(bkz: haykırdım sessizce)

Hee diyorlar diyorlar. icraate gelince yok. Bu nasıl iştir. Mesajlastigim Arkadaşlarımı gorsem ne iyi olurdu oysa.
(bkz: kralına gazoz kapağı)*
winning eleven oynansın ve hatta beni de yanınıza alın dediğim turnuvadır.* bu kadar iddialı yazarların içinde sonuncu olacağım net gazozların mutlaka ve mutlaka benden çıkacağı da net ama o esnada edilen atışmaların, verilen ayarların tadına doyamam ben anam anam..
düşünmesi bile güzel. evet evet ben bir köşeye kıvrılırım hiç sesim çıkmaz ben de geleyim.*
istanbul olsun ve hatta..
rakip tanıyabileceğim turnuvadır.
bayan sözlük yazarlarının 'bizde pes oynamak istiyoruz bizide alın' demeleri halinde turnuvaya dahil edilecekleri turnuvadır.ayrıca commodore 64 oyunları oynanmayacaktır.*
pes6 yoksa yokum beyler.

çek cumhuriyeti tek takımım, hadi bakiyim.
benim* ve apandisitin başını çekeceği winning eleven 9 ve pro evulation soccer 5 oynancağı zaman ve mekanın burada kararlaştıralacağı gazozuna turnuva.

edit:istanbul anadolu veya avrupa yakasında olucaktır.ödül herkesin aklında gülümseyerek hatırlayacağı güzel bir anıdır.
kardeşim yok mu crash team racing gibin aile oyunları ne anlarım ben o dediklerinizden. tekken olsa bi nebze diyebileceğim zirve...
katılacak kisi sayısına gore turnuva sekli belli olacaktır.beklenılen ilgi olursa gruplar halinde, olmazsa lig usulu herkesin birbiri ile oynaması mecburi olacaktır.*
yer olarak bakırköy olduğunu söylemek istediğim turnuva.hem bu sayede karşıdan gelecek yazarlar içinde kolaylık sağlanmış olacak.
kesinlikle musaıt olursam katılacagım turnuvadır.Tanısıp kaynasalım*
(bkz: 1 belli 2 nerde)
kurabiyecanavarının dediğine göre bayanların pek gelmeyeceği turnuvaymış *
merakla bekledigimiz, hırs turnuvası.hadi yapalım.
(bkz: uludağ sözlük çuval yarışları)
(bkz: uludağ sözlük kutu kutu pense buluşması)
ankara da olursa katılacağım turnuvadır.we8 olması tercih sebebidir.