bugün

beğenmeyen siktir olup gidebilir.evet.

adamlar çalışıyor valla hiç boj yapmayın.
Uyuyorlar, böyle bir uyku yok. Peygamberimize küfürler, en hassas değerlere küfürler, kadınlara hakaret ne ararsan var. Sözlük artık batık gemi gibi su almaya başladı.
görsel
yıllardır söylüyoruz

şu sözlüğe başlık engelleme gelsin artık.
sağda rte posteri, solda osmanlı arması, bir salonda toplanmış, kısık çalan mehter marşı eşliğinde, bir elinde çay diğerinde tesbih aktrollerin yaptıklarını görmezden gelip muhalif olanları çaylak yapmakla cezalandıran sözlük ihtiyar heyetidir.
3 günlük çoraplarının içinde, jelatini kebap yağına bulanmış sigara paketi taşıdıkları söylenir.
bu arkadaşlar bir garip. zamanında bu sözlükteki en kral aktroller milletin anasına bacısına söverken şikayet edince işlem bil yapılmıyordu. ama ne hikmetse ben birine "hain" dedim diye özel mesajla küfürden 3 gün çaylak yemişim. yargıtay ın bile hakaret saymadığı "hain" ibaresini pardon da siz kim köpek hakaret kapsamına alıp ceza veriyorsunuz birader? ama sizin derdiniz lafın kime dendiği ve kimin dediği... yoksa hakaretmiş değilmiş çok umrunuzda değil.
2 gün boyunca tatildeler ne bir derdim var bölümüne nede şikayet edilen etriy lere bakarlar gerekli işlemler pazartesi den itibaren yapılmaya başlanır.
tarafımdan bilimsel deneylerde kullanılan moderasyon.

çalışıyorlar falla.

görsel
ısrarla siyasi entry girmek gibi abuk sabuk sebeple yazar çaylak yapan moderasyon. erdoğancı leş troll'lerin kin ve nefretle tahriklerine, küfürlerineyse elleri pek gitmiyor silmeye.
3. nesil yazarın gammazlığını elinden alarak onu cezalandırdığını düşünen insancıklar barındıran zavallı oluşum.

tek kelime ile zavallı olarak özetleyebilirim bu topluluğu.
onlar henüz yapılmamış çaylaklar.
ilginç bir ekip.
Adamı şikayet ediyorum beni taciz ediyor diye. Bir daha olursa haber verin diyorlar. Olunca haber veriyorum. Şikayeti kapatıyorlar cevapsız, adamın foyasını çıkardığım entryi siliyorlar. Adamın şikayet ettiği entryleri siliyorlar. Ve hiçbir yaptırım yapılmıyor.
Çok fazla adam dedim diye adam sanmayın bu arada. Yani bir insana bu kadar ayrıcalık tanınması için bir şeyler vermesi gerek herhalde. Neyse orasını kendisi bilir, sonuçta herkesin kendi tercihi.

Ayrıca şu silik sebebine bakın:

görsel

Gerçekten adam olan birine gönlümdesin demişim ve polemik yarattığım söylenmiş. Random. Komedi ya.

Edit: bana format öğreten de frank lucas. Bu daha da komik oldu. Onun için sildilerse formata aykırı entry diye silselerdi amk?
Şu “hicci” isimli yazara da gerekli işlemler yapılmalı. Bu trollük değil başka bir şey.
Zall, 18 yaşından küçük sigortasız mod çalıştırıyor, bilmiyor musunuz?
çok iyi çalışan moderasyondur iki önemli sorunumu biraz geç olsada çözdüler bu entry mi okuyacak vakitleri varmıdır bilmem ama okuyorlarsa çok teşekkür ederim.
Hala bu oluşum hakkında çoğulcu anlatımlar yapanlar var. 40 kere anlattık amk.

Moderasyon yok moderatör var. 1 tane.
O da mesai saatlerinde ve haftaiçi online.

Perşembe-Cuma'dan bdv açarsanız 4-5 gün beklersiniz yani.
Akşam, haftasonu biri sizi ifşa etse sabaha ya da haftaiçine kadar müdahale edilmez/edilemez yani.

41 kere anlattık, yarın yine bu oluşumu çoğulcu, kurumsal zanneden entryler döşenir buraya amk.
işini dört dörtlük yapan kral abilerdir.
ne teröristliğim kaldı ne annem kaldı ne ailem kaldı biz hz.isa'nın dediği gibi sana tokat atarlarsa diğer yanağını dön diyen insanlarız ayrıcalık olduğu kesin.
varmı yokmu bilmiyorum varsa da taraflı olduğu kesin.
(img:#1983618)
naber lan satılmışlar?

alın;
görsel

evet belki akp'nin aktroller için verdiği kadar olamaz ama, yine de sizin işinizi görür bu miktar, yetmezse söyleyin yine yollarım, merak etmeyin, size verilen para gibi yetim hakkı olan, hırsızlık yolsuzluk parası değil bu, emekle, alınteri ile kazanılmış helal para...

bakın veletler.
onur ve şeref herkese lazım.

siz burada alenen aktrolleri kollayarak onur ve şerefinizi kaybettiniz.

hak aramak, hakkını savunmak ne zamandan beri suç oldu lan allahsızlar?

size "adaletli olun" diye bin kere söyledim, bin kere yazdım.
kaça sattınız oğlum onurunuzu ve şerefinizi?
kemik yalamak bu kadar mı tatlı?

aha burada yetkili arkadaşlar var, bana inanmayan onlara sorsun.
rall denilen aktroll'ün her çaylaklığında 1 gün sonra tekrar yazar yapılmıyor mu?

iyesta denilen adam burada millete küfür ediyor, çaylak dahi yapılmıyor.

bak onun kanıtı da var elimde, onu da paylaşırım, moderatörün bu aktrolleri kolladığının belgesi. kapı gibi.
bunu mu yapayım illa?

burada kimseye sataşmadan insan gibi yazarken bir orospu çocuğu geliyor ve benle ilgili sinkaflı başlık açıyor.
bu satılmış moderasyon başlığı siliyor ama bunu yapan şerefsiz köpeğe dokunmuyor.

sen bu başlığı siliyorsan belli ki ortada bir suç var ki siliyorsun. peki başlığını sildiğin piçe neden ceza vermiyorsun satılmış moderasyon?

beni provoke eden şahsa ceza vermiyorlar, sonra ben olayı öğrenip hakkıyla tepki gösterince göstermelik olarak çaylak yapıyorlar piçi. tabi ki ben de tepki verdiğim için beni de çaylak yapıp susturuyorlar.

amaç bu zaten.
orospu çocukları vasıtasıyla yazarlara saldırı yapıp, onları provoke edip sonra "bakın küfür etti o yüzden çaylak yaptık" diyerek susturmak.

tipik fetöcü, akp'li kurnazlığı.

allah belanızı versin.

burada bu piçlere karşı insanların haklarını neden korumuyorsunuz? eh biz de mal değiliz, duyguları olan insanlarız, kendimize küfür yahut hakaret ettirecek değiliz, bunu yapana sen cezasını vermiyorsan, ben karşılığını veririm.

ben ekşi sözlükte neden hiç çaylak olmuyorum?
çünkü orada moderasyon yazarların haklarını koruyor, kimse gelip bir başkası için küfürlü hakaretli başlık açamıyor, yapan olursa da cezası kesiliyor...

peki sizin derdiniz ne?
yukarda yazdım işte, satılmışsınız...sizi satın almışlar.

sizi her yerde, her platformda aşağılayacağım bundan sonra satılmışlar sizi.

sizi bugün satın alıp kullanan yavşaklar, yarın iktidardan düşünce ne yapacaksınız çok merak ediyorum.
Bazı yazarları alenen kolluyorlar. Örnekleri ile, bdv den aynı durumda bana verilen cezaları işlem numaralarıyla yazdım, 2 gündür ccevap bekliyorum bakalım ne diyecekler.

3 tane aktrol ve kürtçüyü kollayacağız diye kendinize bu kadar sövdürüyorsunuz ya gerçekten acıyorum size.
(img:#1987431)
tengir budun mod'a mod demiştir.

n'aaber lan mod'lar. hahahahaha.