bugün

Uludağ sözlük yazarlarını türlerine göre sınıflandırmayı amaçlayan bendenizin oluşturduğu listedir.

1- troller
Çeşitli entrylerle yazarları trolleyerek kızdırmayı amaçlayan yazar tipidir. Başarılı ve başarısız olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır.

2- aktroller
Genel olarak troller'e benzemelerine rağmen dikkatli bakıldığında aralarındaki fark görülebilir. Bu tipler genelde akp ve dinle ilgili başlıklara yazmayı tercih ederler.

3- kendi halinde takılanlar
Sözlükte pek popüler olmayan yazarlardır. Arada bir entry girerler. Yazmaktan ziyade okumak için kayıt olmuşlardır. uludağ sözlük popüler olmayan yazarlar derneği başlığında örgütlenmişlerdir. Nick altlarında "hoşgelmiş yazar" gibi 3-5 entry bulunur.

4- ünlüler
Sözlük camiasında adını duyurabilmiş tiplerdir. Nick altları doludur. Trollükle ünlü olanları da mevcuttur.

5- abiler
Genelde islami başlıklarda yazarak insanları imana davet eden müritlerdir.

6- 11. Nesil düşmanları
Her girdikleri entryde 11. Nesil yazarlara olan düşmanlıklarını belirten tiplerdir. Genelde 11. Nesiller tarafından seri eksilemeye maruz kalmalarından ötürü karmaları sıfırın altındadır.

7- açık oylayan yazar
Entrynin içeriğine bakmazsızın seri şekilde açık oylayan yazardır. Birçoğu nick altını "seri artılayan melek yazar" gibi entrylerle doldurmayı amaçlar. Yeni yazarlara hoşgeldin hediyesi olarak oylayanları da mevcuttur.

8- erotik yazar
Gece Saat 1-2 gibi faaliyete geçen yazar tipidir. Kız, meme, vurdurmak gibi kelimeleri kullanarak entrylerini girer. Yazarken beyniyle düşünmez.

9- 00.00'ı bekleyenler
Saatin 00.00 olmasını bekleyerek günün ilk entrysini yazabilmek için pusuya yatan yazar tipidir. Başarılı olduğu takdirde çok mutlu olur, olamazda ertesi gün tekrar dener zararsızdır.

10- ülkücüler
3 hilal temalı buram buram milliyetçilik kokan entryler giren yazarlardır. "kürt" temalı başlıklarda yazmayı severler. Genelde zararsız oturup karşılıklı bir çay içilesi tiplerdir.

-eklemeler devam edecektir-
Birde böyle tespit yapanlar var.
bir de memeliler vardır ki unutulmasın. çatal falan gösterirler mütemadiyen...
sallama hayat yaşayan. şu aralar kafası karışık. bencilliği sevmeyen. çıkarcı insanlardan nefret eden. fazla iyi olmasa da barıştan yana haksızlıktan nefret eden sözde avukat olacak okul biterse . çalışkan falan filan. çokça soru sorarım ve aşırı sorgularım. seversem abartırım.

Not: bu arada mezun oldum. taze avukatım.
5 . sınıf ,3. sınıf bana uyar .
3.sınıfım eyvallah.
(img:#2323878)
Kandırdım.
Ben sadece itlik ve serserilik yapmak için burdayım.
Atakergit kadar olamayacak boşa bu çabalar.

Dalga geçiyorum doğru liste olmuş.

Sözlük burası her türlüsü var.

Ben tarafsızım.

Ama atakergit aseksüel olsa da severim...

Kültürü aklı geniş çocuk iyi yerlere gelir ileride.
islamiyet ayrımı yapılmış. ben kendi halinde bir tipim misal.
Durduk yere beni karıştırdınız.
Sadece kadınlara yamanıp onlara yalakalık yapanlar (kadın versiyonları da mevcuttur)

Sırf eksi karma yapayım diye insanlıktan çıkıp garip mahlukata dönenler.

Küfürbaz olup dikkat çekmeye çalışanlar.

Sözlüğe afedersiniz götünü başını atıp ilgi kasmaya çalışan zatlar.

iq sunu yüksek göstermeye çalışıp başka yazarları küçümseyen zevatlar.

Dini aşağılamayı marifet sanıp başkalarının dinine saygısı olmayan olsa bile ara ara sataşan tipler.

Swinger gibi sapık düşüncelere sahip olan alagavatlar. Hepsi vardır efendim.