bugün

laik-şakirt atışmaları ile güldüren ve kendine bağlayan sözlük.
eksi sozlukteki basliklari gorup uludaga kopyalayan yazarlarin oldugu sozluk (bkz: öpüşürken düşünülen şeyler).
yazarlarının yüzde 87'sinin * sadece güldükleri yazılara artı oy verdiği sözlük.

kalan artı oylar ise genelde ya şakirtlere giydirilen ya da pkk'ya giydirilen girdiler oluyor.
yazılası ve okunası yazarların bulunduğu sözlük.

şakirtlerle kemalistlerin kimi zaman ağır kaçan seviyesiz laf sokma çabaları olmasa daha hoş olacak sözlük. birçok fikrin sergilenmesi güzel ama insanlar birbirlerini dinci, dinsiz, ateist olarak yargılıyorlar.
boktan bir yer olmaya başladı. boktan sebeplerden entry siliniyor. örnegin ekşi sözlük yazarları hakkında yazdıgım şu entry iki sefer boktan sebeplerden silinmiştir. ha o entry silip silmeniz sikimde bile degil. modarötörler muhtemelen ekşi sözlük yazarı, ama gerçekleri degiştiremezsiniz ilgili entry şurada;

başlık: (bkz: ekşi sözlük yazarları)
entry ŞiMDi BiR BAŞLIK AÇILMIŞ ERKEKLERiN YATAKTA YAPTIGI HATALAR GiBiN BiRŞEY. ENTRYLERDEN BiRiSi ŞÖYLE;" HEPSiNi AL DiYEREK TUTURMASI SIGSA DÜKKAN SENiN" DiYE! BUNU YAZAN BiR BAYAN. HEMEN NiÇK ALTINA ŞÖYLE BiR ENTRY GiRMiŞ ABAZA YAZARIN BiRi;
--spoiler--
biraz sohbet edilince kendisi hakkındaki önyargılarınızın paramparça olacağına inandığım, samimi sevimli kişilik. yeni badim.
--spoiler--

silinme sebebi: tamamamen yazarı ilgilendiren entry. siktir lan oradan bunun neresi beni ilgilendiriyor.
2silinme sebebi forum chat tarzı entryler silinir: sıçtınız bali sıvamayın.
--spoiler--
genel kurmay yazılmazmış.
uludağ sözlüğün faydalarından biridir.
yıllarca hangi kelime toplu hangisi ayrı gayrı öğrenemeyen bana öğretmiştir.
--spoiler--
öğrenmek isteyene öğreten, eğlenmek isteyeni eğlendiren sanal yerdir.
şu saatten itibaren içimi dökmek için yazdığım sözlük.
(#12668622) dostsuz* kalmak zor olacak gibi görünüyor çünkü.
çogu zaman uludağ anket.
gündemin ti halini de re(el) halini de barındıran, kaliteli, bilgilendirici, aktivitesi ve seviyesi yüksek olan sözlük.

(bkz: seviyorum bu sözlüğü)
yazarlarının bazılarının önce türkçe yazmayı öğrenmesi gereken sözlüğümüzdür.
yazı veya içerik olarak aynı olan entryleri aynı başlıkta barındıran sözlük. ya madem bir şey yazacaksın bir arattır sağ üst köşede. hep aynı şeye denk geliyorum.
ayrıca şu anket aşkından bir an önce kurtulmalı çok sevgili 'yazarlar' zira sözlük anket yeri değil.
hem can sıkan, hem can sıkıntısını alan sözlüktür.
gece yarısı saat 2-2.30'dan sonra daha huzurlu olan sözlük.

şimdi bakın sol frame'ye... anket, spor, siyaset, din, karı-kız gırla gidiyor. entry'leri okuyun. yarısı birbirine ayar veriyor, laf atıyor, sataşıyor. onlar dediğim saatlerde en aza iniyor işte. hepsi, sözlükte hırsını alıp, mışıl mışıl sıcacık yataklarında uykuya dalıyorlar.

baksanıza abi şuraya, yazacak başlık dahi bulamıyorsun. eh, bi' iki tane kaliteli başlıklar çıkıyor da; etik, seviyeli ve en önemlisi de saygılı tartışmalar yaşanıyor.

sözün özü, bu saatlerde bi' bakın şöyle etrafa. yazmak için yazmayan, boş değil dolu dolu yazan uuser'ları göreceksiniz. sol frame çok taşaklı olacak ve daha mutlu olacaksınız. daha sonra sahurunuzu yapıp yatabilirsiniz zaten. ha, yatmam mı diyorsunuz? yatmayın abi, biz hep buralardayız...

saygılar.
yeni yetme bolca vardır burda.
ekşide çaylak olan/yazarlığı onaylanmayan birçok yazarın oyalandığı sözlük.

edit:yalan mı
zaman zaman kaplumbağa ile yarışsa geçilebilecek ağırlıkta entry girilmesine izin veren sözlük. monsieur zall biraz yenilik getirmelidir kanımca.
geceleri beni daha fazla saran sözlük. ne bileyim gündüz hiç yazasım gelmiyor. yazacak bir şey bulamıyorum.*
her geçen gün formatı biraz daha sikilen sözlük.

(bkz: o eski halinden eser yok şimdi)
forum.

sadece yukarıdakini yazınca "hata: entry nerde?" yazıyordu, al, ebenin amında sözlük.
şahsımın güvenini ve saygısını gittikçe kaybeden sözlük.

ben de eski 'aman bilgi gireyim, aman değer vereyim' çaba kalmadı.

troll'ük girişimlerim sürpriz olmamalı.
sanırım sıçtı, ve tepesine de tüyü kondurdu.
okurların da oy verebilme özelliğinden bahsediyorum. kesin bir bilgim yok ama dün, günlerdir merak duygumu bastırmaya yeten üşengeçliğimi yenip, çıkış yaptım sözlükten. hemen girdim kendi başlığıma, buldum bir adet şahsımca yazılmış entry. bastım şukuyu. sonra baktım ki son iyi oylanan entrylerde kabak gibi duruyor.

nerde bir 7. hatta 8. nesil yazar görsem, karması hep 800-900 civarında.
bu sözlükte yazılanlar o kadar okunuyordu da, biz mi uyuyorduk 2 senedir ?
Inanilmaz bir baslik kirliligi var. Adamlar entry girmeyi baslik acmaya esdeger goruyorlar. Soktugumun mallari.
her on başlıktan üçü nefret söylemiyle , dördü anket, ikisi trollenmiş tespitler ve biri de ucundan bilgiyle doldurulmuş sözlük.
Burayı seçtim çünkü burda başka sözlüklerde olduğu gibi laçka ve iğrenç muhabbetler yok denecek kadar az. Yazar olmaktan keyif alıyorsunuz ve düzgün, doğru bilgiler edinebiliyorsunuz.
Bir hakaret yuvası olma yolunda ilerleyen sözlüktür. (bkz: sol framenin boku mu çıktı bana mı öyle geliyor)