bugün

uludağ istanbul paintball oynuyoruz zirvesi sırasında ortaya atılmış ve kaynaşmak için yanıp tutuşan uuser'lara birebir tavsiye edilebilinecek zirve. mekan olarak heybeliada uygun görülmüştür. tarih'in ise 30 nisan olması kuvvetle muhmetel(uymuyosa değiştirebiliriz). avrupa yakasından gelecek kişilere eminönünü'nden ek seferler düzenlenecek(yok lan zaten gidiyo vapurlar), anadolu yakasındakiler için ise bostancı vapur iskelesi buluşmak için gayet uygun bir yerdir. katılımın fazla olması eğlence dozunu mutlak suretle arttıracaktır.
(bkz: zirve üstüne zirve yapmak)
(bkz: bu kadar zirveye everest olsa dayanmaz)
valla zirve zirve üsütüne dediğim zirvedir.zirve kelenbekleri olup cıkıcaz sonumuz hayır olsun.
katılacak uuser'lara tavla, okey, batak, ihale, futbol, hentbol, bisiklet, koşu, yağlı güreş, yüzme, eskrim* ve daha birçok eğlence olanağı sağlayacak zirve.
yanyana 7 mangal dizilmiş bir şekilde ve 38 kilo etin, 12 kilo kanadın ve 55 ekmeğin tüketileceği, heybeliadanın istanbuldan bakınca 'aaa yanıyorrr' şeklinde zannedilebileceği, gayet eğlenceli olabilecek, katılımın yüksek olması beklenen zirvedir.
şu ana kadar "gelirim" diyenlerin listesi * ;

antika
apandisit
arjen robben
arnold civardanegezer
atan alır spor
baybars *
belki gelirim
can
cedric
devedikeni
fth
haznedaroğlu *
karga
karpuzkabugu
koko
kurabiyecanavarı
montajelemanı
nirvana +1
sefertasi
spectracef
tutunamayanlardan
yokmuşum *

*son dakika satışına müsayit
adalarda olursa sayet maltepe sahılınden husu içinde izleyeceğim zirve
yaş sırasına göre değil,kas sırasına göre olan listenin yazılı olduğu başlık.
hem kas,hem boy sırasına göre düzenlenmiş listeye sahip zirveye katılırsam listenin en altında olacağımı düşündüğüm başlık.*
ne guzelde düşünülmüş dediğim zirvedir, hadi bakalım adalar bir iki... *
zannımca son yılların en çok katılım gösterilecek zirvesi olacak.
adalarda olursa bineceğimiz faytonu arnoldun güçlü kaslarıyla cekeceği zirvedir.
Etrafta benden kaslı biri varsa* katılmayacağım zirve. Çok fena gurur yaparım.
katılacak bayan yazarların çokluğu ve arnold civardanegezer abimizin yine içip içip milletin karısına kızına sarkmasını engellemek için alkolsüz olsun dediğim pikniktir.
ilk kaynaşalım zirvesine bursa'da olmamdan dolayı katılamayıp, bu zirvede "ben de varım ve nacizane ömrümde katılamadığım gelmiş geçmiş tüm zirvelerin acısını çıkartmak istiyorum" dediğim zirve.
inşallah katılacağım zirvedir.

not: mangal yakma konusundaki ustalığımı söylemedim daha
(bkz: zeki muren de bizimle gelecek mi)
"ulan biz baslattik su zirve olayini, ama devamini getiremiyoruz! hicbirine gidemiyoruz, olacak is degil bu!" diye hirs yaptiran zirvelerden biri sadece.

not: ben de avrupa zirvesi yapacagim valla. frankfurt'ta. gelebilecekler mesaj atsin.*
bursa'dan tek feribotla ulaşılabilinecek zirve *. bursa ile istanbul'un kaynaşmasına vesile olabilir bu sayede.
mangal + et * + içeçekler + .... *

sohbet + muhabbet * * + voleybol oynamak + ...
bunları saymadım daha dikket ederseniz.

istanbul il sınırları içerisinde bulunan + çevre illerde bulunan * her yazarın gelmesi beklenmektedir.

çaylaklar da gelebilir.
mevlevi tadında olacak zirvedir,gelen herkese ''gel,ne olursan ol yine gel'' denilecektir.
kaytarıcı yazar zirvelerinden biridir. entry girmek yerine orda burda piknik, voleybol vs ile vakit gecirilmektedir.*

çalışkan yazarlar o gün oturup entrylerini girer.**
bir engel mani bulamazsam gelip gelmeyeceğimi netleştirmek için , tarih ve mekanın netleşmesini beklediğim zirve. (bkz: ilk kez milli olmak)
kesin tarihin 28 nisan cuma günü meterolojinin tahminleri doğrultusunda verileceği zirve. olası bir hava muhalefeti zirveyi 1 hafta kadar erteleyebilir. ayrıca görev dağılımı da piknik haftasının cuma akşamı yapılacaktır.

not: lütfen alengirli entryler girmeyiniz. katılmak istiyorsanız bi msj ya da açıkça belirtmek şartıyla bi entry girmeniz kafidir..
bakalım daha çok var dersaneden kaçarsam gelirim dediğim zirvedir