şanslı piçler.
(bkz: lemmy k) *
(bkz: zagzaga)
kaşı gözü yerinde erkeklerdir. *
buraya isim girerek deşifre etmek saçmalık olur. sonra herkes özel mesaj falan atmalar. ne gerek var böyle işlere.
(bkz: dj yakışıklı)
(bkz: dam üstünde saksağan vur beline kazmayı)
(bkz: afrasyab)
arkadaş bu tür bütün (bkz: karı düşürme başlıkları)na yazıyorum çiziyorum ama olmuyor olmuyor.
(bkz: mc yakışıklı)
evet. sözlük kezbanlarına tokat gibi bi' projeyle karşınızdayım. bu database vasıtasıyla binlerce "yakışıklı ama asosyal" olan kardeşimizin cinsel hayatına yön vermiş olacağız.

boy: 183 cm
kilo: 81 kg
diğer boy: 19 cm
aylık gelir: 5000 tl
araba: var
ev: var
adonis: var
biseps: var
triseps: var

haftaiçi 10:00-18:00 arası çalışıyorum. çalışma saatlerim dışında oldukça bol vaktim oluyor.

not: her türlü çılgınlığa hazırım.
diğer not: dileyene boy fotoğrafı da gönderebilirim.
--spoiler--

boy: 181.

--spoiler--

bu kadar yeter size.
boy: 181 cm
kilo :100
diğer boy: 12 cm(içine kaçmadığı zamanlar)

olm ben vazgeçtim yaa, yazdıkça kendimden soğuyorum.

tanım: sözlüğün yakışıklı erkeklerini bulma database'dir.
boy fotoğraflarının da başlığın görsellerine eklenebileceği database'dir ayrıca. boy dediysem, yarrak fotoğraflarınızı ekleyip türkmenistan yaraklı kuvvetleri'ne çevirmeyin amk burayı!
boy: 190
sevgili: sözlük çok seviyorum be onu.

anlayacağınız vasıfsız eleman olarak yer alacağım listedir.
http://galeri.uludagsozlu...zl%C3%BCk-capsleri-17700/

ilk foto database'ye ulaştı.
ekşi sözlügü satın alacak kadar param var yeterli mi?
sözlük kezbanları olarak tabir edilen kadın yazarların, bir gram siklemediği özelliklerdir.
(bkz: haydi rastgele miço)
boylar: 100 cm - 2 cm
baba evi var.
3 tekerlekli.

büyüyünce playboy olcam.
(bkz: hocu bilmiyom da böyle olmaz gibime geliyo)
(bkz: yalan dünya)
evet... yaklaşık 8 saattir offline idim ve sözlüğe ancak girebildim. mesaj kutum dolmuş taşmış bu 8 saatlik sürede. boy fotoğraflarımı merak edenler mi dersin, "hemen sevişmek istiyorum sana gelebilir miyim" diyenler mi dersin, "adonisleri görebilir miyim" diyenler mi dersin... mesaj gönderen arkadaşların twitter hesabından güzel olup olmadıklarını da check ettim bu arada. sonuç: bildiğin sözlük kızı işte. şişman ve kıllı. peki bu benim için engel midir? ölüsünü bile sikerim!

gözlerimi kaparım, vazifemi yaparım. varlığım uludağ sözlük kezbanlarına armağan olsun. ne mutlu yakışılıyım ama asosyalim diyene... iyderslerarkdaşlar!

edit: inanmayanlar için ekran görüntüleriyle konuşacağım birazdan.
boy:190 cm
diğer boy:20 cm damarlı
10 yıllık basketbolcuyum
haliyle kazancım bol
aktifim
yeni bir etek traşıyla durum güncellediğim database. taşeli platosu gibi oldu şerefsizim.