bugün

aynı kategoride ilerleyen iki platformun kıyası.

öncelikle kıyas yanlış. çünkü ulu'nun formatı tamamen farklı. ekşi'nin ki ise bambaşka. ekşi genel olarak hainlerin, allah'sızların, islam-devlet düşmanlarının yuvası-barınağı-yeri. kalifiye insanlar yok mu tabi ki var lakin çoğu az önce yukarıda saydığım kriterlerin çerçevesinde vakit harcıyorlar. ekşi'nin mesajı her daim bellidir. iki yıl dayanabildiler bana. tamda gezi zamanlarıydı. yazarların söylemlerini, hal ve hareketlerini gördüm. bence ulu daha zevkli daha eğlenceli.
Uludağ : durup dururken erişim kesilir.
Ekşi : yoğunluktan dolayı erişim kesilir.
bir şeye erişmesi kolay olunca, o şey aynı oranda bok olabiliyor.
uludağ sözlük, ekşi sözlük'te çaylak onay sırasında bekleyen çaylakların yazar olarak takıldığı sözlüktür.

onlar ekşi sözlük'te yazar olduğunda uludağ sözlük'e uğramayı bırakırlar.
uludağ sözlük tamamen troll yuvasıdır. ekşi sözlük'te bu oran nispeten daha azdır.
Truva çorum vs yunanistan.
birine üye olmak için bekleme süresi takribi 3-4 yıl, diğerine 3-4 gün.
Gerisi boş laf.
Ekşi de tüm yazarlar Sabahtan akşama kadar tek bir bŞlığa entry girebiliyor. Bizde bu yok, her kafası esen başlık açıyor.
Uludağ süt gibi meme kokar ekşi leş gibi taşak.
uludağ'ın yazarları daha entelektüasfqwamkaqdhaa. böyle bir başlığı uludağ'ın ezikliğini bilmeyen biri açabilir.
çomar fazlalığının kalite eksikliğine yol açması nedeniyle uludağ sözlük hakan muhafız vs ekşi sözlük gladyatör.
uluda bir başlığa bir cümle yazarsın hiçbir etkileşim alamazsın ekşide yazarsın bazen onlarca mesaj kutuna birikmiş olur. aksini ispat etmeye yada orada yazılandan daha fazlasını öğrenmek adına. ama genelde çok bilmiş puştlar onun öyle olmadığı hakkında mesaj atar ciğerini dürtüklediklerim. sinirlendim sanırım
yoooo.
ekşi'de yazar olmak bir o kadar zor olduğu halde şu farka bak. millette ne azim varmış.

görsel

evet beyler bugün uludağ'ın yarıldığı gün olarak tarihlere geçmiştir. dağılabilirsiniz.
Hızlı kayıt işlemi ...Uludağ Sözlük...

vs

Uzun ve yorucu bekleme listesi ...Ekşi Sözlük..
ekşi sözlükte yazarlık bekleyenlerin staj yeridir uludag sözlük. ben de onlardan biriyim.
ekşideki yazarlığım geldiği anda uludağ sözlükten çekileceğim.
görsel
Konu kapanmıştır.
ismail yaptığı satışla ekşi sözlüğün değerini bir gece en az yüzde 30 arttırdı. Şampiyonlar liginde hatrick yapan futbolcu gibi bir gecede değerlendi amk.
Uluda çaylak olursam ekşide yazıyorum.
bazı aptallar olmasa uludağ sözlük alıcaktí bu versusu.
Uludağ çomardır vs ekşi entel.
Ekşi sözlüktekiler yazarken silik olur muyum diye korkuyorlar. uludakiler yazarak korkutuyorlar.
Bu platformu övsenizde övmesenizde buradan ayrılamıyorsunuz. Ekşi sözlüğü yüceltenlerde burayı bırakabilir sonuçta zorla tutan yok. Haksız mıyım ?
ekşinin reklamı fazla. ünlüleri de misafir ediyorlar. biz fakiriz.
ekşi sözlük her zaman için ekşi sözlüktür ancak uludağ sözlük son gelen bebeler ve trol piçler sayesinde inci sözlük gibi olmuştur.
alex vs hagi kadar anlamsız bir versus.
Ekşide sağlam yazarlar var önemli olan onları bulmak.
Ulu da ise herkes ortada aramaya gerek yok.