bugün

bazıları çok zengin olabiliyorlar. onlardan olmamak lazım.
görsel
görsel
bunların yastaıklarının içinde pamuk, elyaf değil para vardır. rezidansta yaşarlar 16. yüzyıl gotik mimarisinin hakim olduğu konseptte ofisleri vardır. i-pod i-phone i-pad sahibidirler aynı anda. kravat iğneleri 24 ayar altındır. zaten entryleri de elleri aşınmasın diye kendileri yazmazlar, çalışanlarına söylerler onlar yazar, yaz kızım misali. ama kim var diyorsanız böyle bilmiyorum.
bu kadar olmasa da zengin bir sözlük yazarı arıyorsanız (bkz: zall)
eğer gönlü zengin bir sözlük yazarı ararsanız da (bkz: non flying dutchman)
bari plazada çalışsaydım iyiydi.
(bkz: kayzer snrsmsk)

(bkz: kotu ogretmen)
aslında o kadar fakirlerdir ki sahip oldukları tek şeydir para.
görsel
ben bu yazıyı altın klavye ile yazıyorum.
(bkz: merhaba ben pembe tolga)
yazılarını hizmetçilerine yazdırır. hatta zaman zaman düşünmeye tenezzül bile etmez
Allah rızası için sözlüğe hayırda bulunmaları beklenir.
hepimiz riçi piçiz.
benim de içinde bulunduğum bir an önce tanışmak istediğim yazarlardır.

edit: ulan siz fakirsiniz diye benim suçum ne?
mal varlıkları benim gibi yazarların çenesini yoran yazarladır.
isterse sözlüğü satın alacak yazarlardır. içinde bulunduğum gruptur. toplanın sözlük alıcaz.
yere düşürüp almadığım para kadar mal varlığı olmayanların kendini zengin ilan ettiği topluluk.
aylık geliri 15 bin tl den az olanların üstüne alınmaması gereken örgüttür.fakirler yazmasın.
parayı bulduktan sonra sosyalistliği kamyonculuğu bırakan yazarlardır.

ayrıca 17-24 yaş arası güzel bayan yazarların mesaj kutumu şereflendirmelerini bekliyorum.

hemcinslerime burada ben olduğum sürece karı kız kaldıramayacakları için sabır diliyorum.
verdiğim rahatsızlık için kusura bakmayın kankalar.
kaliteli amlı bakımlı hanımlarla tanışmak için göz kırptığım güruh. sözlük ortamları genelde amele ve solcu olur.
gerçek yarrağı, hoş mekanları özleyen her fakiri sikebilirim. bir gece için bile kendinizi prenses hissetmeye değer bence.
elbette annesi abisi babası zenginlerin de dahil oldukları oluşum.sonuçta üst tabakaya mensupsun gerisi teferruattır.
1- saygı, sevgi, anlayış içinde ve değer veren bir eşe sahip olan yazardır.

2- bir kadının kalbinde yer etmiş yazardır.

3- jop yediği halde polise karanfil atan göstericidir.
anladığım kadarıyla sözlükte toplamda 7-8 kişinin oluşturduğu yazarlardır.
azdır.

zengin olsam ne işim olur la burda. gider kendi sözlüğümü açarım.

not: hayale bak.
kendilerini çok fazla belli etmeyeceklerdir. sonradan görmeler hemen zıplama eğiliminde olabilirler.
bugün 6.75 liram vardı. kısa mavi lark aldım. 25 kr um kaldı. bu başlığı takip ediyorum . evet buyrun.

sevgili yazarlardır.