bugün

on birinci nesil hoş gelmiş yazar.

not: umarım kızdır.
T*rklerin, t*rkçülerin, t*rklüğün yüz karası, utanç kaynağı yemin ediyorum ya. Ahahaha. Yıllardır Kürtçülük yapıyorum, yıllardır t*rk düşmanıyım, bu kadar aptalını, malını görmedim, rastlamadım ya ahahah. Yardı akşam akşam arkadaş sağolsun.

(#26740372)
kardeşimiz yalnız değildir.

bakın fenerliler ne geliyor

https://www.youtube.com/watch?v=39UmmzqLOvs
(#26932780) fransız dönmesi gaysaraylı akıllı ol motorunu bozarım yazarı.

görsel
Kuşları kudurtan galatasaraylı aslan parçası.
Hoşgeldin tekrar.
(#26932780) bizlere paralı köpekler diyebilmiş yazar, şimdi bu adama veya çocuğa ne yazmalı, olmuyor işte ağızdan çıksa parmak yazamıyor keza bir ahlak var bizde.
görsel

ifşa var koşun.
Gece buradayım. Beklesin.
Şu an çok feci ağlıyor, dokunmayın.*

edit: eksilemek aklına iki buçuk ay sonra geldi, la havle...
yerim lan ben onu üzmeyin, bayrağın çubuğu nerede acep *
nefesimi ensesinde hissedince ''yine çaylak yapılcam ühühühü'' şeklinde korkan yazar. korkma, titre.. *
(#27043988) laf sokmak için entrylerimin arasında dolaşıp 'hah işte buldum!' Diye sevinerek başlamış taramalı tüfek gibi yazmaya.

Ayrıca benim tüm entrylerimi okumuş sanırım. Yoksa aylar önce girdiğim entryleri nereden bilecekti?

Neyse; öncelikle Zaman ayırıp bana böyle uzun bir yazı yazdığı için kendisine teşekkür ederim.

Ardından bana tarihi bilgiler verip beni bu konuda aydınlatma çabasına girdiği için kendisine minnetlerimi sunarım.

beni kürtleri savunduğum için eleştirmiş.
'Klavye başından vatan kurtarılmaz' dediğim için Eskilerden bahsetmiş.
Demiş ki, bakın tekrarlıyorum;

--spoiler--
direniş için yapılacakları halkın karşısına çıkıp okumadı mı?

belki burda 1 kişi burada ki yazılanları okuyup aydılanacaksa, klavye başından da kezza birşeyler yapılabilir.
--spoiler--

Bu konuda kendisine hak veriyorum.
insanları bazı konularda aydınlatmak gerek.
Evet, aydınlatmak!; insanların üzerine salmak değil!

insanları ırkları yüzünden kategorizeleştirmek ne kadar doğru?

Ya da şöyle sorayım; bir insanı ırkı yüzünden dışlamak, terörist muamelesi yapmak ne kadar doğrudur?
kürt eşittir terörist diye bir zihniyet kaldı mı yahu?
Böyle bir cahillik var mı hala?

Adam kürt diye herkesi ona karşı kışkırtıp, linç etmek de nedir arkadaş?

Bu kadar mı empati yoksunusunuz siz?
Bu kadar mı kör oldunuz, he?

Sana bir şey anlatayım kardeşim dinle; siz burda veya dışarda 'kürtler defolsun, çıksınlar ülkemizden' diyerek bu vatanı kurtardığınızı mı sanıyorsunuz?

Yanılıyorsunuz!
Bu sizin yaptığınız bu vatana bir hizmet değildir; sizin yaptığınız hainliktir!

Bu şekilde sadece bu vatana zarar veriyorsunuz.
Amerikanın, avrupanın ve tüm türkiye düşmanı ülkelerin ekmeğine yağ sürüyorsunuz!
Ve bu yüzden bana göre siz Pkk'lılardan farksızsınız!

Bak; bir savaş için ne lazım?
iki birbirine zıt taraflar ve nefret.
Bu iki faktör var olduğu sürece savaş çıkar.
Ve bir ülkede savaş varsa; o ülke asla ilerleyemez!
Türkiye düşmanı olan herkez de bunu istiyor zaten; türkiyenin geri kalmasını istiyor.

Sizce bu ülke yıllardır neden ayaklanamıyor?
işte sizin gibileri yüzünden!

Son olarak; Yaptıklarınızı bir kez daha aklınızdan geçirin ve tartın.
Eminim bana hak vereceksinizdir.

Diyecek çok şey daha var ama bu kadarı şimdilik yeter bence..

Selamet ile..
11. nesil çaylak. nasıl da anlamıştı çaylak olacağını, ensesine yapışınca. öperler.
#27134232 nolu entrysi ile tarihe geçecek ayar vermiş yazar. Kendisini şahsen tebrik ediyorum.
la oğlum sen yine mi çaylaksın la? hahaha neyse öperler genç.
(bkz: niggaz biggaz/#27290400)
işi gücü fenere bok atmak olan adam. Kardeş sende azıcık bilgi içerikli entry girsen.
Nickiyle geçmişi yad eden yazar. Sevdim lan bunu. Her neyse, sözlükteki bir yuzıırdır.
yahudi sanırım. maccabi kazanınca seviniyor.
Fransizgillerden.
kevaşe çocuklarının acısını paylaşmasını beklediğim kaliteli yazar.
Adam has türk ama atasının unvani olan ulubatliyi gidip bir iskoça yapiştirabiliyor. ilahi (bkz: swh).

Şu arkadaş yalakasi galiba.
Karı bile bu kadar cirkef olamaz ya, gótüne bir şey giriyor sanki, bide bütün mesajları silmiş basketbol yüzünden, benim imla hatayla uğrqşiyor mk. Kimin rezil oldugu belli.
(bkz: aslolan fenerbahcedir/#27346714)

bana burada aklınca ''hoşgeldin gardaş. umarım 5 günlük ceza sürecinde sözlük formatını ezberlemişsindir.'' diyen, ama şu anda çaylak olan zat. noldu gardaş? sözlük formatını öğrenmeden gelme bi daha.
Fenerbahçe - Maccabi maçında Fenerbahçe'nin attığı her basketin, kumbaraya atılan para gibi girdiği yazar.