ota boka faşistlik diyen, bitter çikolata sevmeyip beyaz çikolata yiyene bile faşist damgası yapıştıran sosyalist, anti emperyalist, kapitalizm karşıtı fakat mc donalds, starbucks'tan çıkmayan iphone sahibi halkların kardeş çocukları, özgürlük savaşçıları tarafından sevilmeyen insanlardır. bu tiplere inat, evet amına koyım faşistim diyebilenlerdir.
an itibari ile katıldığım birlik.

edit: evet faşistiz, zoruna mı gitti kürt ?
saçma sapan birlik.

--spoiler--
beyler siz mal mısınız? ülkücüyüm deyin, eyvallah. milliyetçiyim deyin, eyvallah. muhafazakarım deyin, o'na da eyvallah. lakin faşistlikle gurur duymaya siktirin gidin diyorum. ya faşizm'in anlamını bilmiyorsunuz, ya çoluk çocuksunuz, ya da gerçekten gözü kör birer faşistsiniz. ne deyim...
--spoiler--
içlerinde olmaktan gurur duyduğum birlik.
Kendilerinden olmayanı sabun yapamayacak,gaz odalarına atamayacak birliktir.Zira bu arkadaşlar klavye delikanlısıdır.Reelde bunları söylemek g.t ister.
kendi yeminleriyle çelişenlerin olduğudur.

--spoiler--

Komünizme,Faşizme,Kapitalizme, Siyonizme ve her türlü Emperyalizme karşı mücadelemiz,

--spoiler--
(bkz: uludağ sözlük faşist yazarlar birliği/#20595796)

kendilerine bile karşı olan komik birlik.

görsel
artık dahil olduğum birliktir.

erkekleri insan yerine koyarsam bundan sonra, insan değilim. birlikte erkek varsa kendini imha etsin şimdiden amk uğraştırmayın beni.
(bkz: döl israfı)
bu birliktekileri ülkücü zanneden kürt sevicisi hümanist pollyannaları ifşa eden oluşum.
Aralarında bulunduğum gruptur.

insan devlet içindir.
aralarında olduğum gruptur. (bkz: kürtlerden fazla hesap alan cafe sahibi)
(#20595751).
sadece saf kan orospu çocuklarının katılabileceği birlik.

kırmaları kabul etmezler saf kan orospu çocuğu olmak gerekir.
top'punuzun ammına sosyalistler , devrimciler , kürtler , emekçiler , öğrenciler , uche , Kobe bryant , pascal nouma ve son vuruş olarak Shaquille O\'Neal koysun.
köşe başlarında solcu yakalayıp dövmeye kalkışacak, ardından cephe gelince sağlam dayakla tanışacak olan birliklerin sözlük versiyonu.
kendini gazi mustafa kemal'in izinde zanneden,bok yoluna giden yazarlar.
devrimci ruhuyla faşistlik aynı şey değildir.hatırlatayım.
faşizmin ulu ve kutlu sancağını dünyanın her tarafına taşımak için aralarında olacağım birliktir.
faşistim ama sor bakalim niye faşistim . *

evet . kesinlikle haklı sebepleri olan yazarlardır.

1 ay 2382310 yerinden ısırılmasına rağmen 1 sivrisinek dahil öldürmeyen ben konu "insan"lara gelince faşistim evet.
(bkz: hitler muhipleri cemiyeti) *