bugün

Sözlükte son zamanlarda, islam ve insanların kutsal inançlarına büyük saldırılarda bulunulmaktadır.
bu saldırılar çok çirkin boyutlara ulaşmış olup, allah'a inandığımız için hakaretlere maruz kalmaya, ve hatta özel mesaj yolu ile tehtitler almaya başlamış bulunuyoruz.

geceleri ve hatta gündüz vakti, cinsel konular artık ayyuka çıkmış, terbiye sınırları aşılmış vaziyette. burada, bilgi alıp, nacizane bilgilerimizi fikirlerimizi paylaşmak için bulunuyoruz. ancak yozlaşmış bir topluluk haline geldik.

1) sözlükte başlık açmak sınırlandırılmalı
2) sözlüğe yeni yazar alımında, yeterli kriterler uygulanmalı, yetersiz kişiler alınmamalı.
3) sözlükte yazar olduğu halde, sözlüğe uygun olmayan, kaliteyi düşüren yazarlar, gönderilmeli.
4) bir kişi veya topluluğa hakaret veya provakasyon amacı taşıyan entry giren yazarlara hiç müsamaha gösterilmeden sözlükten gönderilmeli.
5) argo haricinde küfürlü sözler kullanmak yasaklanmalı, uymayanları geri dönüşü olmayacak şekilde göndermeli.
6) siyasi konularda sataşma şeklinde tartışanların geri dönüşü olmayacak bir şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

Tüm bu konular ve aklıma gelmeyen konuların, sözlük yönetimince gözden geçirilip, hayata geçirilmesi ve, kalan yazarlara duyurulması gerekmektedir.

aksi taktirde, ben sözlükten gidiyorum, ve benim gibi düşünen arkadaşlarıda boykota davet ediyorum.

(sözlük yönetiminden ricam şudur, bu başlık demokratik bir hak olarak görülsün ve silinmesin)
yazarlığım düştükten sonra * yapsam mı diye düşünüp vaz geçtiğim eylemdir.
uludağ sözlüğü boykot etmektir.

sıradaki şarkı boykotçu yazarlara gelsin:
"boykotum biçim biçim,
ölürüm boykot için;
zall bana düşmandır
boykot ettiğim için oy."
listeye baktım da, her birine ayrı ayrı kime göre neye göre diye sorarsın yani. o derece subjektif. yetersiz kişilerin kim olduğuna, kaliteyi düşüren yazarlara filan da arkadaş karar versin bari amk.
(bkz: yar saçların lüle lüle şarkirt sana güle güle)
Duydum ki sözlüğü boykot ediyor,
formatı sikmeye azmediyorsun .........etme
Başka bir sözlük başka bir yazara meylediyorsun...... etme

Sen dallamalar dünyasında ne arıyorsun yabancı
Hangi entry e kasdediyorsun.......... etme

Çalma başlıkları gitme o ellere doğru
Çalınmış başlıklara nazar ediyorsun..... etme

Ey makara yapacam diye format siken kişi
Sen sözlük formatını ihlal ediyorsun...... etme

Sen trollük yapacak olsan, sol frame kapkara olur gamdan
gazavat a bile hayret ettiriyorsun .....etme

@2 ile başa çıkacak gücün yoksa eğer
siktiler diye ne diye hayret ediyorsun ...etme

Ey admin şifresinin elinde olduğu kişi
Bu trollere neden müsade ediyorsun...... etme

Bizi siklemezsen huzurumuz kaçar öyle
Huzurumu bozuyorsun sen mavediyorsun..... etme

atara bulaşır entry n... karekterin başlık hırsızı
Ey canı sıkıldıkça söven...... hırsızlık ediyorsun etme

isyan et ey arkadaşım .......söz söyleyecek an değil
sözlükten hatunlarla ne meşk ediyorsun..... etme
entel "görünmeye çalışan" tipler yüzünden sözlüğe karşı alınacak tavırdır. falanca filmi çok boktan ve içeriksiz bulmak, serdar ortaç a laf edip pink floyd daki her elemanın ayrı ayrı çükünü yalamak, ateist entry ler girip, dindar insanlara hakaret ederek gündeme oturmak gibi yöntemleri kullanan bu entelimsi tipler, cidden sözlükten insanı soğutmaktadır. Çok büyük ihtimalle bu bahsettiğim şeyleri yapan insanlar, akşamları markete gidip domates seçerken de, çok farklı düşüncelere dalıyordur. Hayatın içinden bir insan olmak yerine olmadığı biri gibi görünmeye çalışan bu salaklar ölsün-bitsin.
cinsellik konuşma, spor konuşma, siyaset konuşma, din konuşma. peki biz burada da vinci nin yaptığı tablolardaki sanatsal konuları mı işleyeceğiz?

desteklemediğim boykottur. gidin ihl de veya itü de boykot yapın.
karşıt görüşteki bir insanın varlığını bile kendine, inancına, siyasi görüşüne vs. hakaret sayan bir insanın yapacağı boykottur.
ah canım yine kutsallara saldırılmış da! hakaret oluyormuş da; burda herkes makul ölçüde bilgilerini paylaşır beğenirsin beğenmezsin ki beğenmezsen ona karşı bir şeyler yazarsın. hem ben bu kutsallardan bir bok anlamadım zaten kutsallara saygı duyacak olsam ateistliğin ne anlamı kalır. sen kalkıp sırf bir takım dogmalara inandığın için benim de bunlara inanmam gerektiğine inanıyorsun bu saçmalık olur, senin kutsalın sana benim düşünclerim bana. herkes aynı şekilde düşünemek zorunda değil. siyasete gelince yine kimisi sert kimisi yumuşak yazar kimi de etliye sütlüye karışmaz... karı kız peşinde koşar sorun morun hak getire. hiç kimse birbirine saygı duymak zorunda değildir.

http://www.youtube.com/watch?v=Ofu6ldn98RE
--spoiler--

ve benim gibi düşünen arkadaşlarıda boykota davet ediyorum.

--spoiler--

tüm maddelerine katılıyorum ama bu son yazılan olmamış sanki.
küfür olsun. arada bir küfür iyidir. artık televizyon dizilerimizde bile paso küfür duyuyorum.
o yüzden burada da olmalı boku çıkmayacak şekilde.

--sapına kadar katılıyorum--
2) sözlüğe yeni yazar alımında, yeterli kriterler uygulanmalı, yetersiz kişiler alınmamalı.
3) sözlükte yazar olduğu halde, sözlüğe uygun olmayan, kaliteyi düşüren yazarlar, gönderilmeli.
4) bir kişi veya topluluğa hakaret veya provakasyon amacı taşıyan entry giren yazarlara hiç müsamaha gösterilmeden sözlükten gönderilmeli.
--spoiler--

6. yazılan kural da sözlüğün tuzu biberi. olmaması da iyi ama, bazen sinirlerimize hakim olamıyoruz.
o yüzden yazarlığın silinmesi çok ağır bir ceza olur.
(bkz: TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALAYACAKLAR)
referanduma ne evet ne hayır demek işte. şakirt olmadığı kesin.^^
Pek ses getirmemiş çağrı *
"toplam 50 entry girdim halen yazar değilim" sözlerini sarf ettiğim olay. **
amma abarttınız denilebilir, altı üstü sözlük boş verin kaptırmayın o kadar bırakın takılsın millet...
(bkz: #12435228) cumhurbaşkanlığını ilan etmiş,
(bkz: #12349384) şimdi fenerbahçelileri üzmüştür.
(bkz: #12390086) kesin yargı da var, ne de olsa cumhurbaşkanı.
(bkz: #12276306) ayrıca da oy verenler de namussuzdur, evet.
(bkz: #11871428) bize mantıksız gelen, başkaları için mantıklı olabilir. (bkz: empati)
(bkz: #11950392) ayrıca kadın dövmenin haklı bir yanı yoktur, hiçbir şekilde. duruma göre değişkenlik kabul edilemez.

trollük parayla değil efendim.
amacına dolaylı yoldan da olsa, ulaştığına inandığım boykot.

keza, son 1-2 gündür, sözlük biraz daha iyi.
serverının fransa'da olmasından dolayı boykot edilebilir, mümkündür.

(bkz: uludağ server ının fransa ya taşınma nedeni)
kaçmak yada boykot kolaydır. kalıp mücadele etmek gereklidir.

(bkz: ussae)
(bkz: sözlük seviye arttırma ekibi)
güncel Önemli Başlıklar