bugün

düşünsene sözlüğün sahibisin ve sözlük tam bu hali ileyken para kürekle geliyor ama ergen dolu değilse, bilgi falan paylaşımları doluysa sözlük sol frame para çay kaşığıyla gelemiyor ?

sana diyorum, sen naparsın ?

hepiniz küçük ismaillersiniz...
içerik bakımından oldukça kalitesiz, tüm gün birbirleriyle kavga halinde üyeler barındıran bir sanal platform olduğuna bizzat şahit olduğum.
bir boka yaramayan yonetici kadrosu ile bes para etmez sosyal olusum. Sozlugun halini,seviyesini ve kalitesini gormek icin sadece acilan basliklara bakmaniz yeterli olacaktir.
tiksindirici başlıklar ve yorumlar!

ne demeli? bu aşağılık mahluklara.
Sol frame de onlarca başlık dönerken hemen hemen bütün yazarların seks, troll, cinsellik başlıklarına koşmasıyla, meselâ : https://www.uludagsozluk....ertle%C5%9Fme-sorunu-var/
başlığına doluşan ve nice nice entryler giren yardımsever yazarlar varken devamlı suçlanan sözlük.

N'aapsın moderasyon sopayla mı dikilsin, kaçmayacak mısın o zaman buradan?
Burası temerküz kampı mı, bir daha gelmek isteyecek misin?

Akademi, bilim vakfı, ilim - irfan yuvası isteyen zaten sora sora bulur.

Sıkmayın milleti yahu, ciddiyetin diğer yüzü ölümdür.

Seviyorum ben burayı elleşmeyin.
yani benim olduğum yer.

saat 12 oldu mu ya.
sınav dönemleri haricinde pek de çekici gelmeyen sözlük. sınav dönemi ne oluyorsa artık burdan çıkmak bilmiyorum. durup düşündüm hep önemli sınavlarımın olduğu dönemlerde yoğun şekilde takılmışım burda. ilginç bir yersin sözlük.
berbat bir yer. o kadar çok orospu çocuğu var ki burada bitmiyor. Yönetim, moderasyon falan yok zaten internetin bok deliği cidden burası.
yazarlığımı askıya aldığım mekan. mutluluk her daim sizinle olsun.

merak eden olursa serez çarşısında kime sorsanız tarif eder.
0:00 0:32

1881. günün şafağında doğuya bakın!
artık sıkıldığım sözlük. troollüğe sardım artık.
Orta halli fiyatı olan, popüler olmayan ancak sakin doğası ve huzur dolu sahillerinde keyifli akşam yürüyüşleri yapabileceğiniz, bazı eksiklerine rağmen gözden uzakta olmak isteyenlerin tercih edeceği bir tatil köyü gibidir.
Güzel sözlüktü niye kapandı bilmiyorum. Yerine buraya uludağ forum diye bişey açmışlar. Aynı tadı vermiyo ama takılıyorum işte.
Arada gelip bir göz attığım yerdir.
olum ben burada eskiden normal biriydim niye şimdi birini kudurtunca zevk alıyorum hahahahaha, evet.
Özleyip özleyip geri döndüğüm tek yer.
ARADA SIRADA, iKi ÜÇ GÜNDE BiR, sol tarafa BAKIYORUM.

AN iTiBARI iLE BU BAKIM ANLARINDAN BiRiNi GERÇEKLEŞTiRDiM.

bizim köyde güzel bir laf vardır. köy yanarken orospu saçını tararmış.
aha da sol tarafa bakınca fosur fosur osura osura saçını tarayan götten boktan başlıklara giriş yapanlarla dolu olduğunu görüyorum.

ortam sağlı solllu iyice agd moduna girmiş.

bu kafa ile burdan ne köy olur ne de kasaba.

amı götü bu derece dağıttıktan sonra toparlaması kolay değil.
Türkiyenin en iyi Sözlüğü. Son zamanlarda şikayet eden veletler var.

Size ne ulan adamın nasıl entry gireceğinden. Aksi halde zaten ceza alıyor yazar. Bak 1 hafta çaylak oldum. Sesim çıktı mı ? O kadar da şey yapmayın. Eğlenmeye bakın. Evet.
Sözlüğü beğenmeyen yazarları barındıran sözlük.
kötünün iyiyi kovduğu, yavşağın alçağın doğruyu sindirdiği salak bir dönemde, sürrealist distopya zamanların içindeyiz.

aha da durum bu ortamda da, burada da bu dibine kadar geçerli. bu tiplerin ortamda amip gibi çoğalıp kapladığı görülüyor.

böyle olunca buralarda cümle kurmak suya yazı yazmak gibi oluyor.

buralar bir tipitipin de dediği gibi sesini çıkarmadan götün üstüne oturup eğlenme ortamı.

buralada gereksiz zaman kaybetmek yerine daha doğru yerlerde durmak daha yararlı.

hiç bir şey yapamıyorsan git face'den akrabalarına eşine dostuna paylaşım yap, mesajını ver.
Kimsenin sikine takmadığı bir yer, ortamlardaki silik tip.
Abi millet bir şey hakkında fikir edinmek için ekşiye, goygoy makara yarraklık için inciye giriyor. Uluya da kimse bakmıyor.
2018 entry'lerine göz gezdirdiğim ne halta yaradığını anlamadığım, üye olduğum için pişmanlık duyduğum, yorumların da bu fikrimi desteklediği sanal ortam. hele ki görsellerde karşıma çıkan mahlukat fotosu. pilavdan çıksa pilav yemem.
zaten 6-7 yıldır burada olan bazı başlıkları kendilerininde kullandığı yazdığı halde şimdi rahatsız olup duyar kasıp prim yapanların olduğu sözlük. vah zavallılar. evet.
%80'i kafasız insancıklardan oluşan sözlük. kayıt olduğum güne lanet olsun.
son zamanlarda yazarlarının memnun olmadığı yer. sözlük.

pek çok insan şu an trolllerden şikayetçi. ama gördüğüm kadarıyla bu trolller troll yapmak yerine daha çok ; hakaret , hassas değerlere saygısızlık düzeyinde yazılar girmekte. insanlar bundan dolayı rahatsız. peki ne yapabiliriz? bu sorum uludağ sözlük moderasyonuna. beni haksız yere 3 gün çaylak eden moderasyona. (kendi şikayetimi de yapayım yeri gelmişken).

yapılması gereken şey. format dışı entry giren , sözlüğü uzun süreler boyunca kirleten ve uyarı almasına rağmen buna devam eden kişileri silmek , banlamak. bu kadar basit.

onun bunun götünü kollayacığınıza işinizi yapın amk! (burada küfür etmiştim sildim. şimdi bunlar beni çaylak eder hakaret ettim diye)

şahsen ben 2 , 3 gün sözlüğe dahi girmedim. ben yani bu aptal eski inci sözlük yazarı. hani derler ya en leş ortam incide var diye. ulan burası 2 gündür oradan daha beter! hatta şu an inci sözlükte daha nezih bir ortam var diyebilirim. 15 yaşındaki çocukların ortamı siz eşşek gibi adamların ortamından iyi.

şu elimdegoruntulerinvarı silin öncelikle. bu yazar bu sözlüğün gelmiş geçmiş en iğrenç yazarı. ben bu sözlüğe bu adamdan daha fazla katkı yapmışımdır hatta.

iş yapın iş. tembel götlekler!

edit: görüyorum özellikle entrylerimi eksileyen ibneler var. eksilesinler. onları öpüyorum buradan.

hatta bu entry 30 eksi alsın istiyorum. lütfen eksileyin.