin artması sonucu hatun entry'lerinin fark edilmemesi muhtemeldir.ne de olsa üsturupludur hatun dünyası mensupları.
(bkz: masturbasyon yaparken entry girmek)
(bkz: bayan yazmak)
(bkz: yok böyle bir şey)
(bkz: kedidir o kedi)
başlık: sözlükteki bayan yazarlar

sözlük'te yok!

ama aşağıdakiler belki işinize yarar.

sözlükteki erkek yazarlar
bayan yazar avcısı erkek yazarlar
abaza erkek yazarlar
yalnız erkek yazarlar
(bkz: bayan degil kadin)
erkeklerin abazalıklarının doruk noktası.
Gerizekalıların düştüğü durum. Bayanın burda ne işi var. Daha doğrusu buradaki bayana bayan denir mi lan, klavye başında takılan bayanın tipi nasıl olabilir; bıyıklılardır göbekli iğrenç amk.
(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır)
(bkz: sazan avi)
şoka girmeme sebep olan zandır.

cidden yok mu ya? nasıl yani? o kadar entry, o kadar mesaj? yoksa?

offfff...
zannetmektir. uludağ sözlükte kadın vardır, kız vardır, gay vardır, erkek vardır ama bayan yoktur.
ayol biz kimi baymışız?
sözlükte hanım yazar dersek bi tane kesin vardır. gayette güzeldir ayrıca sesi de güzeldir.
Abazan yazarların gerçeği keşfetmesi üzerine yazar nüfusunun yarı yarıya azaltacak kitledir. En sonunda bi boka yaradınız. Teşekkür.