bugün

sözlüğü arka planda bırakan reklamlardır. bu kadar abartmaya ne gerek var anam, adam gibi yap reklamını al paranı. sözlüğemi giriyoruz, reklam panosunamı belli değil. ayrıca girebilmek için önce reklamlarla savaşmak gerekiyor. umarım insani boyutlarda yayınlanır reklamlar.
gereksizdir. gecen durex reklami vardi, sittin sene almam bu icadi ben. giderim şey marka alirim hem daha ucuz la. yani demem o ki beni diger markalara yonlendiriyo, sirf piclik olsun abi.
insanı çileden çıkaran reklamlardır.
tamam reklam alın para kazanında şu reklamdan çıkması kolay olsun. reklamı nasıl kapatacağımı çözene kadar imanım gevriyor.
sözlük yönetimine saygılar sevgiler. esen kalın efem.
starta bas
bastık
stop yok ortada.
sözlük yönetimi sessiz (sözlüğe girdiğimizde aniden bağırmayan) reklam koyup kapatma tuşunu biraz daha büyütürse sorun çıkmayacak reklamlardır.
800.000 kişilik inci sayfası olan ''caps'' de yayınlanan uludağ sözlüğün reklamıdır. 8 dakikalığına üyeliğin açılıp açılmadığını bilememekle birlikte zall ın gerçekten reklam verip vermediğini merak ediyorum.

görsel

''zaten yazarım amk''
görsel

Mabel matiz'i ilk kez gördüğüm reklamlar. Teşekkürler.
sazan.avi olsada bi sn liğine güldüren reklamlardır. sol alt köşede çıkan " seni bekleyen 1 mesajın var " reklamını "seni bekleyen 1 maaşın var" olarak okuyup fakirliği göz önüne serdirtmiştir.
adblock kullanınca yokolan, bu yuzden kullanılırsa sözlük yetkililerinin duymaması gereken sözlük para basma makinesi. inşallah sözlüğün hayrına olur bu dalga.
şu son reklamı yazarlara saygısızlık olarak görüyorum. sözlüğe girişte oyalıyor. bu sözlüğe emek verenlerin önüne engel gibi dikilen reklam ne abi ya? hadi ben yeniyim de, o yazarlar sayesinde bu şirket veriyor o reklamı. sayesinde reklam verdiği yazarların önüne dikilip o yazarları daha da itiyor.

zorla reklam izletmenin iticiliğini fark etmeyen şirketler. beni kesseler kullanmam. inadına o şirketi kara listeye alırım.
son alınan reklam sözlüğe yaklaşık beş saat giremememe sebep olmuştur.
neden diye sordurtur. neden?
şuna cevap vermek için 20 kere tıkladım. görsel
zalımsın zall.
ya şimdi ben sana ana bacı kaysam iyi mi olacak kardeş. session kendini sıfırlamış. bi girdim sözlüğe son ses açık sistemin. amk şu kulaklıksız gece sözlüğe girenleri de düşünün bi.
Artık yavaş yavaş sözlüğü bırakıp hesabı silmeyi düşünmeye başlatacak kadar gıcık eden, mobilden girişimde beni her seferinde bekleten reklamlar.
Beni sinirlendiren reklamlardır.
Daha başıma gelmeyendir bana uzak allaha yakın olsun.
kotadan yer.
reklamın içeriği çok önemli olmasa bile biranda sözlüğün görünümünü her zamankinden farklı hale soktuğu için göze hoş gelen reklamlardır.

giriş yaparken sizi yakalar.
zall'ın kazandığı paraların miktarını derin derin düşündüren reklamlardır.

olm şaka maka hiç reklamsız kalmıyor lan, her reklamdan günlük 10 bin lira kazansa eder sana ayda 300 binlira. iyi lan iyi, valla iyi amk. ulan zall, zallımlık yapmada bunun bir miktarını yazarlara dağıt, ne olur sanki he, ne olur?
Reklamın böylesi düşündürüyor.

görsel
görmediğim reklamdır aynı zamanda.

şunları adamakıllı yapsınlar biz de önlem almayalım.
Benim anlamadığım 5 dk da yarım saatte 1 saatte olup, bitiyor. Zall bize nabız yokluyor. Alacağı hiti parayı alıyor mu bari sözlükten tepki çektiği ile kalıyor genelde.
üye girişi yapılmadığı zaman çıkan o reklam sesi hakkında ağır konuşturacak reklamlardır.

kısın lan şu reklamın sesini.
vip üyeliklerde olmayan reklamlardır.