bugün

Olm çok fazlalar lan.
Bir kac tane teyze sayesinde sozluk erkekleri memeye doydu.

Tesekkur edilesi ablalardir.

En azindan bizim kafamiz rahat kaliyor.
35+ tercih sebebidir.
o değilde biz kimle evlencez sorusunun çıkmasına sebep olan kızlardır.
Güzel kızlardır.
Çoğu afedersiniz 1.60 boyundadır.
(bkz: sucukyumurta) adli abazanin sozlukten kotuledigi ama ozel mesaj ile muhabbet kurmaya calistigi kizlardir.
attigin mesajlari buraya koymayayim simdi rezil olma.
egolarının kölesi olmuş entryleriyle dikkat çekemediği zaman fotoğraflarıyla dikkat çekmeye çalışan enayilerdir.
inkar yok, yarısı kilolu, yarısının yarısı egoist, diğer yarısının yarısı kendi haldinde, son kalan yarım da, sadece yazıp çıkan güzel tayfa.

Şimdi bunu okuyan her kız, kendini en sondaki tayfa olarak görecek sen hesab et.
olmayan kızlardır. (bkz: yalan yok öyle birşey)
(bkz: kedinin uzanamadığı ciğere mundar demesi)
sozluk kizlari icin yazilan entry'lere gulup sozluk erkeklerine aciyan okumayi seven tatli kizlardr
tanımlara şöyle bi baktığımda fiziksel özelliklerin ön planda tutulduğunu görüyorum. caps yok, profile picture yok, ki bunlar bütün bu dış görünüş boşlamalarını kafadan silmek için yapılmıştı fakat garibim türk erkeği o aşamaya hala geçemedi. sadece şu platformu göz önünde bulundurarak yazıyorum ki en azından sözlük kadını sözüm ona kutsal bir amaç için değil de erkeklerin aksine içinden geçenleri sade üslubuyla, mütevazı bi şekilde dile getiriyor.
Terliksiz tekmele. Öyle sert vur ki başparmağın kırılsın.
(bkz: sazan avi)

(bkz: jaws)

sözlük yazarlarıdır.
(bkz: oltayı atıp beklemek)
Birkaç kez tekmele. Çalışırsa senindir calismazsa hiç senin olmamıştır.
Sevişmeyi seven kızlardır. Bir iki tane özel mesaj aldım oradan biliyorum,
(bkz: montla sıç)

Tavsiye isteyen birini gördüğümde kendimi tutamıyorum arkadaşlar.
beş senedir hala aynı başlıklar açılıyor demek, ne kadar hoş bir sözlük. kasmayın bu kadar ya, burda bir yerlerde liste olucaktı nerdeydi bir saniye..
Ne kadar da tatlı, bir o kadar şirin kızlardır.
Efendim arkadaşım,sözlük kızı dediler geldik?
bu başlığa yazınca %100 bir kız mesaj atıyor.(denendi)
(bkz: güvenmiyorum boh da çıkabilir)
onlar var ya candır abi, nedenini hemen açıklıyorum:Memlekette hayatı boyunca hiçbir şey okumamış kızlar var, ama burdaki kızlar en azından kültürleniyor ve bizim de bir şeyler öğrenmemizi sağlıyorlar lütfen onlara iyi davranın.
çok farklılar lan, aşırı derecede hemde...

kimisi cidden aşırı derecede iyi, kimisi bildiğin odunluk, böyle acımadan kafasına kafasına vuracaksın, shame shame diyerek topluluğun içerisinde yürüteceksin...