bugün

oyuncu değil, kamera asistanıdır o. oyuncu olsa duramazsın.
(bkz: Beni tanıdılar siz kaçın)
sirrimi acik ettiniz. lanet olsun

sessiz yalanlar.
Salih amel olarak +1'imle aralarına dahil olduğum naçizane topluluk.
görsel
Arkadaşlar ben de "özel günlerimde biraz hassasiyet lütfen" temalı reklamda oynayan o evde kalmış annesine sinirlenmiş kızım.

Siz bunu biliyorsunuz zaten. Neyse by.
kendim oyuncu felan değilim ama baya dizi ve sinema oyuncusu tanıyorum... bildiğiniz ünlü tipler...
not:sözlükte değil lan bu tipler gerçek hayatta tanıyorum yani, nick name i ne felan diye sormayın yani !
(bkz: asil izmirli)
dizi oyuncusu değilim ama bir ipucu vereyim.
"ecdat boş durmamış; hanlar, hamamlar, camiler yapmış."

söyle bakim. kimim ben hıı ?
bende setlere gidiyorum ama stajerim. Amele bir çaycı lazım. Abartmamak gerek
(bkz: sarah kerrigan)

Bihterle behlülün bahçedeki sevişme sahnesinde saksı olarak rol aldım. Kariyerimin zirve noktası oldu benim için.
kukla: kiralık aşk'taki tatlı kiralık kızın ta kendisi.
ben şu çilek kokulu dizide oynuyorum. O kadar ergen dizisi ki utancımdan aileme bile söyleyemiyorum.
bende Fatmagül'ün atarlı yengesiyim.
ben de game oh thrones dan jon snow.
size spoiler verirdim ama biliyosunuz ki ; I know nothing.

(bkz: you know nothing jon snow)
Arka sokaklarda klostrofobisi olan adamı dışarıda sorgularlarken arkada görünen evin 2. katındaki kişi bendim.
senarist sayılıyor mu?
Selamın aleyküm. Yeni dizi başlayacak doğu da aga dizisi. Bende orda oynuyorum. Evin elinden telefon düşmeyen atarlı ağasıyim.
bu başlıkta espri kotası doldu arkadaşlar. mizah bu değil, gülmüyoruz. yeter da.
Bana teklif geldide kabul etmedim.
sözlükte varlıkları ve sayılarının çokluğunun, sözlüğün tanıtım açısından iyi olduğu yönünde tespit yapılmış kişilerdir.

reklamın iyisi kötüsü olmazmış da sen neyi tanıtmayı umuyorsun sayın arkadaşım, elinde nasıl bir değer taşıyorsunda tanıtmaktan bahsediyorsun?

zaten burası yeterince matah bir yer olsaydı ünlüye, oyuncuya ihtiyaç kalmadan sosyal medya fenomeni olurdu. inan bana.

örnekleme editi: (bkz: evde türk kızı besleyeceklere tavsiyeler) başlığının neresini tanıtacaksın sayın arkadaşım. küp içinde ne varsa dışına onu sızdırırmış. küpün b.k dolu. tanıtmasan daha iyi.
Adanalı dizisinde figuranlık yapmış birisi olarak oyuncu sayılırım o yüzden içinde bulunduğum liste.
ifşa keyfff.

Hem yazar hem oyuncu olan kişilerdir.
tiyatrocular da dahil mi? (bkz: mkose)
okuma bayramında zebra olmuştum olur mu?
şaka maka bir yana bide beni zebranin kıçı yapmislar piyeste babam kalp krizi geçiriyordu.beni kıç yapmalarına değil o role 100 tl verdiğine.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar