bugün

bugune kadar ezilmis olan yazar grubudur. 20 yas alti ve 30 yas ustu gruplar tarafindan hor gorulmus gruptur. icinde bulundugum gruptur. cogunlugunun universite ogrencisi olan yazarlarin olusturacagini dusundugum gruptur.

edit: ogrenci, calisan fark etmez sadece ben kendimden yola cikarak bir fikir beyaninda bulundum. sonuc onemli artik ezilmiyecez. *
ömürlerinin baharlarında sessiz sedasız, reklamsız yazar grubudur. haklarında başlıklar açılmasa da sevdiğimiz, saydığımız yazarlardır.
genellikle benim gibi 3. nesil yazar grubudur.
20 ve 30 yaşındakilerin mutlak surette "peki biz de dahil miyiz?" diye soracakları gruptur. işte bu nedenle böyle aptalca sorular sormayacak olan 21,22,23,24,25,26,27,28 ve de 29 yaşındakilerin dahil olduğu gruptur.
(bkz: arasat sendromu yazarlar gurubu) *
çarpıcı niteliği olmayan sözlük grubu, ne tam gençtirler ne yaşlı.
(bkz: garson boy)
(bkz: oley oley oley)
sözlüğü dernek ya da lokal havasından kurtaracak olan yazarlardır.*
herhangi bir terslik * olmaması durumunda yedi sene gibi uzun bir süre boyunca içinde bulunmayı planladığım yazar grubu.
tek değilmişim diye düşündüren yazar grubu... haydin elele verelim, evribadi iz densing end taaçing iiç adır... meksika dalgaları yapalım... daha mutlu olmaz mıyız sayın yazarlar... size soruyorum... *
insanı yürü be diye gaza getiren gruptur. bu zamana kadar ezilmişizdir, artık ezeceğizdir.*
(bkz: sözlük buraya yumruk havaya)
sözlüğü ayakta tutan mihenk taşlarının dahil olduğu sayılarının hiç de azımsanamayacak kadar çok ve ezilen değil ezici nitelikleri barındıran yazarların gurubudur.
bir yanları hadi coşalım der, diğer yanları pusalım. arada derede kalmış yazarlardır. *
Bilgi iceren entryleri ile bir bakima amme hizmeti gormesi gereken, benimde icinde icinde bulundugum yazar grubudur. Bokun icindeki domates parcasiyla, bimem nerede sevisirken bilmem kime yakalanmak kabilinden basliklara entry girmemeleri gerekir yaslarina ve kultur duzeylerine yarasir sekilde.
yaşanmışlıkla gençliğin harman olduğu; sözlük hayatında popopipikukumeme tarzı başlıklardan türban sorunu şu bu tarzı başlıklara kadar çeşitlemelerin bulunduğu kişiliklerdir. ayrıca 80lerin sonunda ve 90ların başında çocuk olmanın getirdiği bünyesel değişimleri de içermektediler. benim de dahil olduğum gruptur ayrıca.
sözlügün %90ının içinde bulunduğu yazarlar grubu.

(bkz: kime göre neye göre)*
(bkz: evet o benim)
gerekirse çıkarıp masaya vuracak asil insanlar grubudur. ne küçüklüğün verdiği acemîlik vardır içlerinde ne de 30+'nın verdiği "ben her ziki bilirim" havası.
(20+30) / 2=25 ortalamadır. ortalamanın altındakiler ve üstündekiler şeklinde iki gruba ayrılabilirler. *
henüz yaşlanmaktan korkmayan, enerjik insanların içinde bulunduğu grup.
30'a yakın duran tarafında sle7in durmaktadır bu grubun.
(bkz: 20-1(19) yaş grubu sözlük yazarı) *
tam ortasındayım dediğim grup.