bugün

protesto ile netice alınmadığı ortada olduğu için gelin bu işi 1 adım ileriye taşıyalım, 2 milyon kişi toplanıp gidelim hakkari'ye oranın her karış toprağına bayrak dikelim kampanyasıdır.
gerekli bir olaydır.

bakın onlar ne yapmış
http://www.facebook.com/v...deo.php?v=193853714017170

destekliyorum büyük bir protesto şart unutulmamalı.
gayet akla yatkın bir protesto sekli yapılabilir.
bir haberci olarak defalarca gittim. şimdi böyle bir kampanya yapılsa 10 kişi bulamazsın gidecek. ama iş lafa gelince mangalda kül bırakmayan çok insan bulunur.
Bakmayın siz milletin esip gürlediğine. değil on kişi üç kişi bile bulamazsın. Kimse rahatını huzurunu bozup da oralara protesto için gitmez. bizim millet içten pazarlıklıdır, ele verir talkımı kendi yutar salkımı. O sebeple, böyle hezeyanlara karnımız tok.
gerekli kampanya.böyle birşey yapılsın, gitmezsem namussuzum.
şerefsiz oğlu şerefsizlerin, leş kargalarının cayır cayır yanarken, kafası koparken vereceği haz... hangi türk evladı istemez gidip kendi elleriyle öldürmeyi bu itleri?
not: artı oy almak düşüncesiyle yazmamıştım bunu ancak yazdığımı eksileyen yazar var aramızda pes diyorum!
uludağ sözlükteki yazılarına bakarsak sadece bu sözlükten bile en az 500 kişinin katılacağı eylemdir. (bkz: ya susun ya katılın)