bugün

entry'ler (109)

sözlük yazarlarının instagram hesapları

https://instagram.com/tevekkeladam/ erkekler eklemese de olur (sözlüğe çöpçatan sitesi muamelesi yapmak. ) Pişman mıyım ? Tabii ki değilim.

black sails

2. Sezon 5. bölümün itibariyle ters köşenin a. koymuş. dizidir.

--spoiler--
Kaptan Flint gay'mış.
--spoiler--

whatsapp vermeyen sözlük erkeği

Nereye verildiğini bulamamış olabilir.

oyun oynayan erkek çekiciliği

Ben Counter Strike oynuyorum. Bir hatun da çıkıp demedi ki , " Uff o headshotların olsun, awp yi çok güzel kullanman olsun, çokk çekici yaaa " demedi. (üzgün surat)

sözlük aşklarına inanmamak

Yazar entry girmiş. Bunu gören kadın yazar, erkek yazara özel mesaj atmış - Ne kadar güzel yazmışsınız demiş. Erkek yazarda - höhohom yazıyorum ya yapıyorum öyle şeyler demiş. Muhabbet geç saatlere doğru ilerledikçe Erkek yazar aşık olmaya başlamış kadın yazara ve nihayetin de o müthiş soruyu sormuş. - Üstünde şu an ne var ? bir fotoğraf yollasana. Kız fotoğrafını yollamış. Fotoğrafa bakan çocuk, kızın 113 kilo olduğunu görmüş. Bunun üzerine Erkek yazar ağlak gözlerle - Bundan sonra sözlük aşklarına inanmam ulenn !! diye haykırmış. Ve topukları totosuna vururcasına sözlükten uzaklaşmış..

işte bu dostlar, sözlük aşklarına inanmayan yazarın hikayesidir.

atasözleri

Bir olayı veya durumu kısa ve öz olarak anlatan genelde anonim olan cümlelerdir. Bir tanesinde şudur ;
" Köylünün siki şişti de taşağı sana mı düştü "

harry houdini

History Channel de 2 bölümlük Houdini adında dizisi yapılmıştır. Dönemin ünlü illüzyosnistlerindendir. Karın kaslarına çok güvenen houidini her gösterinin sonunda bir izleyiciye karnına yumruk attırır. Ölümünün de bu sebepten ötürü gerçekleştiği söylenir. ( En azından dizi de öyle ).

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

Doğru söylüyor "burslu ogrenci" yazdığıma pişman oldum. ama yazdığımı da geri alamam tarzım değil. Zaten çok seri eksilere maruz kaldım (üzgün surat) . Son olarakta "everything i can do sometimes" yazar arkadaşıma teşekkür eder. Karanlıkta sekerek uzaklaşırım efendim. Hörmetler.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

Ne zaman twitter hesabımı buraya yazsam eksi yiyiyorum. Özlemişim. vurun ulan ! https://twitter.com/tevekkeladam

edit : Herkes bu anı mı bekliyormuş anlamadım ki.

eylül cansın

intiharı kadar Arkasından yapılan yorumlar ayrı bir üzmüştür.

2014 te başınıza gelen en kötü şey

2013'ün geride kalıp 2015'e girilecek olmasıdır.

ulu roman

halıböri, bu kaosta bu keşmekeşte dayanamadı ve belinden revolverini çıkarıp havaya 3 el ateş etti dan! dan ! dan ! ve etrafında yuvarlak bir kalabalık oluşturmuş 27 kişiye " what fuck is going on !?? " diye bağırdı. Ortalık fırtına öncesi sessizliği andırırcasına sessizleşmişti...

ulu roman

Aslında kör bir kurşun değildi. Fisko birliğin efsane ajanlarından zeki fındık'dı. Bu yıl kimsenin fındığın net fiyatını öğrenmesini istemiyordu.

gecenin şiiri

Atlar dörtnala koşuyor çimenlerde
Kelebekler çok yalnız uçarken
Çimenler beyinlere benzer bir yönden
Bir çok hayvan otçuldur !

tuğçe adındaki kızlar

Manito olduğunuz da sizi sabahın 5'inde arayıp "Ben ayrılmak istiyorum. Kaldıramıyorum" deme ihtimali olan kızdır. / Çok da güzel kaldırıyordu halbuki.

yerel yönetimler

Güç bela da olasa mezun olduğum bölümdür. Mahali idarelerin (Belediyer, il Özel idareleri, Valilikler ) kalfiye eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla açılan bir bölümdür. Mezun olunur fakat iş alımı yok denecek kadar azdır. Şayet ankara da bir dayınız , belediye başkanı amcanız , ya da vali bir halanız yoksa sürüm sürüm sürünür, sikerim böyle aşkın ızdırabını deyip saçma saçma işlerde çalışmak zorunda kalırsınız.

Naçizane tavsiyem : seçmeyin bu bölümü. bu bölümde harcayacagınız zamanı kpss kursunda harcayın.

bir ilişkide en önemli şey

seksdir efendim.Sevişin.

ulu yazarlarının sketch toy resimleri

http://sketchtoy.com/48906879

nasıl öleceğini düşünmek

kendi yaşamanın nasıl sonlanacağını düşünmektir. Bir süre sonra "Ben ne ölücem amk ya onlar ölsün" şeklinde son bulur.

yaran telefon diyalogları

sms yoluyla, numaramı sildiğini bildiğim eski sevgilimle şöyle bir konuşma geçti.

Ben : Ben eski bir tost.
O : Anlamadım
Ben : Gerizekalı mısın?
0 : Düzgün knuş atma mesaj.
Ben : Are you cola ?
O : bi gt.
Ben : Are you bira ?
o : Beer o mal kmsen çok malsın atma mesaj skma canımı (buna çok güldüm)
Ben : What are you o zaman amk ?...