bugün

saks mavisi ile siklamen karışımı bir renk.
mor.*
olmayan şeyin rengi olmaz,bu zamanda iç çamaşırı mı kaldı efendim. donsuz geceler diliyoruz ve don kullanmıyoruz , kompetanı ve loya 'yı protesto ediyoruz.
benim ki yeşil. üzerinde tivity var. akşama kadar ağzına veriyom daha bi kere bile cik demedi.
gri renkli.
siyah boxer ve beyaz atlet. efsane.
don :gül kurusu dantelli.
sütyen : siyah.
siyah renk.
sana ne diye cevaplanacak anket sorusudur. millet nelerden bahsediyor sen hala milletin donunun renginin derdindesin yok artık ya.
uğurlu olanı; pembe
utandıran renklerdir.

değerli kardeşlerim, efendiler! tabi böyle nadide ve nazenin sosyal bir platform bulmuşken, her şeyi en ince detayına kadar paylaşmak, içinizdekileri fütursuzca dökmek istediğinizin tabiysi ben de farkındayım. lakin bunu yapmadan önce bir anlığına bile olsa durup düşünmek gerektiği kanaatindeyim. şöyle ki;

içimizde siyah, full siyah iç çamaşırı giyen hanımlara zaafı olan olabilir. işini gücünü bırakıp "ben bu hanımı nasıl da yalarım" diye hayal dünyasına dalanlar ve ekmek kapısını ihmal edenler olabilir. ne bileyim iş yerinde siyahlar içindeki memeyi sütyenden hafifçe sıyırıp ısıra ısıra hakkını vermeyi tahayyül ederken dayanamayıp mastürbasyona başlamak suretiyle işini riske atanlar olabilir.

o yüzden bu tip şeylerle birbirimizin aklını bulandırmayalım. hayır yalatmayacaksanız hiç paylaşmayın zaten bu konunun farklı bir boyutu. lütfen sevgiyle kalın değerli kardeşlerim.

--spoiler--

sponsorlu ifade: şirinoğlu faktoriiiinnngg

--spoiler--

--spoiler--

sponsorlu link: görsel

--spoiler--