bugün

+ lar;
boy : 1.84
kilo : 73
kahve göz, siyah saç
43 numara ayak

- ler ;
mühendislik okuyorum malesef...
boy: 1.74
kilo: 56
saç: karamel tonlar
göz: ela
ayak: 39

bunlara kim inanır ? *
boy : 1.90
kilo : 98
saç rengi siyah, göz rengi kahverengi
43 numara ayakkabı
iş güç sahibi *
ulann kendimi izdivaç programda zannettim bir an*
Boy : 1,55
Kilo : 80
Saç : kavun içi tonlar
göz : yavru ağzı
ayak : 45
boy: 1.82
kilo:80
saç: taze bitti 2 numara
ten: esmer
göz:kahve
maddi durumu: çulsuz olduğu için evden çıkamıyor.
1.70 boy
70 kilo
17 e.org.
40 ayak.
120 göğüs.
lq 120-140
Türküm
Galatasaraylıyim
istanbul.
Yüzümü gorenlerin kusursuz olduğunu söylüyor.
Kayak yapmak en büyük zevkim. Madalyam var.
Yüzme-dağcılık.
Kendi kilomda hiç kimse bileğimi bükmemez. Bilek güreşinde 70 kiloda 1 numarayim.
ben de yazayım da kendimi ifşa edeyim:

boy : 1.87
kilo : 79
saç : siyah
ten : kuzey avrupa erkeklerinin teninden biraz koyuca. kısacası beyaz tenli.
göz : ela. ağlayınca yeşil.
ayak : 43,5
penis: boy, kilo ve ayak numarasını verdim. onu da siz hesaplayın.
durum: doktordan az kullanılmış kıvamında. kısaca hiç kullanılmamış.

esra erol' a duyurulur.
Su gecirmez, kir tutmaz, maruz kaldigi hayat kosullari sebebiyle darbelere dayanikli, cok iyi beslenmemis olacak ki sadece 1,72, donem donem kilolu,zaman zamam çaki gibi, dovmeli, kimine gore yakisikli kimine gore havali, proleter oldugundan zaman zaman insan gorunusunden ciktigi da olmustur.
1.90 boy,
Kumral saç,
Turkuaz göz,
75 kilo,
Esmer,
44 nr ayak...
1,30 boy
95 kilo
turuncu göz
32 numara ayak
sivri kulak
taliplerimi bekliyorum.
(bkz: insanlıktan çıkmayın yeter)
3 metre boy, meraklısına kazma sapı gibi yarak, 37 santimetre tırnak, tepede tek göz ama mavi, saç yok, burun karınca yuvalarını tespit için özel dizayn, merkezi kilit, deri koltuk, 3 oda bir salon, park sensörü, havuzlu, haşhaşlı gözleme.
boy:167
kilo:52
saç: açık kahverengi
göz: Kahverengi
ten: buğday
ayak:37
boy: ortalama üstü
kilo: ortalamayı bilmediğimden yazamıyorum.
göz: güzel.
saç: var
ayak: küçük.
ten: eleven.
yarak: var.*
evde besleyebilirsiniz, kuma işeme, sıçma, gece ses çıkarmama gibi temel eğitimleri aldım.
aşılarım tamam.
mama gibi lükslerim yoktur, ekmek ve yemek suyuyla papara yapıp önüme koymanız yeterli.
acayip sakarlıklarım var, vidyolarımı çekip internette kolayca popüler olabilirsiniz.
boy: 182
kilo:95
saç: düz saç işte, siyah gibi olup kapkara olmayan
göz: Kahverengi
ten: buğdayımsı
ayak: 44-45

özet: izlambot gibi adamım.
sözlük yazarının anayurdu asya'dır. 12. yüzyıldan sonra, avrupa ve amerika'nın tatlı sularında üretilmiştir. suni balıkçılıkta önemli yer tutar. göl ve yavaş akan derelerin dip sularında yaşar. solucan, böcek larvaları ve bitkilerle beslenir. çoğunlukla boyları 1 metreden fazla olur. ağırlığı 25 kg'dan fazla olanları da vardır. her ısıdaki suya uyum sağlar. 3-30 °c arasındaki sularda rastlanır. aşırı soğuklarda toplu halde çamura gömülerek kış uykusuna yatarlar. kışın ölmeden donabilirler. su akıntısına karşı yüzebilirler. kuyruğunu çeneleri arasına sıkıştırır, bıraktığında zemberek gibi boşanarak 3-5 metre sıçrayarak çağlayanları aşabilirler.

pullu ve pulsuz birçok çeşidi vardır. pullu türleri iri pulludur. renk ve biçimleri yaşadıkları ortama göre değişir. genellikle sırtı koyu yeşil, yanları ve karın altı yeşilimtrak kahverengidir. küçük ağızlı kalın ve oynak dudaklıdır. üst çenelerinden dört bıyık sarkar. ağız dişleri yoktur. yutak (farinks) dişleriyle besinlerini öğütürler. bıyıkları dokunma organı olarak görev yapar.

(bkz: sazan avi)

(bkz: var mı şööle osbire malzeme sözlük dişisi)
yerse pazarına hoş geldiniz! özellikle benim çokda fazla sikimde olmayan özelliklerdir.

hangi amaca hizmet eder herkes tarafından bilinmekteyken, hala daha yaldır yaldır entry girilmesi

gerçekten komik. bu kadar mı düştük lan? eğer burdaki özelliklere göre o karıya kıza mesaj

atılmayacaksa yada o erkeğe kaş göz yapılmayacaksa ne bok yemeye yazılır ki bu tarz bi bilgi yada bu

başlığa entry?

yok tamam, özür beyler! kusura bakmayın bayanlar! gene benim fesatlığım... * bok yedim, eminim hepiniz

bu bilgileri (bkz: tüik) ile paslaşmak amaçlı bulunduruyorsunuz ki, ileride türk halkına karşı

atılan fiziki bir iftirayı bertaraf edesiniz. *

ha bu arada baktımda olum manken gibi adamlarsınız lan o boy pos o kaş göz valla kıskandım hepinizi

bi ben klasik türk erkeğine benziyorum heralde; götten bacaklı göbekli. *

ha şimdi
boy: 1.85
kilo: 80
diğer özellikler; beyaz ten siyah saç, siyah göz kombinasyonu, çıkık elmacık kemikleri ve maskülen yüz hatları...
geniş bir omuz, gelişkin adonis, göğüs, kol ve kalça kasları, top kalça da denilen yuvarlak sert kalça tipi...
kelle hariç 18cmdamarlı penis. ayak numarası 42
biyikli gobekli namus bekcisi: sarışın, fit vücutlu uzun boylu bir arkadaşımız. fikir yürüttüm sadece.
1.92 boy, esmer ten, ela göz rengi ve kumral saçlar. işte bu benim, ben ve birçok fenerbahçeli gibi yakışıklı bir ürünüm. yapacak bir şey yok.
boy: 1,81
kilo: 81
(bkz: işte ben buyum)
(bkz: anket var dediler geldik)
dörttür.
Hem kel hem fodul.
(bkz: merhaba ben banu 1.72 boyunda yeşil gözlüyüm mesajlarınızı bekliyorum)

(bkz: Ybsg)