bugün

eksi sozluk reklamlarindan sonra sozlugumuzde de bir suredir yayinlanan reklamlardir. sozluge katki saglayacagi kesindir, iyidir, guzeldir. ancak merak edilen, reklamlardan alinan ucretlerin sozluge ne zaman yeni bir seyler katacagidir. birkac aydir tema reklamlari aldigimiz icin, en azindan sozluk serverimizin hizinda ufak da olsa bir artis bekliyor insan. ama goruldugu uzre server hizinda hicbir degisim, server hizinin disinda da hicbir yenilik yoktur. ya da umarim ben yaniliyorumdur ve yenilikler yoldadir.

(bkz: zall duy sesimi)
sibel 23, mutlu 22, ikizler 24 yaşında... sözlükte çıkıyorsa doğrudur.
sözlüğün sağ tarafında çıkıp duruyor bunlardan. bi tanesinde istediğin kızın msn sini alabilirsin yazıyor. resimlere de 14-15 yaşında kızları koymuşlar. iğrenç lan. hele bir tanesi var dudaklarını büzmüş, bebek taklidi yapıyor sanırım. kızlardan soğutan kızlar kategorisi birinciliği için tek geçiyorum onu.

edit: okus pokus başlık nasıl olduysa başıma kalmış:
(bkz: uludag sozluk reklamları)
(bkz: rus türk tanışma sitesi)
sözlüğün ihl sözlükleştiğini düşündüren reklamlardır.

görsel

(bkz: islami evlilik sitesi)

edit: (bkz: neden eksilenmediği anlaşılmayan entryler)

(bkz: hayret lan niye eksilenmedi ki)
şu dakikalarda sertleşme sorununa kendini vermiş hededir.
http://img11.imageshack.us/img11/4371/adsztcx.jpg

yorumsuz
sozlugun saginda gorulunce dumur yaratan reklamlardandir... dulyatakarkadasi.com bile varsa artik, kelimelerin cok otesindeymisiz...
an itibarı ile gonuldensevenler.com islami evlilik sitesi imiş.
şu anda kaskomun çok mu pahalı olduğunu soruyor.
sözlük yazarlarına, çoğunlukla sol framedeki başlıklar doğrultusunda hizmet vermeyi ilke edinen reklamlardır.
--spoiler--
Google Reklamları
Facebook

Fatura

Erkek Siki (sözlük yazarlarının en büyük ehtiyacı nede olsa)

Kadinlar

Kilo Ver

--spoiler--
kimi zaman gizliden yapılan reklamlardır. televizyonlardaki sanal reklamlar gibi oluşur. kapitalist zall dan bazı yazarlara mesaj gelir: "arkadaşlar bugün eti nin reklamını yapıyoruz klavyelere kuvvet görüyüm sizi."
*
anlamsız ve beyhude bir reklam çabası gibime geliyor. sadece kitapta yazanları uygulamak adına atılmış bir adım gibi. neymiş? iletişim teknikleri, pazarlama kanalları vs. vs. peh!

sözlükte bu bannerlardan etkilenip tepki olarak linke tıklayarak firma hakkında bilgi edinen, reklamın amacına ulaşmasını sağlayacak adımları atan birileri olduğunu düşümüyorum. saçmalık yani bu. hayatta tıklamadım o linklere, tıklayacağımı, tıklanacağını da zannetmiyorum. gidin otobüs duraklarına falan arkadaşım, buradan size ekmek yok.
şu an öyle bir pizza resmi vardır ki , gece gece ağzımızın suları fora!

kaç gün süreyle bu reklamı sözlüğü açtığımda görmeye devam edeceğimi meraktayım.keza cidden iştah açıcıdır.
sol tarafta, (bana göre sol) bugünün başlıkları altında yer alan, parantez içinde reklam yazan, yeni farkettiğim uludağ sözlük uygulaması.
başlıkta tırnak işareti kullanabilen reklam başlıkları. yazarlara neden açık değil bu kullanım cidden ilginç.
tamamen okuyucuyu sözlükten soğutmaya yöneliktir. o ne lan öyle her başlığa girdiğimde fırlıyo karşıma! bir insanın kendi kendisine ''bu siteye giren aklımı s.keyim'' demesi için yeterli bir sebeptir.
Artık bıktırmıştır.
varlığı gözümüze gözümüze girmeyenlerinin seçilmesi, sayfaya girdiğimizde "anam, noluyo la, bu ne!?" dedirtmemesi tercih edilir.
kotadan yiyor onlar hep. öğrenciyiz biz sayın yönetim. her ay başı türkcell e sikilmeye bıktım.
her video açılışında küfür ettiğim reklamlardır.
O kadar küfür ettirir ki artık alınan parası kirli paradır. aklayın onu. Haram o
can sıkan reklamlardır. sözlüğe her girişimde "ulan spam mı n'oluyoz?" tepkisini göstermeme neden olması da cabası. bir de blogspot blogları gibi yandan zibilyon tane pencere açılırsa tam olacaktır, eksiği var fazlası yok.
(bkz: aygaz tüp fakültesi kayıtları başlamıştır).