bugün

2007'den beri bildiğim bir yerdi uludağ sözlük.ancak diğer sözlüklere takılıyordum*~ancak daha sonra diğerleri bozdu bari sen yapma uludağ deyip buralara geldim.ortamı güzel bilgileri akıcı.başlıklar kısa sürede bulunabiliyor.sonuç olarak diğer kardeşleri gibi bir bilgi yuvası.bende buranın yeni yazarı.birde şöyle bir olay vardır.''olum bir üye olayım heryere entry giricem dersiniz.üye olursunuz.çaylak onay için 20 tane entry girmek gerekmektedir.ancak o heycandan ''hihihoho bende yazar oldum''cümlelerinden hangi başlığa entry gireceğinizi unutursunuz.enteresandır.
an itibariyle cinsel içerikli başlıkların açılmaya başlandığı sözlüğüm, canım benim...
bünyesinde hiç haz etmediğim insanlar bulunduran oluşum; ancak kaçıp gitmek çözüm değil, bu yüzden buradayım, bu yüzden defalarca çaylak olmama rağmen gitmiyorum meydanı ite köpeğe bırakmamak için.
soldaki listenin saçmalığı ile, yavaş yavaş hakkında fikir sahibi olduğum sözlük.

msn de kızları verebilirliklerine göre listelemek (27) .
sadece becermek için bir kıza romantik yaklaşmak (26) .
2 haftalık sevgilisiyle cinsel ilişkiye giren kız (2)
küçük göğüs görünce seksten soğumak (2)
kızların bir erkekte baktıkları ilk yer (22)

bravo.
ekşi sözlükten tırtıklanmış zilyon tane entry görülebilecek arakcı sözlük, hala entry taşıma ayağı felan çekme bana mini çakal.
arak, .arak iyi sözlük vesselam...
gerçeğin gerçek olduğunu genellemelerin bunu değiştiremeyeceğini anlaması gereken tırt yazarların bulundugu dağ gibi sözlük.
sıçta üstüne otur sözlük. seviyoruz.
yazarlık değerlendirilmesine alınmam için gerekli olan entry sayısını doldurmamama rağmen beni ansızın yazar yapan sözlük. sanırım çok iyi bulundum için bu kadarı yeterli olmuş. ilginç...

ayrıca bünyesindeki yazarlarda bir hoşgeldin dememiştir...*
enteresan sözlük valla.

kimisi hayatı boyunca konuşturulmamanın sanki acısını çıkarıyor,
kimisi çıkıyor ben atatürk'e taparım diyor,
kimisi çıkıyor kardeşim atatürk'e tapma bak allah'a tap senden din kardeşin olarak rica ediyorum diyor,
kimisi pkk şöyle iyidir tsk böyle kötüdür diyor,
kimisi karı kaldırma derdinde,
kimisi olmayan havayı yapmanın derdinde,
kimisi apartman yöneticisi tadında,
kimisi kendi meşrebince yazıyor,
kimisi 1.neslin kıymete bindiğini zannedip 3 sene sonra entry giriyor,
kimisi ben şairim diye ortaya çıkıyor zamanla şiirle alakası olmadığı ortaya çıkıyor,
kimisi ey işçiler birleşin diyor,
kimisi ey müslümanlar birleşin diyor,
kimisi din ayrı, devlet ayrı diyor,
kimisi televizyonda gördüğünü yazıyor,
kimisi sadece makara kukara derdinde,
kimisi başkasının yazdıklarını yazarak bir yerlere gelmek derdinde,
kimisi sadece amigoluk derdinde,
kimisi sidik yarıştırma derdinde,
kimisi twitter gibi kullanıyor,
kimisi herhangi bir forum gibi kullanıyor,
kimisi kenef gibi kullanıyor.

kısacası maksadını çoktan aşmış sözlük.
herşeyi var. ateisti var dindarı var laik i var incisi var cincisi var kendisi cin olan var var dan yok olanı yoktan var olamayanı var. bu diyardan gitmek gerek corc.
entrylere kelime sayısı sınırı koymalı. ben diyeyim 500, sen de 700... böylece daha kaliteli olur. cidden.
bazen inci sözlükleşen sözlük. bildiğin ordaki düz adamlarla aynı yorumlar vardı bir konunun altında. 10 dakika sonra baktım silinmiş, sevindim. ısınmaya çalışıyorum. uludağ sözlük kullanma kılavuzu çıkartılsa iyi olur tabi. kullanıcı,entry gibi sözcükler her sözlükte farklılık gösterdiği için buraya alışmak zaman alıcak gibi. bugün uuser'ı öğrendim mesela.
tüm sözlük aleminin kralı, tüm internet portalının ulaşılır en doğru bilgi bankası, en farklı fikirlerle dolu insanların yaşam kaynağı.
(bkz: ben bilmem zall bilir)
yetimler yurdu. kimi sevgi kimi ise ilgi yetimi.
3 günde yazar yapan sözlük. bu sebeple önüne gelenin doldurduğu vasıfsız bir sözlük. umarım bu durum değişir ve daha kaliteli bir konuma gelebilir.
an itibariyle başlık kabızlığı yaşayan sözlüğüm.
vodafone mu reklam yapti yoksa zall mi sozlugunun reklamini yaptirdi, bilemem ama yazarina zerre deger verilmedigini ispatlamis sozluk.
sizi de yazilarinizi da kaale almiyoruz arkadasim paraya bakariz biz diyenlerin sozlugu.
reklamda saçmalamanın sınırı olmadığını göstermiş taraflardan diğeri...
itici, değersiz bir o kadar da bencilce düşünülmüş reklam kampanyasına alet olmuş sitedir... kendi adıma hiç dert etmem. girdiğim entry sayısı belli ve kalitesi yok denecek kadar az ama bu sözlüğün adam gibi yazan/okunan diğer yazarlarına yapılmış saygısızlıktır...
yardım kampanyası diye bahane de bulundu... madem öyleydi, daha önce gelişmeler butonu neden kullanılmadı ?
reklam için 1 saatliğine satılan sözlüktür!
son yaşanan reklam rezilliğinden sonra ekşisözlük yazarlığım onaylanır onaylanmaz bir daha yazı yazmayacağım sözlük olmuştur. tam alışmışken başka sözlüğe girmez olmuşken bütün gönül bağlarımı kopartmıştır.
bittiği yeri bugün gördük.
o kadar fazla saf yazar varki bu sözlükte. zall istediği gibi at ko$turabilecek inandırıcılığa sahip olarak sonsuza kadar ya$ayabilir. deprem olmadan böyle bir plan yapılmı$tır demiyorum, fakat gelen tepkiler yüzünden reklamı haiti' ye çevirdikleri o kadar belliydiki, bunu görmek için herhangi bir yazı okumaya ihtiyacım yoktu.