birliğin büyümesi ve benim türkiye'ye dönmemle * beraber büyük bir zirve organize edilecektir.
(bkz: ultravestiler)
(bkz: ultravestiler toplanın baş kaldırıyoruz)
(bkz: sözlük bizi çağırıyor)
basket maçlarında rahatlıkla zirve düzenleyebilecek birliktir. hazır top 16 kuraları yeni çekilmişken. oly. maçına veya cska maçına neden bir orginizasyon olmasın demekteyim. futbol maçlarında da gs bonus'u olan var olmayan var.. kombinesi olan var olmayan var. futbol maçlarında o iş zor olur..
birliğin başını çektiğim oluşumdur. yalnıııız, ondan ziyade, türk flmlerinde geçen "nen var kuzum?" sorusu yer arıyor kendine.
bundan aylar önce, fenerin avrupaya "bir kendim bir ben gidiyorum" dedikten sonra yaptığım bi esprinin (espri şuydu: fenerin uefadan siktir edilmesi sonucu, fenerden gelen açıklama: bi arkadaşa bakıp cıkacaktık zaten) şaak diye silinmesi, format dahilinde olmasına rağmen, canlandırılamaması beni uyuz etmişti. aynı durum şimdi de oldu.
"tt arenada bir tanecik küfür duydunuz mu acaba ezikler?" .. bu cümle yüzünden yazar arkadaşımızı caylak yapıldı. var mı mantıklı sebebi? yok.
sayın tarafli moderasyon. şiddetle sizi kiniyoruz. neyiniz var kuzum????
Galatasaraylı olmak adam olmaktır başlığı ile sanırım efervesantadem de bu birliğin doğal bir üyesidir.
abberline olsa gireceği birlikti. ama artık durulmuş diyorlar. geçen biri söyledi.
katıldığım birliktir.

(bkz: yürüyedur)

http://galeri.uludagsozlu...c3%bcr%c3%bcyedur-195095/

http://twitpic.com/7wo1mp
Bugün ayrı bi keyifli olan birliktir.
savaşan, ısıran, kazanma hırsı taşıyan bir takıma, kötü geçen sezonların ardından tekrar sahip olunduğuna sevinen birliktir.
ben de geldim dostlar.
aralarına beni de almalarını istediğim birliktir.

not: galatasaraylıyım.
Tüm galatasaray'lılara açık birliktir.

Ayrıca ilk baharda büyük bir zirve düzenleyeceğimi burdan bildiriyorum.
ğs birkaç maç kaybederse üyelerinin % 90'ı yine en yakın zamanda gözden kaybolacak olan birliktir.

ğsliler birliğiymiş. peh...*
bugün ağızları kulaklarına varan birliktir. dahil olduğumdur.
kutsal birliktir.
Sokakta oynasa bile takımı destekler bu birlik.
Yeni nesil yazari ve sabri hayrani olarak katildigim birliktir.
beni de yaz la.
yaz dostum,
güzel sevmeyene adam denir mi?
yaz dostum,
selam almayana yiğit denir mi?
yaz dostum,
altı üstü beş metrelik bez için
yaz dostum,
boşa geçmiş ömre yaşam denir mi?
yaz dostum, yaz beni de. galatasarayı sevmeyene taraftar denir mi?* * * *
küçük melis ve azizeleri rahatsız eden birlik.

(bkz: genç melis ler rahatsız)
her türlü +1
bu gece mutlu olan birliktir. birlik dışında kalan bütün şakirlere benden çay..
severek dahil olacağım birliktir.