bugün

bir tarafta angut, dinci, akepe tayfası diğer tarafta solcuyum, sosyalistim, cehape tayfası ortalığın amına koyuyorlar. garibim %10'luk aklı başında kesim de tıpkı moderasyon ve zall gibi bunlara bakıyor. veriyor küfürü.
anasının amını tersten görmüş, tecavüze uğrayan ve 5 sene önceki kaliteli insanları mumla arayan sözlük.
gözlemlerime göre son zamanlarda bir hayli kadın yazarın türediği sözlük. bu gruba üye kimisinin en salak yerlerde kadın olduğunu (örn: pembe=en sevdiğim külot rengi, gibi) belli etmesi buraya geliş amaçlarının farklı olduğunu gösteriyor. nasıl bir zihindir lan bu sözlükten sevgili düşürmeye çalışmak. yani hiç mi zekasızsınız. burada düşüreceğin adamı/kadını (aynı şey erkekler için de geçerli) pekala dolmuşta, parkta, avm'de düşürebilirsin. en azından oralardakinin bir elini yüzünü görürsün. burada o şansın da yok.
recep tayyip erdoğan ve fethullah gülen'e alenen hakaret etmekte olan yazarlara sahip oluşum. böyle giderse zall serverleri balkona değil mapusa koyar size söyleyeyim.
ülkedeki her şeyin bir anda yoluna girdiği sol frame'den anlaşılan sözlük.

http://www.bidepo.com/images/szlk.jpg

anketlere gel..
budur. birkaç insan dışında, bu hayvanlar salınmıştır szölüğe

--spoiler--
anal seks yapan türbanlı hatun info

yeni tasarım
özel msj (119)
silik (20)
gelişmeler
mesgale
aplikey$ins
radyo uludağ
görüntü
bir derdim var
daha fazla
5 saniye oldu.
online:
856 kişi

vajinal sekste aradığını bulamamış ve- veya yetinememiş azgın kadın modeli.
(laz vegas, 28.06.2013 23:47)

orospudur. itina ile sikilmelidir.
(onun bunun cocugu, androidapp, 28.06.2013 23:48)

buraya "anal seks yapan türbanlı hatun" ile ilgili entry gir

--spoiler--
en acilinden el atılması gereken sözlük. varoş mahallelerine döndü yahu buralar. önümüzü kesip haraç kesecek ibneler. olmaz zall olmaz. daha katı kurallar daha acıtıcı cezalar zall.
o malum görüşte olmayanların uzaylı yerine koyulduğu sözlük. sonra kimse tek tip insan yetiştirilmesinden bahsetmesin, biraz saygı!
çok fena bayatladı. özellikle 10. nesillerden sonra resmen bok gibi.. bu ne lan.. habervaktim'in sözlük versiyonu gibi..
Beş sene önceki halini hatırlayıp şöyle bir hüzünlendiğim sözlük. ilk göz ağrımdı.
bana "cunku sen asagilik bir insansin" denen entryi gammazladığım halde entry silinmedi, tam tersi kendimle alakalı entry gammazladım diye gammazlığım elimden alındı. zihniyetin taraflılığına bak. utanın. böyle bir sözlük burası işte.
zamanın ne kadar hızlı aktığını bana bu gece tekrar hatırlatan site. 2006 aralık sanırsam üye olduğum tarih. az önce rastgele birine baktım, onuncu nesil yazar yazıyor. kendime baktım üçüncü nesil yazıyor. böyle arada kahveye gelip köşeden izleyen bıyıkları sararmış amca gibi hissettim kendimi. komplekse soktunuz lan beni gece gece.
onuncu nesil alımını durdurmalı ve artık kalitesiz saçma sapan bezdirici trollüklere prim vermemeli.. umarım her şey güzel olur, önceden bu sözlükten iki gün bile ayrı kalacağımı düşünemezdim. şimdi artık yorduğunu düşünüyorum, yazar engelle butonu yok, bezdirici trollük yapanı silmek yok, sürekli aynı içerikte başlıklar açarak çöplük yaratanlara bir yaptırım da yok.. o yok bu yok ne var lan it! sırf iki tık daha fazla kazanıcam diye, biraz daha başlık açılsın diye bunlara müsade edilmemeli.. herkes sikinin keyfine göre takılıyor, modlar memnun, zall memnun herkes ümidi kesmiş. insan da sinir yapıyor artık burası, özellikle bezdirici trollük, sürekli aynı içerikte yeni başlıklar açılarak yapılan trollük. off neyse 1 ay kafa iznine çıkıyorum, geldiğimde umarım güzel şeyler olur ulu adına.. eheh
aynı başlıkları farklı şekillerde açan yazarlara sahip sözlük. gelişim yok, yerinde saymak var. modların umrunda değil, konferanslarda bir kaç sene içinde diye cümleye başlamak başka o bir kaç sene için geleceğe yatırım yapmak başka.
çok baba bir sözlük lan burası. troll yazarlar falan var ama çok insan evladı yazarları var bu sözlüğün. moralim diplerdeydi herkese iyi geceler diledim. öyle cevaplar aldım ki insanlık ölmemiş amk dedim. var'olsun uludağ sözlük ve uludağ sözlük yazarları.
hatta gelen cevaplar arasında nereye? diye yazıp gülmeme neden olan yazarlar var bu sözlükte. bu yaptığıma kızabilir, trollük diyebilirsiniz. inanın umutsuzluk bakımından çok kötü bir gece geçirdim. ama öyle insancıl yazarlar var ki insana umut aşılıyor. yaptığım bu olaydan sonra bir kaç gün ortalarda görünmesem iyi olur. tekrar çok teşekkür ederim sözlük ve yazarları.
gemius firması anketi ve kocaman giriş ekranı reklamları sabır zorlayan sempatik sözlük. adamdır. ekşi gibi kibirli, soğuk değildir.
samimidir sözlüğümüz.
internetin çöplüğü sıfatını 4chan dan almasına çok az kalmış ırkçı, kafatasçı yuvası.
ateist olmanın moda olduğu inci ve ekşiden daha ılımlı ve samimi yurdum kokan sözlük.
aldığı tam sayfa reklamla kapitalizmin amına koyan sözlük!
bok gibi sözlüktür. cidden bak.
itü'de hesabım silinmeseydi veyahut ekşi'de 20 binlerde olmasam adımımı atmazdım.
çok fazla reklam alan, çaylak olduğum sözlük.
çoğunun sözlük denildiğinde aklında 'dilden dile kelime çeviren kaynak' tan başka hiçbir fikrin oluşmadığı zamanlarda yazmaya başladığım ve tam 2 yıl boyunca zevkle yazarlık yaptığım; ancak üniversiteyle birlikte veda etme kararı aldığım oluşum. Yazarlığımı iptal ettiğim günden beri ancak Google aramalarında denk geldiğinde giriş yapıp, ilgili başlıktaki işimi görüp yeniden çıkmak vasıtasıyla görüştüğüm eski dostum. içinde biraz yazma isteği olan insanlar yazmadıkları zaman zehirleri içinde birikirmiş. Saçma olduğunu düşündüğünden dolayı bıraktığı bir ortama 3 yıl sonra, ani bir şekilde, gecenin bir yarısı dönme kararının alınabileceğini de öğreten mesken ya da kürkçü dükkanı...
yazarların oylama konusunda büyük sıkıntıları olan sözlük. vermiyolar kardeşim
çok iyi, yardımsever insanlar bulundurduğuna bu gece tekrar şahit olduğum güzel oluşum.