bugün

bana sürekli tanrı var mı yok mu tarzı reklamlar gösteren hede. hayırdır birader tanrıyla anlaşmanız mı var?
Tek cümlelik yazarlar ile görsel yazarların ekseriyeti oluşturduğu sözlük. Kalbi aklına devşiri az sayıda insan var. Azlık iyidir, tarafın makbulü az olandır.
Sen kalk bir yazara kibar bir dille özenle mesaj yaz ve çaylak olduğunda mesaj gönderemediğini anla. Uludağ sözlüğün en kötü yanı olabilir.
Seviyorum seni, ekmeği tuza banıp, banıp yer gibi.
Ekşi hikaye de yine de bozuluyor artık burası da.
çok severek yazdığım sözlük keşke siyasi troller olmasa daha güzel bir yer olurdu.
Bazı arkadaşlar hep karikatür atıyor bıktım artık.
yeni üye olduğum ama yıllardır takip ettiğim sözlük.
patron değişince sözlüğün çehreside değişir sanmıştım. en azından bir kaç yeni tema eklenir diye düşünmüştüm. aynı tas aynı hamam.
Arkadaşıma burada yaşanan komik bir olayı anlatıyordum hevesle. Cümlemi yarıda kesip yalnız ben uludağ sözlük ne bilmiyorum dedi.

Artık arkadaşım değil.
Yoksa herşey simulasyon mu. Uludağ sözlük diye birşey yok mu. Ben anlamıştım zaten. çaylakken eksi oy vermeme sınırı var. on saniye, otuz saniye sınırları. işte bunlar en büyük deliller.
ufo mu nickli arkadaşımızın yaşadığı olay doğru. Hatta hikayedeki yaşanan komik olay benim.
korkunç şekilde başlıklarda imla hataları var. bu kadar rezalet olamaz, bazen bakınca ana dil türkçe değil mi diyorum! lütfen gerek yazarlar, gerek sorumlular bu işe el atsın.
Sözlüğe bot basarak bitişini ilan eden sözlük. Bir zamanlar bunu inci sözlük yapardı işlerin yolunda gitmediğini anlardık. Burası da basıyorsa vardır bir sıkıntı.
ulan şu siteyi bir düzeltemediniz. ne foto konuyor ne video konuyor. insan sinirden kendini siker o derece. aslında çekilecek çile değil ama gönül ferman dinlemiyor amk.
değerli insanlarla dolu sözlük.
Bu başlığa yazmam istenmiş daha doğru olurmuş evet şimdi yazıyorum.

Millet götünü başını atarken benim çaylak olmam üstelik 2 kez.

Trollük yaptığınız oluyor bazen evet ama millet neyse bu kadar yeterli, büyütecek bir şey yok moda yazdık altı üstü.

Bunun üstüne de çaylak olursam da sorun değil iyi geceler..

Bir sözlük en adaletli olanından.
yemin ederim rezil bir halde olan sözlük. zaten bazı entryleri botlar oyluyor bak çok ciddiyim. aktif yazar sayısı çok çok az, başlıklar zaten yüzüne bakılacak gibi değil. şurayı düzeltin dedik düzeltmediniz, düzgün yazarların çoğu gitti, benim gibiler de birkaç yazarın hatrına ya da ekşi hesabının onaylanmasını beklemek için duruyor burda. bir sözlüğü katlettiniz amk gurur duyun. 2016'da yazmaya başlamıştım ilk, o zamanlar da rezil bir haldeydi ama bu artık başka bir boyutu işin. sözlük bildiğiniz ölü. Kokuşmuş bir ölü.

sözlük kızlarının bilmem neyi, sözlük erkeklerin bilmem ne olması. bi yürüyün gidin ya.
Bakın ben dün neyi keşfettim. Daha entry girmemle oylama bir oldu. yani bir saniye ya geçti ya geçmedi hemen beğenildi. Bu ne demek oluyor şimdi. Ya yazarlar cin hemen artı verdi ya da sistem otomatik artıladı. Bilmem anlatabildim mi.
bir zamanlar müptelası olduğum, uzuuun bir aradan sonra tekrar aktif kullanmaya karar verdiğim sözlük.
Ekşi sözlük ile inci sözlük evliliğinden doğan çocuk gibi bir sözlük.
Ölü taşşağı yemiş gibi sözlük. Hiç hareket yok.
Bu başlık sözlüğün sözlük içindeki durumuyla ilgilidir. Silelim lütfen teşekkürler.
Moderatöründen, yazarına kadar buram buram kalite kokan, türkiyenin en popüler ve bir nömaralı bilgi kaynağı sözlüğüdür.
severek yazdığım sözlük.
Memelere severek baktığım sözlük.