bugün

http://m.uludagsozluk.com/e/33356575/

"Amk Türk'ü" falan yazılan sözlük olmuştur.

Neyse ohalde bize de ihbar etmek düşer. * erkeksen silme canisi.
konser ve evlilik gibidir; dışarıdan baktığınızda ''orada olmak istiyorum'' dersiniz, içerisine girdiğinizde ''benim burada ne işim var'' dersiniz.
moderasyona bildirdim, hesabımı silecekler.

öptüm kib byeee.
her site çatır çatır işliyo.

bu amk. ulu sözlüğü kaplumbağa hızında, daha enrty değiştirmiyor.

yağmur yağar ulu yavaşlar, ta ebesinin amında ki internet kabloları kopar ulu yavaşlar, 1 hafta önce 3 5 salak darbe yapmaya kalkar ulu yavaşlar...

sikerler lan böyle işi ota boka kitleniyor bu site. az yatırım yapın amk.

başkalarında bi şey yok, sular kesilse bizim sözlük yavalıyor. bu nasıl iş amk...

arkadaşlar düzüldü, yine...
iyice kaplumbağaya döndü amına kodumunun sözlüğü. Masaüstünden ne zaman girsem can çekişiyorum amk. Şifrem kayıtlı olmasına rağmen her defasında şifre soruyor. Hadi buna alıştık aylardır böyle de, bu yavaşlık ne böyle abi. Yemin ediyorum kullanması imkansız hale geldi. Hayır sorun benim internette mi diye düşünüyorum ama diğer sitelere takır takır giriyor. Sağ tarafa bir derdim var diye buton koymuşlar ne işe yarıyor cidden merak ediyorum. Adamlara yılda bir kere sorun bildiriyoruz siklerinde değil, tenezzül edip cevap bile vermiyorlar. Önceden en geç 2 saate cevap gelirdi. Hayır sinirlenip bilgisayarın bir yerini kıracağım ondan korkuyorum. Zaten sabıkam kabarık.
Kolayca manipüle edilebilen ve her yazılanı ciddiye alan ergen yazarları olan sözlük.

Hesabımı sildirmek için moderasyona mesaj attım ve bu esnada 1-2 troll başlık açayım dedim. %90'ı ciddiye alıp hakarete başladı. Güldüm ya...
avm ye pis kıyafetle giren işçiyi normal bulup, taytla gezen kızları yargılayan sözlüktür.

bu saatten sonra sadece geçmiş olsun denir.
Hayat boyu asla vazgeçmeyeceğim sözlük. Kısmet olurda yeniden yazar olursam, sadece yazarlık yapacağım sözlük. Asla trolllük yok. Evet.
artık yazdığım entrylerim gözükmüyor (başlığın içine bakınca görünüyor silikte yemedim ama taymlanda hangi başlığa yorum attiysam başlık taymlanda kalkıyor)silik mi yedim acaba dedirten sözlüktür yardım pls.
günde toplamda 45 dakika internete girme hakkım var radyasyon muhabbeti nedeniyle. Ve ben zamanımı sanırım burada harcıyorum yine. iyi mi yaptık kötü mü anlamadım.
Adının anketsözlük olarak değiştirilmesinin daha doğru olacağı sözlük.
yeni mobil güncellemesiyle artık daha da aktif olacağım sözlük herkese merhaba... yeniden.

uygulama çok hoş olmuş elinize sağlık.
Ne ekşi sözlük gibi bilgilendirme ne de inci sözlük gibi eğlendirme amacı olmayan sözlük yapılanmasıdır. Bünyesinde çok sayıda trol ve bunu besleyen yazar barındırmaktadır.
Samimi insanların yazarlık yaptığı türkiyenin zirvedeki ilk beş sözlüğü arasında.

Trolleri ile meşhurdur ayrıca.
izin sonrası Yine dönüp dolaşıp geldiğim sözlük. Toplumsal acılar bitmiyor keder içimize akıyor, insalar kötü, hayat kısa ve acımasız fakat sözlük hala uluuu. Mu acaba? Neyse az bi bakayım karar veririm.

Bir sözlük. Arada günlük de olabiliyor çok amaçlı olanından.
Edit: ben biraz daha gideyim en iyisi.
demin nostalji ile karışık acı çekeyim derken sözlüğün bugını buldum ehehe.
Az önce heyecana kapılan sözlük.
anaa bi ben de olmamış noldu la sözlüğe.
Dakikalar önce üyesi olduğum sözlük. Uzun zamandır incide yazan bir yazar olarak sözlüğünüze renk katacağımdan şüphem yok.
yıllar oldu be girip yazmayalı. uzun süre yazabilir miyim bilmiyorum ama baya değişmiş girmeyeli.
görsel
görsel
Tarayıcı arayüzü ekşi sözlüğünkünden daha sade ve daha kullanışlı olan türkiyenin en büyük ikinci interaktif sözlüğüdür.
yeni üye olduğum grup bakalım ne çıkcak.
pek çok fetöcü ve darbe şakşakçısı tespit ettiğim sözlük.