bugün

az önce zımni yapılan oylamanın sonucudur. kimse alınmasındır, gocunmasındır.
(bkz: yakışıklıyım ve deli gibi sevişiyorum)
(bkz: tipsiz erkeklerin manyak sevişiyor olması)
zall başını çeker.
hatta öyle ki, zall ile bir sohbetim sırasında ''neden bu sözlüğü açtın?'' diye sordum. o da, ''asosyallik başıma vurmuştu, bütün kızlar benden kaçıyordu, bende kızları elimin altına almak ve etkilemek için bir sözlük açmaya karar verdim ve açtım'' dedi...

inanmıyorsan git sor.
(bkz: azınlık olmak)
zall başını öper.
hatta öyle ki, zall bir sohbetim sırasında ''neden bu sözlüğü açtın?'' diye sordum. o da, ''gençliğimde çok eşcinseldim ben '' bütün erkekleri kovalıyordum ama yetişemiyordum. bende erkekleri elimin altına almak ve etkilemek için bir sözlük açmaya karar verdim '' dedi...

inanmıyorsan git sor.
yapılan içler acısı araştırmadır. valla bilmiyorum görmedim ama kesin öyledirler.
en azından gördüklerimin %80'i öyle.
doğru tespit.
üç maymun.*
niye ifşa ettiniz ki şimdi oldumu bu.
Zall'a bakilarak kaniya varmis tespitci soylemi.
doğru olabilir. yüzde 15'lik kısım ise, bu başlık altında 'yüzde 20'ye giriyorum' diyerek saçma sapan konuşan zeka özürlülerden oluşmaktadır. geriye kalan yüzde 5'i insan olabilir.
Tip meseleleri goreceli oldugu icin kesin bir yargi degildir. Ama soyle de bir gercek var. Bunu bi kiz soylemisse o benim karsima gecsin de ben onu hemen tavlarim, cok becerikliyim aksama yatagimda abi ya diyebilecek kisileri barindiran uludag sozlugun, azimsanamayacak bir bolumu etkisiz elemandir. Disinizdaki cirkinligini icinize yansitmayin canlar.
bu da bize %80 inin kendine güvenmeyen tipte olduğunu göstermiştir, tipsiz olabilirsin, ama kendine güvenin olsun bak çık dışarda ne tipler ne kızlarla çıkıyor ondan sonra bir daha düşün, bir daha, bir daha, bende seniiiii
(bkz: sana tipli mi lazım bacım)
yüzde yirmilik dilim için sorun yoktur.
sözlükte tipin ne önemi var diye düşündüren başlık.
doğru önermedir. üzülmeden söylüyorum %80 nin içindeyim.
aaa. Sözlükte %20'lik seçkin kısımda olduğunu bilmiyordum.
yüzde 5' i de ben yüzde 20' deyim diyenlerin yüzde 15' ine gerizekalıdır diyen asıl gerizekalılardır.
hanım koş gençlik resimlerimi getir.
yalandır.
3 kişiye gönderdim 3üde mi çirkin değilsin der.
kendini adriyana lima sanan kızların düşüncesidir.
(bkz: say lan)
Ne bekliyordunuz amk. Brad pitt tiplilerimi? Sanki hatunlar cok guzel. Korler sagirlar birbirini agirlar iste.
yüzde 90'ının bok gibi parası varmış. sonuç olarak para daha caziptir.