bugün

keşke yapılsa dediğim eylem.

(bkz: hakkari ye 2 milyon kişi gidelim kampanyası)

bu olayı gündemden düşürmeyip unutulmamasını keşke sözlükçe sağlayabilsek en azından ön ayak olsak. bu fikrin ne kadar da benimsenmeyeceğini bilsem de olsa ne iyi olur.

sadece facebook da profil fotoğrafınıza türk bayrağı koymakla olmuyor bunu da hatırlatayım.
(bkz: #13445330)
(bkz: ya susun ya katılın)
şerefsizlere inat yapılması gereken zirvedir.
göt korkusuna kimsenin gelmeyeceği zirvedir.
zirve yapılmadan önce çevre güvenliğini sağlayan pkk timinden izin alınması gereken, bu yapılmadığı taktirde işin allaha havale olarak kalacağı zirve.

(bkz: pkk nın kırsala hakim olduğu gerçeği)

ancak hükümete destek olsun diye, hani bir zamanlar türbanlı kızların firavunca müamele edildiğini söyleyerek okul önünde slogan atmaları gibi, yine firavun gibi güçlü bir örgüte karşı, sanki hiç öyle bir tehlike yokmuşçasına, kör, bodozlama, hıyarlamasına yapılacak eylemdir. tamam, düşünce olarak iyidir, keşke bir sıkıntı çıkmasın diye düşünülebilir ama yapılan bu eylemin göte girme ihtimali kuvvetlidir. girmezse de bu iddia sahibini ilgilendirmez, risktir sonuçta, mallığın göstergesidir.
cumhurbaşkanı bile giderken gizli gitmiştir. neden diye sormanız gerekir. çünkü o bölgede askerden daha ziyade araziye hakim olan pkk dır ve bunu 3 5 çapulcuyla yapar. cumhurbaşkanı akıllı adam, çaktırmadan gidiyor. adamlar da zaten 5 gün sonra oraları basarak "çaktırarak gelseydin bunu görecektin, naneyi yiyecektin" diyerek şekil yapıyor.

sen göstere göstere gideceksin, kazığa oturacaksın: (bkz: kahraman ulusözlük şehitleri) olacaksın.
(bkz: sen git ben geliyorum)
gerçekleşmesi durumunda şeref mertebesinde en yüksek noktalara ulaşacak zirve. katılmamak şerefsizlik haliyle...
ben gelemem annem kızar.
keşke olsa dediğim ancak bu olmuyorsa, neden istanbul ve diğer şehirlerde eş zamanlı bir zirve yapmıyoruz dedirtiyor insana.
siz toplantıya başlayın ben size yetişirim. *
Herkesin bilhassa faşist Türkoların asla katılamayacağı zirvedir.
terörist zirvesidir. birbirinizi keleşle taramanız dileğiyle. evet.
nerede olacağı merak edilendir. hakkari dümdüz oldu olum
serokların yoğun ilgi göstereceği zirvedir. oytunkaran gidip megri megri çığırabilir.
Yakın bir tarihte bol katılımla olacak zirvedir.
3000 rakımda gerçekleşecek olan ve adının hakkını veren zirvedir.
güncel Önemli Başlıklar