bugün

ben sizle hediyeleşmem.
kitap alır yollarım strapon falan göderirsiniz.

utanacağınızı bilsem yüzünüze işerim.
görsel

gibson abinizden size birer tane yalama şekeri. öyle moruk falan derseniz anca böyle lolipop alırsınız kuntizler. önce bir eller öpülsün saygı gösterilsin sonra hediye istemeden veririz zaten.

görsel
Ben bu sözlükte bir öğrenciye ihtiyacı olduğunu söylediği için para gönderdim. ikinci defa da devamlı burs gönderdiğim öğrenciye para göndereceğime, son işlemlerden yanlışlıkla bu kişiye tekrar para gönderdim. Ya hu insan nezaketen bir teşekkür etmez mi? Teşekkür etmeyi bırak sonrasında terbiyesizlik yapmaya çalıştı. Ben zaten yapacağım yardımı da hediyeleşmeyi de yapıyorum. Benim bu sözlükten başka bir öğrenciye bir daha hayrim dokunmaz. Bunu yapmam.
Standart hediye alalım. Olan var olmayan ver.
Ben Kızlara barbie bebek erkeklere Transformers robot derim. Yine de siz bilirsiniz.
Ben kime alacam kim bana alacak. Bu arada öğrenci öğrenci öğrenci öğrenci olduğumu belirtmek isterim. Doktora yaparım belki.
kitapları erecto'dan alalım o zaman.

kitap değil başka hediye olacaksa koyun beni çekiliş listesine, kim çıkarsa artık...
Gerçekten kadın olan bir yazar denk gelirse alırım.
(bkz: #46065865) güzel yürekli ngark arkadaşımıza teşekkür ediyorum.

ben de yılbaşı vesilesi ile, gerçekten ihtiyacı olan 5 öğrenci kardeşime (atatürkçü, cumhuriyetçi ve laik olmak şartıyla) yılbaşı harçlığı yollamak istiyorum.

özel mesajla bana ulaşabilirsiniz. tamamen gizli kalacaktır.

şimdiden mutlu seneler.
Evet arklar bana bol alkollü migros yılbaşı paketi hediye ederseniz çok sevaplıdır.
Hz ktç.
Bir öğrenci olarak dahil olmak istediğim kampanya.