bugün

ukte verilemeyen uygulamadir. *
yapılan çalışmalarla eskisine göre biraz daha hızlanmıştır.
(bkz: hoş)
ulaşılamayan site. Hadi hayırlısı.
artık html5 mi ne oluyor o altyapıya geçse de biz de yemeyip yanında yatsak.

bkz: m.eksisozluk.com
"daha da hızlanan" palavrası ile daha da kasan ve nerdeyse telefonu çatlatacak problemli sayfa. Kasıyor reis!
Dokunmatik te cekilmeyen site.
bilgisayardan bile girilesi m.uludagsozluk.com
Bir ileriki ya da bir onceki sayfaya gidebildigimiz fakat asla istedigimiz yere gidemedigimiz site-uygulama. Millet yapiyor bi bakin da gelistirin.
An itibariyle beni deli eden site. Başlık yazma bölümünde kutuya ulaşmak istediğim başlığı yazıp getir veya ara butonlarına tıklayınca her seferinde çığöşü getirip duruyor, ama sayfaya gitmiyor. Kaç kere yaptıysam olmuyor arkadaş!

entry girince çoğu kez yeni entry girerken hata oluştu, dikkat sadece sayı ve harf girebilirsiniz yazılarını önüme getiriyor. Ben ne yapıyorum ya? Bi tarafımı mı giriyorum sanki? Tey allah'ım!

Mobil sitenin normal siteye göre biraz daha kısıtlı olacağını anlarız. Ama bir kişisel istatistiklerim'e de girilir be arkadaş!
hala bircok eksigi bulunan hede. mesela sol frame deki basliklari kaldiracagimiz x tusu. bir sekilde seceneklerin arasina konulmali. arayuz daha kullanisli olabilir.
Bircok sözlüğün mobil sitelerine nazaran oldukça başarılıdır.
Bukadar tasarım kasmayın şu mobil siteye açılması güç oluyor, şöyle sade birşeyler tamam işte.
silinmiş üyeliğinizin son oylanan entry'lerini görebildiğiniz ilginç bir uygulama.
entry girmek çok zor. akıcı değil. sürekli atıyor. umarım zamanla iyi olur dediğim uygulamadır.
yıldızlı bkz özelliği olmayan uygulama.
(bkz: bekliyoruz)
bir eksikliğini yok ettim: (bkz: uludağ sözlük mobil de yıldızlı bkz)
Iphone ve android uygulamasından daha başarılı olan sitedir.
yavaş sorunlu bir uygulama biraz iyileştirilse kullanmaktan zevk alacağız sevgili zall...
Sürekli kullandığım sözlük arayüzü. Düşük kota maliyeti ile hızlı bir arayüz. Su anlık arada başlık açmak dışında problem göremediğim arayüz.
zall yapar da sevmez miyim.
android ile kıyaslandığında daha kullanışlıdır ama biraz daha iyileştirilse,tüplü ve öfkeli gibi takılmasak güzel olur.
entry girmede ve başlık açmada bazı sorunlar oluyor ama entryi yeniden yazmak yerine ileri geri gidip tekrar o sayfaya saklanmış entryi girerek atlatıyorum. orijinal uludağ sözlükten çok daha kullanışlı, dizayn olarak da daha iyi ve düşük kbsiyle on numara bir arayüz.
bir ekşi sözlük beta değildir.
iki ekşi sozluk beta hiç değildir.