yazarların aykırı olabileceğini düşündüğü entryleri girerken iliklerine kadar hissettikleri korku.
eksi sozluk konseptli herhangi bir basligin altina girdigim her entry sonrasi gerceklesecegini tahmin ettigim korku.
caylak olma korkusundan bir aşama sonraki korkudur.
-demirden korksak...
+(zall titreşim gönderdi)
-abi demir..lazım vucuda, kansız kalmaylım o bakımdan yani
+(zall çevrimdışı)
(bkz: a öyle bir şey mi vardı)
(bkz: ölüm korkusuyla deliye dönüp intihar etmek)
her an ensende nefesini hissettiğin korku,şiddetli paranoya.
kimilerini tutuşturan korkudur.
bilinmelidir ki zall kimseyi sözlükten atmaz ancak onlar kendilerini attırırlar.
zall ciğerli çocuktur.
zall yapmaz öyle şey
(bkz: bu olsa gerek) *
Bir anda içimi ürperten korkudur. Sözlük kurallarını nerden öğrenebilirim sorunsalını akla getirir. Esasen ben baktım inceledim millet ne yazdıysa benzerini yazdım. işin açıkçası pek de umrumda olmaz ikinici üçüncü üyelikle de uğraşmam. Giderim ekşiye veya inciye, sayarım veryansın da ver yansın. Ve iddia ediyorum burda benden başka da bayan yazar yok; olsa kesin tanışmak için bir mesaj atardı. Hadi diyelim ki var benim kadar lafını esirgemeyen cinsellik de dahil açık açık yazanı bulamazsınız.
(bkz: Hepiniz erkeksiniz işte)
(bkz: Bir bayan var o da gitti tam oldu)
sözlükte (benim saydığım) onlarca hatta yüzlerce bayan yazar arkadaş bulunmaktadır.

(bkz: sözlük formatı)

bkz'ı okuyanların dikkate almayacağı korkudur.
(bkz: sözlük formatı)

not: düzeltmeyin kardeşim yanlışınızı sonra benim entry yukarıdakine rağmen ikinci kez girilmiş gibi duruyor.. düzeltiyorsanız da belirtin bir zahmet..