bugün

Dün gece yaptığımız toplantı ile kurulmasına karar verdiğimiz tim. ilk önce istanbul'da başlıyoruz. Başlığa olumlu cevap yazanlar , özelden ulaşanlar ile kuracağımız tim ile , geceleri ilk başta ormanlık alandaki köpekleri , yine eğitimli köpeklerimiz ile sürek avında avlayacağız.

Çocuklarımızın ciğerlerini yiyen bu hayvanlardan kurtulmak boynumuzun borcu.

Bekliyoruz azizim.
yaz amk başa yaz.
1) true : vermeyen kızlara olan hıncını köpeklere uzaktan tek atış yaparak çıkaracak.
istanbul’da olsam bende katılırdım.köpek sorunu biran önce çözülmeli.
2) sari civciv: köpeklerin bulunduğu mahalleri araştırarak uzaktan destek verecek.
davaciyimbe adlı yazar itperest. Saldıracak belli. Bu yavruyu hoplatma listesine yazdım.
3)maca sekiz: dinlenme arasında birlikte king oynayarak time destek verecek.
Leşleri ortada bırakmamak kaydıyla faydalı bir etkinliktir.
--spoiler--
2) sari civciv: köpeklerin bulunduğu mahalleri araştırarak uzaktan destek verecek
--spoiler--

Olmayan mahalle mi var? Niye yoruyonuz civcivi? Xbdvdvdb.
Katılırım.
4)nihaven longa: time lojistik destek verecek.

Azizim bende ana yok baba yok. Ne lakabı takarsan tak bana işlemez. Kendimi bildim bileli yalnızım. Ama ben sana itperest o.c. desem zoruna gider , o yüzden küfür yok. Salvolaşarak savaşalım. O zaman seni edebiyat öğretirken mefulu failatun fa'lun kalıyla ters kademi limit alarak , torosların denize paralel uzanan ilk yamacında hoplatırım.

Anlaştık?
Emrinizdeyiz albayım.
Özelden de mesaj atanlar var. Hatta biri pust demis. Yine duyar kasıyorsun falan demek istemiş herhalde.

Sayımiz artıyor beyler.
Açılın beyler über analitik zekamla ben çözümü buldum.

Hemen mutlu köpüşler evi gibisinden istanbul’un dışında muhtemelen Silivri taraflarında bi tesis kuruyoruz. Burası bizim propaganda merkezimiz. Bu tesiste yaralı köpüşleri filan tedavi ediyoruz ne kadar aktivist ne kadar mavi saçlı ne kadar memelerine iki bira dökmeden sevişmeyen varsa bizim doğal destekçimiz oluyor. Hadi yine iyisiniz amk! Buradan ayıklayın beyler!

Sonra alman merkezli bio hund gmbh (organik köpüş şirketi) diye bir şirket kuruyoruz. Bu amk çinlileri Avrupa malını çok sever hem de işler boka sararsa işi Almanlara yıkmış oluruz. Devlete de vergimizi vereceğimiz için devlet te memnun.sırtımızı devlete dayadığımız için uygulamalarda filan jandarmaya duba yoh bi yarram yoh da diyebiliriz böylece. statünüz de gelişti amk!

Daha sonra ne kadar ipten kopan kazıktan kurtulan anasından babasından beddualı tip varsa hepsi köpek toplama timi oluyor. Bu topladığımız köpüşlerden üçü beşi yalandan tedavi ettiriliyor. Geri kalanı entegre köpek işleme tesisine gönderilip orada işleniyor, artık köpek sosisi, köpek pastırması filan. Bence bu Çinliler bu ürünleri de çok sever.

Şimdi hem köpekseverleri memnun ettik, hem devleti arkamıza aldık, hem it kopuğu iş güç sahibi ederek işsizliği suç oranlarını filan düşürdük, hem istanbul’daki sokak köpeği sorununu çözüdük hem de cebimizi doldurduk, daha iyi bi fikri olan varsa beyin fırtınası yapalım yoksa gelin bu organizasyondaki konumunuzu konuşalım. Bi an zekamdan tırstım amk! Ahey ahey!
1 tane azize de geliyor. True şanslısın azizim.
elimde beyzbol sopasıyla peşlerine düşeceğim tim. bütün sokak köpeklerinin tehlikeli olmadığını bilen bilinçli insanlar da katılsa bayağı fazla oluruz. kurmayın bu timi. yapmayın.
Büyük bir patlama yapmış timdir azizim. Bir devrime önayak olacağız. Sokaklarımız daha güvenli hale gelecek.

beton barisde katıldı.

An itibariyle toplamda 16 kişi olduk. Bu ekip bile pek çok iş başarır. Ciğerini kurtardığımız her çocuğun duası bize yeter.
Bir kaç gün içince 2. Icraatini yapacak ekip.

Yeni yoldaşlar arıyoruz.
operasyona hazırız komtanım.
Yasa geçti mi.
Karşılarına yalan yanlış genellemeler yapmayan dostlarımla çıkacağım timdir. Kurmayın bence.
yasa içimizden geçiyor da, sözlük henüz mevzuya uyanmamış, sanırım..