bugün

koyun dolu olmasından iyidir.
enayi dolu olmasından iyi bir durumdur.
olması gereken bu olduğu içindir. *
sözlüğün kalitesizliğiyle eşdeğedir. statükoculuk, asker goygoyculuğu, darbecilikle ve öteki seslere tahammülsüzlükle pirim yapmaya çalışmaktır.
akıl ve mantık denen şeyden habersiz zırcahillerin herkesin tek kalıpta olduğunu zannetmeleridir. chp'ye bir kez dahi oy atmamış insanları dahi chp'li olarak tanımlamazlarsa zaten yabancı oldukları "düşünme" işini hiç kıvıramayacak mankafalar, kürtçü islamcı olmayan herkese chp'li diyerek işin içinden çıkmaktalar...
hayatı ve algılarını akp ve chp ye indirgeyen adamın iddiasıdır.
hükümeti eleştirmek demek chp li olmak demektir, ona göre.
oysa ki mesele vatan, millet meselesi olmuştur.
oysa ki milletinin değerlerine ayar çekmeye çalışan akp yi eleştirmek, eleştirebilmek vatandaşlık görevi olmuştur.
kaldı ki milletinin adını, devletinin değerlerini, vatanını vatan yapan kavramları korumak adına ceset olabilmeyi göze almış insan, chp li de olabilir her an.
kaldı ki akp varken söz konusu olan vatansa, milletimse, atamsa, zaten öyle olmak gerekmez mi?
sözlük yazarlarının eğitim düzeyi ortalamasının yüksek olduğuna delalettir.
sokağa çıkacak yüzleri olmadığı için dir.

çünkü, atatürk ün kurduğu bir partiyi bu hale getirmek insanın yüzünü kızartır.
eğer insanın ar damarı çatlamamışsa tabiki!..
bazen iyice inci sözlüke çevirirler sözlüğü.
bekaret önemli değil. önemli olan aklın bakir kalması ve namus iki bacak arasında aranmaz diyen kesim akp yi destekleyecek değil ya mümin kardeşlerim.
sözlügün seviyesinin düşük oldugunun göstergesidir.
faşist dolu olmasından iyidir.
iktidar yalakası olanlarla ve yarın başka bir parti iktidar olduğunda onun yalakası olacaklarla dolu olmasından iyidir.
sağ frame'de de hep akp yandaşı var.
Sadece su başlığa bile bakılarak soylenebilir ki, yanlis önermedir. hiçbir yerde görmediğim kadar akp yandaşını bir arada burada gördüm.
niye öyle diyonuz lan. bu başlık altında bile 5-6 tane tayyip yalakası yakaladım ben.
akıl yoksunu bulunmasından daha iyi bir durumdur.
hayırdır şakirtler chpli mi oldu ki ?
gerçekte fazla olmadıkları için sanalda kendilerini tatmin ettikleri içindir.
artık kimin ne yandaşı olduğunu umursamayan insanlarla dolu bir sözlük diyelim, geçelim.
ne yazık ki gerçek bir durumdur.

atatürk veya chp eleştirildiği zaman tek bildikleri şey be hey dürzü demektir bunların. ha yok çok olsunlar korkmuyorum. iplemem bile ama gerçek hayatta burada söylediklerini söyleyememeleri çok aciz olduklarını gösteriyor.

ayrıca bu kişiler postal yalayıcıdır, 27 mayıs'a devrim derler. dersim isyanına olması gerekendi derler.
yanına yandaş arama telaşında olanların telaşesidir. (bkz: sözlüğü de yandaşlaştırmalıyız) düşüncesidir.
aklının yerinde olduğunun göstergesidir.
chplilerin tartışmaktan ve hesaplaşmaktan kaçmadıkları içindir.
apaçık gerçektir. chp yandaşı dolu olması aynı zamanda çok fazla facebookcu ve ergen olmasının da nedeni ve sonucudur.