bugün

bir de bilgi girilmiyor iddiası yapılan sözlük. doğruluk payı var. ekşi sözlük' te üzerinde tartışmaların döndüğü mindhunter üzerine bazı karakterler hakkında bilgilere baktım ama bulamadım. çünkü o sırada sevilip sevilmediğini soruyor, ilgi çekmeye, sinirlendirmeye, şamata yapıp inceden laf sokmaya çalışıyordu yazarlarımız.
şahsen hala aklıma geldikçe bilgi entrysi giriyorum ama kimseye bir şey ispatlamak zorunda olduğumu düşünmüyorum.
sadece '' x girdiyse başlık açayım da kızdırayım '' kafasında giren değişik tipler var burada. bu kadar ciddiye almamak gerekiyor. üstelik iyi adamlar saldırıya uğrarken kötü adamlar tepeye çıkıyor. üzülüyorum.

edit: kaldı ki bursa' da bile bir süre sonra zirvelere gitmemeye başladım çünkü zirveden tek anladığı şamata ve geyik muhabbeti yapmak olan yazar sayısı çoğalmıştı. çoğu güzel şey gibi eski bursa sözlük tayfası da kayboldu gitti işte.
dün nedense bağlantı bir geldi bir gitti. eskiden istediğin zaman fotoğrafları görüntüleyebiliyordun ama şimdi mesela gizli modu açmazsan fotoğraflara bakamıyorsun. arada bakabiliyorsun, arada bakamıyorsun.
görsel
Ciddi manada ölmüş, bitmiş sanal yuvamız. Bu kadar deli bir mekanın sıfırlanması üzücü.
Bir şey olmasını istemem.

Zira 6 sene önce hayatımın aşkıyla burada tanıştım. Tabi 5 senesi ona buralarda yazılar döşeyerek geçti. Abartmıyorum (bkz: düşün ki o bunu okuyor) (bkz: ben bu yazıyı sana yazdım) ve (bkz: sözlük yazarlarının itirafları) başlıkları benim için anısı, hatırası olan başlıklar.

Buralarda az bunalıma girmedim. Tüm manik anlarımda da buradaydım... Burası giderse benim 16 yaşından sonraki anılarım da benden önce ölür, ölmesin.
görsel
görsel

uzun bi aradan sonra aranıza döndüm size kocaman nah ve orta parmaklar bıraktım bileğimin kusuruna bakmayın kücük bir kaza gecirdim yokluğumda sizi pek de özlememisim ama olsun