bugün

Troll cenneti..

Ülkenin derdini yaz arkandan biri meme var mı meme yazıyor.

Öneri...

Sözlük içinde sözlük yap karması yüksek olanları vip salona al trolleri ayrı yere al onlar zaten toplu sanal sex yaparlar..
an itibariyle üyesi bulunduğum sosyal medya mecrası.
sözlük gidince hayattan koptum lan. elim ayağım dolandı ne yapacağımı bilemedim amk.
Zall yine bi yerlerini kurcalıyor kesin amk.
Kıskanılan sözlük. Bu didos saldırılarının nedeni bu. Başarılı oluşumuzu çekemiyorlar.
Bir kaç dakika önce suni teneffüs ve kalp masajına cevap vererek hayata tutunan sözlük.
tırriklemiş olandır.
çocuğum oynama bozacaksın.
Yeni ifşalar yolda mı yoksa?
sanırım 3-4 aydan beri en berbat zamanlarını geçiren sözlüktür. Kaliteli yazarlar günden güne azalıyor. Dolayısıyla kaliteli entri görmek gittikçe zorlaşıyor. Sol framedeki başlıklara bakın genelde 5-10 entri dahi zor giriliyor. Sürekli saçmasapan bir akış var. Oylama desen zaten yok. Du bakalım.
30 dakkada bir hesaptan atıyor, tekrar giriş ekranına sokup reklam göstertmek için güzel taktik ismayıl.
Eskiden haftasonları bu saatlerde en az 650-700 yazar aktif olurdu. Șu an 350 civarlarında bu sayı. Hemen hemen tüm sözlük yazarlarının haftasonlarını evde geçirecek yalnız bireyler olduğunu varsayarsak sayı olarak ciddi bir düşüş var.

Bu sayının tekrar yükselmesi için acilen o kalitesiz ama sempatik yazarların geri döneceği bir ortamın sağlanması şart.
1 yıl önceki uludağ sözlük gibi değil. yazdıklarımı ölçüp biçip öyle yazardım şimdi köy olmuş tarla olmuş.
gece gece yıne aynıdır. cinci troller, kürtçü troller ve türkçü troller sahnede.
görsel
Evet
Başlıklara bakılınca an itibarıyla libidonun dışavurum yeri olarak hizmet veren sözlük.
güzel mekan.
çoğu hala "de/da" ekini ve "soru eklerini" ayıramayan yazarlara sahip, içinde bulunduğumuz güzel sözlüktür.
Türkiye nin bilim, ilim ve kültür merkezi.

Her okuyucuyu üye olmaya davet ediyoruz. Bilhassa güzel kızları.
Bu ara birileri dügmeye basmis sözlügü canlandirmak için gözümden kaçmadi bir kaç yazar yirtiniyor.

Kaç para aliyonuz lan söyleyin aramizda kalacak.
güzel evim.
bizim çöplüq yaw .
8 yıl sonra yazmaya devam ettiğim sözlük. bana yaşlandığımı hissettirdi. 8 yıl geçmiş aradan gerçekten.
(bkz: Uludağ sözlüğün Hoppidi Hoppidi zıplayan tansiyonu)
Her şeyine katlanabilirdim, katlanıyordum da, kafa dağıtırım diyordum ama artık bardağı taşıran damla şu olay oldu.

Bir yazar benim niye her entrysine çemkirdiğimi sordu (nickini hatırlamıyorum ama ordan burdan yazı araklayıp paste yapıp benim diye övünüyordu) tartışma sırasında olayı kapatan mesaj aynen şöyleydi:
"Sen beni kıskanıyorsun, bu kadar aktif ve bilgi dolu olmamı çekemiyorsun. 13 yaşındayım diye beni ezemezsin."

13?
Bari uludağ junior veya çocuk diye bir alt kategori açın da orada toplaşsınlar.
güncel Önemli Başlıklar