bugün

Ulan şeytan bile Allah'a inanıyor siz hayırdır, diyeceğim oluşumdur.
Ateist ve agnostiğin nasıl birlik olduğunu anlamadığım birliktir. Ben ateistlerden hiç hazetmiyorum mesela.
ateizm ve agnostizmin ulu ve kutlu sancağını dünyanın her tarafında taşımak için aralarında olacağım birliktir.
bence kurulması gereken ve ağır desteklenmesi gereken birliktir.
oraya benim de nikimi yazmanızı rica ediciim.
Çaylak olduğumdan en az 40 (kırk) karakter girmem gerekiyor. Beni de yaz.
baştan sorunlu kurulmuş birliktir zira birliğin ismi "uludağ sözlük ateist agnostik deist birliği" iken gruba sonradan "sadece ateist ve agnostikleri değil bütün ufku açık insanların üye olabileceği birlik" denilmiştir. ateist, deist, agnostik olmayanlar da birliğe üye olacaksa inançlı bir insan ismi xxxxxxx olan birliğe neden girsin? madem ufku açık , her inanca saygılı insan istiyorsunuz o zaman "ufku açık yazarlar birliği" kurun kriterlerinize uyan herkes gelsin.
tartışma çıkması gereken birlik.

bi grup tanrının olmadığını iddia eder, diğer grup bu sonuca ulaşılamayacağını..

eğer tartışıp bu fikirlerinizi savunmuyorsanız, ateist ya da agnostik değil, sadece din düşmanısınızdır.
büyümesi gereken birlik. yavaş yavaş o da olacak.
deist biri olarak girmek isterdim ama hümanist değilim be yav, yani insan sevmiiim.
(bkz: yaz beni de pampa)
büyümeye devam ederken genel başkanı (hayirsiz) çaylak olmuştur. *
am varsa beni de yaz.
ateist dini agnostik felsefik bi yaklaşımdır önce bunu öğrenin sonra kurarsınız birliği.
Abi bence ateistler agnostikler ayrı yazar birliği kursun. Temel olarak dışarıdan çok benzer görünsede. Agnostizm idealist temellidir. *
Kıslatması "USAAYB" olan ve arapçaya benzeyen birliktir.

(bkz: Bu ismi değiştirin)
Irkçılık kuralını görünce katılmaktan vazgeçtiğim birliktir.
Benimde katılmak istediğim birliktir.
benim de dahil olabileceğim birliktir.

biz her zaman ne diyorduk ?

dünün dini, bugünün mitolojisi,
bugünün dini de yarının mitolojisi olacaktır.

bir de eğer oluyosa benim görevim özlü söz bulup paylaşmak olsun.*
Bir deist olarak piç miyiz lan biz diyorum daha da gelmem bu başlığa.
müslümanlık başkanı olarak alınmak istediğim birlik.
(bkz: aramaya inanmak)

(bkz: uludağ sözlük mal yazarlar birliği)

aynı anlam içeren başlığı kelime değiştirerek açmak, formata aykırı değil mi?
bir agnostiğin önce amacını anlamaya çalıştığı, anlasa bile aklında acabaların gezindiği, amaçlarına ikna olsa da gerekliliği konusunda biraz düşünmek istediği, gereksiz bir otorite olma çabası gibi sanki diyerek biraz zaman istediği ama bir türlü üye olmadığı birlik olacaktır.
hümanist olmak, ırkçılık yapmamak prensiplerine sahip, soysuz yazarlar birliğidir.
destek verilmesi gereken birlik.