bugün

görsel

Baktım ki Estee Lauderlar, vichyler, lancomelar beni 20li yaşlarıma götürmüyor ben de cep dostu Nivea teyze kremi aldım.
Yağlı ciltler için uygun değildir.
Bi sey diyim o zaman loreal unlimited mascarayi indirimde 40 tl ye almistkm mukemmel akmiyor falan. Indirimsiz sakin almayin.
hangi whatsapp grubuymuş acaba o? bizim niye haberimiz yok? bu kulübün ilk üyesi benim lan!!!

birileri hasılatı tek başına iç etme peşinde sanırım.

yedirmezler aslanım, yedirmezleeer!!!
kadınların her yaşta güzel olduğunu söylersem, şimdi bu kozmetik üreticileri beni topa tutar.
görsel
markuz ipnesinin yazmadığı ponçik klübünü neyleyim?
Haftada bir cilde peeling uygulamak, hem kan akışını güçlendirerek kollajen üretimini arttırır hem de ölü hücrelerden kurtulmanızı sağlayarak, cildin yenilenmesini hızlandırır.

Bunun için fahiş fiyatlı kozmetiklere ihtiyacınız yok.
Ucuz yollu peeling maskeleri ya da kahve telvesi hatta irmik bile olabilir.
%100 doğal, ekstra kokulu.
görsel
ne kadar müsrifsiniz yha, hep pahalı pahalı şeyler paylaşmışsınız. kocişlerinizi batırırsınız siz bu gidişle. ihihihihi.

neyse;

ben yine bir f/p ürünüyle karşınızdayım. bu ürün; wet n wild photo focus far bazı, 10 tl gibi düşük bir fiyata her yerde bulabileceğiniz, pahalı muadillerinden çok daha iyi işler çıkaran harika bir far bazı.

kıvamı koyu olduğu için çok az bir miktar kullanmanız yetiyor. pudrayla vs. sabitlemenize de gerek yok, biraz bekleyip makyajınızı yapabilirsiniz.

buradaki incelik kezo gibi fazla fazla kullanmamanız. dediğim gibi kıvamı koyu olduğu için çok az bir miktar kullanmanız yeterli. miktarı ayarlayamazsanız pütür pütür oluyor.

hadi öptüm çok. ihihihihihihihi.
görsel

selam ponçikler. bugün sikindirik talk purdasıyla karşınızdayım.

harika bir güne başladınız diyelim, bazardan aldığımız penyemsi plastik don da gödümüzde. (%1 cotton %99 polyester)
atıyoruz kendimizi sokaklara. geziyoruz da geziyoruz.

fakat sonra o da ne? gödümüzde bir sızı.
bişik mi oldunuz? sağınız solunuz mu kızardı?
pudrayı böyle avuçluyoruz.
gödümüze başımıza sürttürüyoruz.

fiyatını ben de bilmiyorum. çünkü hediye gelmişti.

renklere bakmayın. bildiğin beyaz işte. tebeşir tozu gibi mübarek.
faideli ürünlerin tanıtıldığı kulüptür.

tito abinin serçe ve yüzük parmağına araba mı çarptı la ne oldu ? gözüme çok eğri göründüler geçmiş olsun * o pudrayı görünce de aklıma askerlik geldi. pişik olan bacaklar fırından yeni çıkmış eppek gibi kabarmış ayak tabanları piiii..
far paleti, far bazı, eyeliner gibi kalemlerde bir sürü f/p ürünü önerdim ama hepsini eksiledi kıskanç kezolar.

whatsapp grubu kuralım, orada hasbihal edelim, bir sinerji yaratalım istedim ona da yanaşmadılar.

sözde ponçiğiz hepimiz. bu nasıl bir ponçiklik ben anlamadım.

zaten kulübün başkanı olacak marcus hibinosu da süslü sözlük yazarlığı onaylanınca hemen kayıplara karıştı.

yönetim eksikliği abi, otorite boşluğu.

yoksa fikir güzel yani.
bu kulübün üyelerine kelek yapan, karşısında bütün yazarları bulur.
görsel

selam ponçikler maalesef bugün olumsuz bir yorumla karşınızdayım. bu ürünü almıştım ama maalesef hiç memnun kalmadım her gün sürdüğüm halde dudaklarımın çatlağını geçirmedi ve birbirine yabıştırdı.

bunu almayın üzgünüm boşa para vermişim.
oğlum onu koltuk altına sürecektin. güldürdün ya.
dudağından klüp başkanı bi defa öpsün çatlak matlak kalmaz sipirmen abi.
Tırnaktaki yarısı çıkmış Ojeler.

Bos ver şimdi concealermış, dark circlemış. Önce onları temizle.
Eksi vermekten en keyif aldığım başlık. Kimse kusura bakmasın.
fiyat/performans.

selam bu arada ponçikler. görüşemiyoruz epeydir.
denedim, gerçekten de hiç kırışıklık mırışıklık kalmadı.
görsel
daha çok kadınlara hitap eden bir kulüp gibi görünse de biz erkekler için de velinimettir.

önerilen ürünü denedim yunan heykeline döndüm amk.

görsel

malzeme yetmeyince tabi her yer istediğimiz gibi olmadı.
her tavsiyeye uymaması gereken ponçiklerin kulübüdür.

http://www.youtube.com/watch?v=ICLxQQQCnCI

iki entry alt alta olmasın diye buna ekleyeyim dedim. çok pahalı bir ürün tavsiyesi vereyim bir de hazır yeri gelmişken.

görsel *
size yazıklar olsun.

şurada tanıttığım far paletleri, ayak maskeleri, makyaj sabitleyici spreyler gözünüze dizinize dursun.

lan siz hayatınızda ayak maskesi mi gördünüz kezolar?

kimse yokken ben size bunları öğretiyor, uzun uzun bilgi dolu, şefkat dolu entryler giriyordum.

çaycı demek ha!

vay be...
ortamın yavaş yavaş gerilmeye başladığı kulüptür. bir kıvılcım daha çakarsa ne ponçiklik kalacak ne tanıtılan malzemeler. ortalık döğüş kulübüne dönecek zağar.

görsel
görüldüğü üzere sadece maddiyata dayalı tavsiyeler vermeyen kulüptür. kese dostudur bu kulüp.

başlıkta gerginlik tavan yaptı. neden? yüzünüz gergin dursun, kırışmayın diye. işte bunlar hep bedavıya kozmetik. negzel kulüp ya.