bugün

Katıldığım bir kampanyadır.
Elhamdülillah.
görsel
bizde gerizekalı yazar istemiyoruz ama işte oldu mu oluyor hafız.
hangi anlamda müslüman ama.. Kendini ayıran şakirt yobaz çomarlar ise sadece sözlükte değil ülkede de istemiyoruz.

S....ts....n gitsin arap ülkelerine...
normal bir müslümanla yobazı karıştırmış yazar beyanı..

karıştırdığı için suçludur tabii bence..

neyse işte.. bunlar gerçekten de hep a ka pe politikalarının sonucu..
Biz de boynumuzun borcu olarak, elhamdullillah-i rabbil alemin hiçbir yere gitmiyoruz. bunu diyen namzedler mümkünse defolup gitsin hollandaya, orda yaşa gereksiz hayatını. Biz müslümanlar girdiğimiz yerden çıkmayız.
sözlüğü dışarı alalım lütfen.
yeter artık boş yapmayın sözlükte. bu ne saçma kampanya böyle.
hiç bir dini savunmuyorum umurumda değil.

ama üzerinden prim yapmayı bırakın.
Bende bir başlık attım sözlükte homo istemiyoruz diye ama sen hâlâ yazıyorsun... Git bi bak arabaya binmişmi git bi bak.
dinsizsozluk.com

sittirin gidin
Bir ayrım yapmak gerekiyor. Müslüman olan herkes kendi inandığı dini empoze etmeye çalışmıyor. Sorunlu olan durum şu. Ülkede bir kesim var. Bu kesim kendini müslüman olarak tanımlıyor ama Müslümanlık nedir bilmiyor. Aileden veya çevreden duyduklarını Müslümanlık olarak değerlendirip yanlış bir bilgiyle bu duyduklarını doğru gibi savunuyor.

Gerçek müslüman sen istemezsen sana anlatmaz. Saldırmaya kalkmazsan seni kafir diye yaftalamaz öldürmeye de kalkmaz.

Bunları yapanlar dinden gelen gücü seviyor. Irak Şam islam devleti örgütü neden bati toplumlarinda suçluları çağırıyor çünkü onlar zaten güçlü olmak istediği için suçlu.
Bir müslüman olarak bende istemiyorum. Ne kadar garip bi duygu lan bu?
tam olarak nerde istediğinizi de belirtiniz ki orda bulunsunlar dediğim enteresan beyan. ister inan ister inanma ama özgürlük güzel şey, saygılarımla.
Uludağ sözlükte kim nasıl takılıyorsa takılsın çok umrumda değil, ama lütfen imamatipler kapatılsın.
Müslüman bir ülkede yaşıyorsun siktirgit kardeşim o zaman kendini gerçek hayatta ifade edemeyip sanal ortamda klavyenin kralı olduğunu sanan beyin yoksunu insanların böyle saçma sapan konu başlıkları altında toplanıp (beyin fırtınası diyemiyorum bunlardan olsa olsa hafif bi rüzgar çıkar) kendi çapında eğlenen dinsizler topluluğu.
elhamdülillah müslümanız hamdolsun.
daha bu gün geldiğim bu sözlükten haçlı seferi gelse zor atar beni.
gülmekten katıldığım önerme
Gücü yeten sözlükten çıkarsın. Siz anca laftasınız.
ben istiyorum bence bu kalmaları için yeterli bir sebep saygılar .
bizde sizi ülkede istemiyoruz bir siktirolup giderseniz mutlu oluruz..
https://m.youtube.com/watch?v=t96FmizNYPw
bu sözlük türkiye patentli olduğu için gerçeklemesi imkansız olan bir kampanyadır.
gerçekleşmesi gereken olay. lan sizin cehape ve bakireler hakkında açtığınız başlıklardan gına geldi yeter ya.
E hani biz marjinaldik ? Laiktik.
Musluman degil de yobaz ,dini kendi emellerine alet eden tipleri istemiyorum.