bugün

Sözlükte, Allah'ı koruyup kollamakta görevli kimselerin kurduğu timdir. Birisi kendi ilahlarına laf ettiğinde kendisini koruyamacağına inandıkları allahlarına sahip çıkıp savunarak allah'ı büyük bir acizliğin pençesinden kurtarırlar.

Çok şükür ki bu tim sayesinde her gün on yüz milyon yedi kişi ateist olmaktan kıl payı kurtulur.

çok öteden gelen edit: ironi yaptığımı anlamamış bazıları. "allah'ın korunmaya ihtiyacı yoktur" demiş sanki benim burada anlatmaya çalıştığım şey o değilmiş gibi. Neyse ne diyeyim...
"inanç ve görüşlerini savunmayı", korumakla karıştıran ergenin aklı sıra yaptığı ironidir.

kendisi "inandığı veya inanmadığı" şeylere laf edilince,

"ama oğlum ben akıllıyım" deyip,

saatlerce saçma sapan konuşur.

inanan insan inancını savununca buna batar.

ergenlik sonuçta kızamıyorsun da kerataya,

pek de sevimli maşallah, komiklik çabaları falan.
Allah'ın korunmaya ihtiyacı olduğunu sanan kişilerden oluşmuştur. Dua edin allah sizi korusun.
harbiden artık şu sözlüğe yazar alırken kimlikten yaş kontrolü yapılması lazım. bu nedir arkadaş ya? türkiye'nin en büyük ikinci sözlüğünde seviye bu kadar aşağılara düşmesin gözünüzü seveyim.
kullar haşa ve kella allah cc ı koruyamaz
allah cc bizi korur ve kollar

la havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim .
(bkz: allah kendini koruyamıyor mu)
Bak sana açıklamam gerekirse...
Yaa nea açıklamasi yapicam bi s...r git surdan!! Hiç değilse senin gibi olmayan bir şeyi değil gören gözün, düşünen aklıni inkar edemeyeceği bir şeyi koruyorum... Bu arada "düşünen akıl" deyince sana ne kadar uzak bir olgudan bahsettiğimi fark ettim sığır...)
(bkz: allah a küfür edenler ve tepkiye şaşıranlar timi)

tabiki tepki görürsün embesil. ben şurda karl marxa bi kufur etsem hemen çökersiniz.
Allah'ı sen koruyamassın Allah seni korur yavrum.