bugün

faydalı bir hizmet olacaktır.

mesela ankaradaki yazarlara sokakta bulmuş olduğum meczup kedi yavrısını sahiplenmek isteyen var mı ? diye sormak için çok çok gereklidir.

niyeti olanların acil ulaşması rica olunur.
bu başlık altında olabilir ancak ayrı bir site altında olsa daha verimli olabilecek olan hede. zall reyiz artık ayrı server'ın da var kimseye bağlı değilsin, yap ufak bir köşesine şundan.
göz önünde bir yerlerde olması gereken uygulama. buton şeklide değil,itü sözlük de olanından istiyoruz.
zall'dan sözlüğe eklemesini rica ettiğim özellik.itü sözlük'te var mesala çok zorda kaldığınız, acil bir işiniz olduğu zaman en kısa sürede yardım alabiliyorsunuz.
başlık sayesinde açılmış bulunmaktadır.
boğaziçi üniversitesi nde düğün çekimi yapılıp yapılmadığı hususunda ve prosedürlerinden bilgisi olan varsa özelden görüşebilir ve mutlu edebilir bizi.
dokuz eylül tıp fak son sınıf öğrencisiyim,okulum bitmek üzere balçova da kipa karşısı hastaneye yürüyerek 5 dk mesafede yaşıyorum iki tane dr ev arkadaşım var odamı ekim ayına kadar kiralamak istiyorum tüm eşyalar mevcut,evimiz de son derece kullanışlı,ilgilenen arkadaşlar benimle iletişime geçeblirler.

not kadın ev arkadaşı arıyoruz.
Neden açılmadığını anlamıyorum. Sonra millet başlık olarak duyuru Açıyor.
açılsa ne iyi olur dediğim bölüm. şuan inanılmaz ihtiyacım var örneğin.
bir adet zall kaybolmuştur. bulanların insaniyet namına aşağıdaki nicke bildirmeleri reca olnur.
iyi günler sözlük yazarları. aranızda gitardan efsane anlayan birisi var mı? kolay bir şarkının akorlarının çıkartılması lazım. internette aradım bulamadım. birisinin yardım etmesi lazım.
Biraz utanarak yapılan anonslardır.

Arkadaşlar aranızda atatürk başlığına girdiğim ingilizce bir yazıyı tercüme etmemi isteyen, profilinde atatürk resmi olan bir arkadaş vardı. bana ulaşabilir mi?