bugün

pes6 yoksa yokum beyler.

çek cumhuriyeti tek takımım, hadi bakiyim.
(bkz: haykırdım sessizce)

Hee diyorlar diyorlar. icraate gelince yok. Bu nasıl iştir. Mesajlastigim Arkadaşlarımı gorsem ne iyi olurdu oysa.
ankara da olursa katılacağım turnuvadır.we8 olması tercih sebebidir.
pes 6 olsa büyük konuşurdum ama pes 5'de belli olmaz dediğim turnuva. olsun yine de katılma olasılığım yüksek.
(bkz: and he scores)
bir ayağımın istanbulda olması nedeniyle katılabilme olasılığım yüksek olduğu turnuva. olsada yesek cinsten bir organizasyon.
ankarada da olmasını ümit ettiğim turnuva.
istanbulda olması durumunda katılabilinecek bir zirvedir... tekken serilerinde rakip tanımam..**
(bkz: kralına gazoz kapağı)*
istanbulda olsa bide pes6 olsa ne güzel olur dediğim anadolu yakasında olması ayrıca muhteşem olacak zirve.
rakip tanıyabileceğim turnuvadır.
yeniden yapılsa nasıl olur diye düşündüğüm turnuva.
adana'da neden olmasın dedirten turnuva.
winning eleven oynansın ve hatta beni de yanınıza alın dediğim turnuvadır.* bu kadar iddialı yazarların içinde sonuncu olacağım net gazozların mutlaka ve mutlaka benden çıkacağı da net ama o esnada edilen atışmaların, verilen ayarların tadına doyamam ben anam anam..
düşünmesi bile güzel. evet evet ben bir köşeye kıvrılırım hiç sesim çıkmaz ben de geleyim.*
istanbul olsun ve hatta..
bursa da yapılsa ne de güsel olacak pek de güzel olacak turnuva.
br playstation kafe de ya da müsait evde düzenlenmesi gereken. multi tapli olursa tadından yinmez hadise. (bkz: stir me up)
yenisinin düzenlenmesini arzu ettğim(iz)turnuva.
bu mevzu gerceklestimi *gerceklestiyse kim kazandı
bayan sözlük yazarlarının 'bizde pes oynamak istiyoruz bizide alın' demeleri halinde turnuvaya dahil edilecekleri turnuvadır.ayrıca commodore 64 oyunları oynanmayacaktır.*
kardeşim yok mu crash team racing gibin aile oyunları ne anlarım ben o dediklerinizden. tekken olsa bi nebze diyebileceğim zirve...
katılacak kisi sayısına gore turnuva sekli belli olacaktır.beklenılen ilgi olursa gruplar halinde, olmazsa lig usulu herkesin birbiri ile oynaması mecburi olacaktır.*
kurabiyecanavarının dediğine göre bayanların pek gelmeyeceği turnuvaymış *
yer olarak bakırköy olduğunu söylemek istediğim turnuva.hem bu sayede karşıdan gelecek yazarlar içinde kolaylık sağlanmış olacak.
(bkz: uludağ sözlük çuval yarışları)
(bkz: uludağ sözlük kutu kutu pense buluşması)
merakla bekledigimiz, hırs turnuvası.hadi yapalım.
kesinlikle musaıt olursam katılacagım turnuvadır.Tanısıp kaynasalım*
(bkz: 1 belli 2 nerde)