bugün

(bkz: uludağ sözlük te yapılması muhtemel kaynaşma zirveleri)
solist olarak:karga
kanunda:devedikeni
darbukada:laz pachino
klarnette:can
def'te:atan alir spor
kemanda:ben
ud'da:arnold civardanegezer
arka vokallerde:kacak kelebek,pasifagresif,eqin,dopdop ve nevergonna be'nin bulunacagı zirvedir.
kesin gelirim dediğim mayısa sarkarsa güzel olucağını düşündüm zirve.
organizasyon kısmını seve seve yapacağım zirve. hadi girdik yine bir işin altına.
bu gece benim gecem, bu gece benim gecem * diyerek katılacağım zirve gecesi olacaktır. izlenimime göre katılım yoğun olacaktır.magrep mi yoksa makber mi yarab * dimi ama...beyolunda gezersin * uygun yer olur sanırım...
nakkastepedeki nihavent bulunmaz hint kumasıdır bu zirve icin dedigim zirve.
sazlar çalınır,çamlıcanın bahçeleriiiindeeeeeee bahçelerindeeeee...
yaz bu zirveye benim adımı da katibim...
-nevergonnabe'ye atfen ''gülüsün ince,kıvrak şensin,bir selam vermeden gecersin,bilsen beni ne cok üzersin...isimli kürd-i hicazkar makamındaki parcayı okuyacagım zirvedir.
serefsizim benim de aklıma geldiydi dedigim hatta uludag sozluk bowling zirvesinde ortamı koklayıp potansiyeli farkettigim, uludag sozlugun bursa ve diger illerdeki arkadasların da katılımıyla* en kalabalık zirvesi olacagını umdugum zirve
(bkz: ankara dan soğuma nedenleri)***
şehir dışından gelecek misafirleri koca evde yalnız yaşadığımdan, misafir etmekten mutluluk duyacağım zirvedir.yalnız gelirken yanınızda süpürge, toz bezi,deterjan,camsil getirmeniz, çamaşır ve bulaşık makinası kullanmasını bilmeniz rica olunur...
en önemlisi ütü yapın allahaşkına...
not:o arada taşınırsam küçük ev olur ama gene mutluluk duyarım tabi evin küçük olması temizlenecek alanı da darltır.
karga beyin evinde verecegi resepsiyon serefine o gece benimde karga beyin evinde sehir dısından gelen misafirlere hizmet etmekten onur duyacagım zirveler zirvesi.
yinemi bir gülnihal* ?demlenesi dev zirve.
ee hani zaman yapıyoruz dediğim zirvedir
gelmeyi çok isteyeceğim zirve.yabancılık çekmezsem?
arkadaslar dünkü olagan msn zirvesinde aldıgımız bir kararla önümüzdeki hafta cuma yada cumartesi aksamı taxim tünel tarafında ya da anadolu yakasında yapacagımız zirvedir cogunluk nereyi talep ederse organize girisimleri orda baslayacaktır.
ayrıca istanbulda bulunan ve katılma imkanı olan tüm yazar arkadasları aramızda görmekten seref ve mutluluk duyarız cekinecek yabancılık duyacak hiçbir şey yoktur.
(bkz: sözlükteki sıcak aile ortamı)
gözüktüğü kadarıyla yalan olmuş zirvedir..en yakın zirve için;

(bkz: geleneksel uskudar zirveleri 2)
yalan olmamıs zirvedir istanbuldaki yazar kardeslerimizin final dönemlerinin bitmesi beklenmektedir.onlarsız fasıl bogazımızdan gecmeyecektir tam katılım icin askıya alınmıs zirvedir.
diğer her zirveye olduğu gibi iştirak edeceğim zirvedir. hele ki ana fikir rakıdır, türküdür. her türlü varımdır.
rakı şişesinde balık olacak çaylak sayısını merak ettiren hede
(bkz: çoraplara selam vermek)
(bkz: 7 temmuz uludagsozluk fasıl zirvesi)