bugün

"beyler bayanlar...bizim başka işimiz yokmu yau...ne sigara ne alkole teslim olmadım ama bu sözlük yaktı beni" feryadıyla tanımlanabilecek yüzyılın hastalığı
yakında sağına soluna sigara paketlerindeki gibi uyarıların yapıştırılmasını gerektirebilecek durumdur.
1,5 -2 saat once insana bi bakıp çıkcam dedirten internet sitesi
başka bağımlılıkları yok edebilen bağımlılık türü.
(bkz: aids 2nd edition)
insanı alıkoyan ama alıkoymasının nedeninin muhteşem insanları biraraya toplamış olmasından kaynaklı olan, hiç de şikayetçi olunmayan, olunamayan hayatın en güzel bağımlılığı.
yazarlığı bırakmayı düşünüp, bırakamayacak kadar bağımlı olma hali. bir göz atayım derken, entry girilmeye başlanır.
uludağ sözlük ishal gibidir ne zaman olduğunu anlayamassın.
___________by gecekondu06____________
çok b.ktan bir durum. saatlerce bilgisayar karşısında durmanıza neden olur. yazacak bir şeyiniz ya da yazasınız * olmasa bile neler yazılmış, ne başlıkları açılmış.. gibi şeylerle uğraşarak geceye yol alma faaliyeti. * *
ilk zaman hevesleri zamanla insan dozunu ayarlayabiliyor. ama tamamen vaz geçemiyorsunuz .zaman zaman hararetlenen bağımlılık.
arkadaş vasıtasıyla oluşmuş sağlığa yaralı maddi sıkıntı getirmeyen yeni şeyler öğrenmemi sağlayan tamamen psikolojik bağımlılık.
teşekkürler deeplomatt
interneti sadece ve sadece mynet okey için kullanmayan ve söyleyecek sözü olan insanların yakalandığı bağımlılık.
çok önemli bi' şeymiş gibi her gün girilmezse eksikliğini hissetmekle varlığı anlaşılan bağımlılık çeşidi. sol frame'in genel görünümü, takip edilenler varsa en son ne yazmışlar bakmak için kontrol, mesaj silik kontrol gibi eylemler sonrası geçici olarak diner.
Barça - R.madrid kral kupası final maçına tercih ettiğim bağımlılık.
2 saattir proje ödevi yapıcam diyorum bir kelime bile yazamadım bu sözlük yüzünden.
(bkz: asosyal)
zamanla geçer.

(oha ne laf ettim gene) (alışkanlık zamanla geçer.) (yepisyeni bi aforizma)*
müzdaribim ben dostlar vize haftam! sözlük;sen yetkili birine benziyon!
(bkz: okuyom ben ya)
fazlası zarar
gözü yorar
gözler başkalık arar

kafiyeli mi oldu ne?
yazarların sözlükle yatıp sözlükle kalkar durumudur.
son düzlükte facebook bağımlılığını aratır durumda. az önce bi durum güncellemesi için eksi butonu ararken yakaladım kendimi.
saat 02:30 da beni buraya bağlayandır. manyak mıyım la ben?
Yarın çok önemli bir sınavım olmasına rağmen uyumama sebebimdir.
(bkz: alo sözlük bırakma hattı)
zall kullanınca geçen bağımlılık.*
kesinlikle geçmeyen, geçmesini dilediğim bağımlılıktır.