bugün

(bkz: there is no spoon)
septizmi (kuşkuculuk) akla getirmiştir. diyalog şöyledir.

-uludağ diye bir sözlük yoktur. varsa ispatla.

*işte şurda internet var. orda yazıyor.

-interneti ispatla

*internet şöyle bir şeydir

-şöyle bir şeyi ispatla.

kuşkucunun soruları böylece sonsuzca uzatılabiir. neticede yumruğu gözünün üzerine yersin.
(bkz: what is the matrix)
Ulu diye bi dağ yoktur gibi bi yorum bıraksam yazarlığım onaylanmaz heralde.
(bkz: ama olabilir de)
ben bu yazıyı uludağa yazmadım.ben uludağa yazı yazmadım.uludağ yokki.bende yokum.ne oluyo lan nerdeyiz biz.
Fight club.
şu an burdayım ama olamayabilirimle aynı hesaba çıkar.
modlarin uyudugu bir siteye sözlük felan denemez zaten, burda türlü türlü hakaretlere ve küfürlere müdahale etmeyen modlara duyurulur(hadi bir defa etmedin, iki defa etmedin ama küfürler kayniyor arkadas hic bir yerde müdahale yok)
uludağ yoktur ekşideki arkadaşlar klavyeye basarken ulu,ulul gibi sesler çıkarmışlardır.Sözlüğümüz oradan gelmektedir.
fenafillah makamından, ırkçılığı savunmak adına yaptığı muhteşem tespitleriyle gözlerimizi yaşartan yazar tespiti.bu manevi gücü de ırkının homojenliğinden alıyor tabii ki.ırk,insanın kendine yakışanı giymesidir. ebabil ırkçı ise saka daha ırkçıdır.
(bkz: yok hükmünde saydık)
(bkz: zall yok sözlük yalan)
dünya ciddi bir oluşumdur, sekxs yapmak kesinlikle yasaktır! zaten sekxsi de ispatlayamazsınız!!! sekxs yoktur!!!
değildir. . ahh ne yazık ki değildir. .
Uludag sözlük diye bir sözlük vardir.
Uludağ bir dağ değildir, uludağ ulu bir sözlük de değildir. binanaleyh uludağ bir sözlük hiç değildir.