bugün

(bkz: yobaz sözlük)
(bkz: hülooğ sözlük)

sözlük falan değildir, ergen göt kılı hülooğğğcuların forum sayfasıdır.
orospuluk ve orospu çocukluğu oranı en düşük sözlüklerden birisi.en yüksek orospuluk ve orospu çocukluğu oranı ise sözlüklerin atası olarak bilinen köklü ve büyük kerhaneye ait.e ile başlayan orospu yuvası bu alanda rekoru kimseye kaptırmıyor.
moderasyonunun ciddi ailevi sorunları var.bacısıyla, sevgilisiyle, babasıyla, anasıyla, karısıyla. yoksa onların arkasından elaleme böyle kötü konuşturmazlar. onlarla yaşadıkları sorunların sinirini bizim entrylerimizi mal gerekçelerle silerek bizden çıkarıyorlar.
gayet kaliteli bir interaktif sözlük. ah! bide içindekiler kaliteli başlık ve entry açabilseler!
(bkz: piston aşağı indi)
artık gece gece hiç çekilmeyen sözlük. saygıdan eser kalmamış. rant için yapılan saçma sapan hareketler de cabası. aga bırakın da mizahı da hicvi de becerebilenler yapsın. dalga geçip aşağılamakla sadece kendinizi düşürüyorsunuz.
burada birisi ölünce "allah rahmet eylesin" diye yazıyorsunuz ya. söz uçar yazı kalırın anlamı bu değil. birazdan allah rahmet eylesin diyeceğim mesela ama duymayacaksınız. ama yaratan duyacak. işte sizin yaptığınıza ucuz huzur deniyor. ve bu sözlükte de bolca var.
son zamanlarda trollerden başkasının pek uğramadığı sözlüktür.
buraya ilk geldiğimde eskilerin yeni nesil çok bozuk, eski ortam yok, ben de gidiyorum artık demesine karşı çıksam da şuan sonuna kadar hak veriyorum.
gündemi baya geriden takip eden sözlük. uzun süredir üyeyim ama hiç bir şeyler yazasım gelmemişti. bir göz gezdirdim de buradakilerin birbirine hiç tahammülü yok. muhabbetler aşırı küfürlü. hiç beklediğim bir ortam bulamadım. neyse artık belki de yanlış düşünüyorum.
hani hiç tanımadığın bir insanla oturur frekans tutar konuşmaya başlarsınız ya, her şeyinizi anlatırsınız ya bilmeden. işte öyle bir şey.
iyiden iyiye şakirt yuvası olmuş interaktif platform.

yakındır ihl'den beter olması.

sonra vay efendim "forum/chat tarzı entry girdin" diyerek entry silmeler falan.

anasını bile sikerim olum, şöyle bi bakın lan ne halde şurası?
iyiden iyiye şakirt yuvası olmuş interaktif platform.

he he oldu valla. bu sene iyi şakirt yaptı. oğlum kimsenin şakirt falan olduğu yok, sen senin beyninin ürününe destek vermeyeni şakirt görüyorsun sorun o.

11 sene öncesine kadar istediği gibi at koşturan kemalist ulusalcıların şakirt burası yeaaa diye küstüğü sözlük.

canım.
iyi ki var.
Forum/chat tarzı entry girilen sözlüktür.
çohacaip bir havası, etkisi olan sözlük.

ekşi'de yazar olduğumu öğrendiğim bugün bile açıp buraya girdim. tövbe tövbe...
zaman geçirmek için mükemmel yer.
iyiden iyiye darbeci yuvası olmuş interaktif platform.

he he oldu valla bu sene iyi darbeci yaptı sözlük. senin beyninin ürününe destek vermeyenleri darbeci görüyorsun hep.

15 sene önce türbanlıları yerlerde yuvarlayan, tekmeleyen polislere destek verenlerin, kendilerinden başka herkesi cahil sanmaları ise en güldüğüm şey.

nickim kezban ya, ben bir şey bilmiyorum. *
r4bia selamıyla selamlıyorum sizi.
trollere kalmış olan sözlük. paylaşım sıfır, seviye kalmamış.
bu kadar troll ve ergenle dolu olmasina ragmen neden tercih edildigi anlasilamayan sozluktur.
hiç tanımadığım götün birine sırf egom tatmin olsun diye bilerek ve farkında olarak hizmet ettiğim hissi uyandıran bir yer.
(bkz: anıtkabiri yıkalım yerine tuğalet yapalım)

bütün olayı bu.
az önceki entry'yi neden girdim bilmiyorum, öyle duruyormuş burda. neyse siktir et. ya ne yarrak kürek insanlarmışsınız siz. kırk yıl sonra geldim, mesaj kutumu inceledim de amına koyim derdiniz ne lan sizin. şurda bir ukte vermiş herifin teki, gelmiş benim kendisinin uktesini doldururken verdiğim linkin ne olduğunu sormuş sonra, o da yetmemiş, ben açıkladıktan sonra "özgün olursan sevinirim." demiş çekmiş gitmiş. "ulan at götü, ne istersem o olurum, nasıl istersem öyle yazarım sana ne dalyarak," diye cevaplayamamışım ben de. keşke uktesini vereydim de benden çıkaydı. insanlar kendilerini niye bu kadar ciddiye alır anlamış değilim hıamına. oğlum efendi efendi eğlencenize bakın yaa. ben size hiç "yarak kürek olmazsanız sevinirim." diye mesaj attım mı şimdiye kadar? atmam da. amınıza koyim. ızdırabınızı sikeyim. iyi sözlük. güzel sözlük. hoş sözlük. dışarıdan bakınca bok gibi geliyor da içine girince seviyor insan. şişman ve aşırı makyajlı bir orospu gibi. gecenin köründe ışıksız inşaatte sikilen yaşlı aşufte gibi. tatlı sözlük. şeker sözlük. aq insanları. yarak kafalılar.

(bu entry silinir diyenler bassın tebessüm'e.)
sözlük özelliğini kaybetmiştir.

(bkz: forum)
klavye deney tahtası yaptığımdır.