bugün

bazı vaazların vaziyetlerinden cemaat olma sevinciyle erkenden çıkanların sevincini bazı müminlerin aldığı abdestin kabul edilebilirliğini şüpheli duruma düşüren çorap kokularıyla kendinden geçerek doruk noktasına ulaştıracağı ama kutsal bir zirvedir.
Kanatlı hocamın da katılımıyla Konak camiinde gerçekleşecek olandır. Devamında saat kulesi önünde toplu fotoğraf, kemeraltında döner yeme ve kapanış.

Caminin konumu ve katılımın yüksek olması sebebiyle bu cami tercih edilmiştir.
hutbe sirasinda heyecan tavan yapacaktır.
evet beyler vakit yaklaşıyor 12 buçuk gibi abdestimi alır çıkarım ben. fazla gecikmeyin yer kalmıyor sonra.
bik bik abimiz ile aynı safta kılınacak olan namazdır. namazdan sonra caminin çay ocağında hasbihal edecekmiş bizimle kutlu bir gün olacak belli ki.
Yarın ayasofya-i kebir cami-i şerifinde buluşalım inşallah.
Dinsiz kitapsiz hocam da gelecekmiş biletini ona göre almış. Mel mel hocam 10 kilo pirinç 3 de tavuk alacak. Şimdiden güzel bir zirve olacağa benziyor. Pilavı ben yapacağım.
3 tavuk az olur gibi ama ben de yayık ayranla mümin kardeşlerime destek olacağım.
Şüphesiz ki Yazarlar içeride namazlarını Eda ederken biz bik bik ile “tavukları pişirmişem, meme gibsonu namaza göndermişem.” Diyerek halay çekeceğiz. Camiden uzakta ama.
Serdar agaya cuma namazları iyi gelmedi galiba.
yarım saattir mel mel bakan gibson ı bekliyorum bi abdest alamadı ya. bi de gelmiş diyor ki bik bik montumu çorabımı tutsana. olm çeşme başında askı var diyorum çalarlar diyor.