bugün

(#27481581) Ben senin gibi sırf fenerbahçe düşmanlığı olsun diye elin yahudisine yalaklanmıyorum arkadaşım o yüzden bana giren çıkanla sana giren çıkan çok farklı. Sen elin yahudisinin altına bile yatar, sonra da orijinal hesabından kahrolsun israil diye boş milliyetçilik yapacak kadar da ikiyüzlülük sergilersin.

Bi de fake hesaptan saldırmayacak kadar erkek olabilsen...
paranoyak yazar. kafasında kurduğu şeyi michael scofield görse ağzı açık kalır lan. şizofren de olabilir. kendisini önemli biri gibi görüp, diğer herkesin arkasından iş çevirmeye çalıştığına kendisini inandırması falan.. la olum git yat uyu, eğer plan kurduysak fener küme düşsün, inandın mı şimdi?

edit: neden üzerine alındı acaba diye kastettiği ben oluyorum evet. özel mesajla plan kurdunuz ühühüh diye ağlayınca bi açıklama yapma ihtiyacı duydum ondan. hasta mıdır nedir arkadaş.
edit 2: hâlâ plan diye saçmalıyor. olum sözlük lan burası. hayatın olmuş sözlük senin. o kadar takma. neye inanmak istiyorsan da ona inan. hadi eyvallah.
edit 3: çaylak oldu. kusura bakmican artık.
Sözlükte gizli mülakatların olduğunu düşünerek paranoyaklaşmış yazar.

Ahaha.
Olum bu kadar ciddiye almayın lan şu sözlüğü.
Ne diyim allah akıl fikir versin.

Aslında cinconlu olmasa iyi bi çocuk..
bayragin dikildigi gunu hatirlatan yazar. yavru kuslar gormemistir o gunleri tabi.
bayrağın sopası alayı fenerliye acı batmıştır. hala acısını hissederler.
Ulan biraz adam olun be.

Şimdi feyk hesap açmış diye ağlarlar.

Düşmanda namert anasını satayım.

Not: bu hesap kendi kendini imha edecektir. ibnenin biride diyecektir ki "ihihi fiykini gindirdik"
Oda bizim gibi cimbomlu kardeşimizdir,klavyene kuvvet aga.
Kendi hesabını kendi sildirdi sanırım.
iyi bir çocuktu.
Şu birbirinize sataşma şeysinin de bokunu çıkardınız af edersiniz..

Tamam tartışılır. Ama sınırını bilip bi zaman sonra artık susulur.
Kaç yaşında adamlarsınız, hiç yakışıyor mu...

Sohbeti hoş, iyi kalpli biri.
Tek kusuru cinconlu olmasıydı. Ve sinirlenince kedisini tutamamasıydı..
(#27633481) Sigara içse neyse de sigara kullanmadığın halde ne bu havalar cinconlu? *

Neyse ben içeyim sen yanımda dur iki laflayalım. *

Sevdiğim bir yazardır kendileri. Gelmesi sevindirmiştir ayrıca.
Arkadaşlar Afedersiniz ama galatasaraylı.

Daha fazla konuşamicam yane. Allah şifa versin hehe.

Bir yazar.
kuşları kudurtan yazardır

görsel
sürekli beni takip eden bir zât. amacı ne anlamadım. * sabah açtığım şu başlığı (bkz: volkan ve muslera kıyasındaki mal mal yorumlar) görüp de canlandırmasının tek nedeni benim entrylerimi kontrol ediyor olması. ulan ne insanlar var ahahah.
nickaltını koku saran yazardır.

(bkz: yanık kuş kokusu almak)
(#27684452) Şimdi bir şey diyecektim ama akşam akşam ne gerek var ağız bozmaya yazarıdır.

iyidir iyi, severim keratayı.
Tek kusuru cinconlu olmasıdır.
Tamam be kardeşim tezeğini çikarma şampiyonsun eyvallah tebrikler helal olsun guzelce yaşa doyasiya da habire saldiriyon (bkz: swh)
Aslan Galatasaraylı.
kardeşimizdir.

şen ola cimbom şen ola.
Evlat olsa sevilmez. Yaptığı tek şey millete laf atıp tatmin olmak. Onu da beceremiyo zaten.

Tamam şampiyon olcaksınız tamam. Hadi git sevin.

Bir yazar.
işi gücü galatasaray olan, (dikkat ederseniz futbol demedim çünkü futbol adına hiçbir şey bilmiyor) rasim ozan kütahyalı'nın sözlükte takılan versiyonu.
Kanatlıların zoruna giden yazardır. Seviyoruz kendisini.

Futbolun bir eğlence olduğu kaybedince ufak tefek mizahlar diğerlerinin zoruna gitmemelidir.
Renkdaşım yazar, yürü bee kardeş yanındayız.
amina koduk başkann, renktaşin hasi kuş avcisinin babasidir.
nickine gurban yazarı.
bayrağı diktik başkan.

renktaşımız olan yazardır.
Yüzsüz taraftarlardan biri. Aleyhlerine hiç kırmızı kart ve penaltı vermeyen Hakemler, toptan elini çeken kaleciler, truva atlarınız sağolsun.
güncel Önemli Başlıklar