bugün

**
en başta gelen sebep fake kullanıcılardır. adamın biri gelip herkese, tüm yazarlara küfür edebilir. omurgasız yazarlarda buna ses çıkartmayabilir. anlayabiliyorum bunu. böyle alışmışsınız çünkü. fakat bu fake yazar "bu entry bütün orospu çocuğu kürtlere gelsin" türünden bir başlık açmıştı. bakın altını çiziyorum; ilgili başlık pkk değil bizzat kürt kelimesi kullanılarak açılmıştır. sabahlayanlar bilir. screenshot almadım ben. belge nerde diye soranlara da "ebende" diyecek kadar çirkinleşebilirim. dedim ya zaten alışıksınız bu üsluba...

ve bu yazar yaklaşık 1 saat boyunca sözlüğün ebesini sikti. sonra uçtu. sözlük yönetiminden tek bir özür veya açıklama gelmedi. (#4900593) nolu entryimde aslında durumu kısmen özetlemeye çalıştım. buradaki sorularda cevapsız kaldı. hani burası eğlence ve bilgi alma yeri ya. he işte ondan da kimse hesap sormadı. herkes iyilik meleği şempanze çünkü. isteyen istediği kadar ırkçı, faşizan olabilir ve her yazarın kişilik haklarına saldırabilir bu ortamda. 1 saatliğine de olsa sözlük size bu hakkı tanıyor. böyle kral bi yer işte ulu sözlük.

yarın bi gün başka bi yazar gecenin kör bi saatinde admine, moderatörlere, türklere, fetullaha, allaha, dinlere küfür ederse kaç salise de silinir bakalım göreceğiz. -zaten doğrusu salisede silinmesi- tehdit falan olarak algılanmasın yazdıklarım. gidişat bu yönde çünkü. ben fikirlerimi fake bir nick alıp belirtecek kadar asla aşağılık olmadım olmamda. defalarca çaylak oldum gene de olurum. yeter ki inandıklarımı söyleyeyim. omurgasızlık kitabımda yok benim.

velhasılı şu sözlüğün biraz daha insancıl bir yer olmasını istiyorsak bu başlıktaki tüm lekeler derhal temizlenmelidir. sorumluları ile birlikte...

edit: sol frame gelmesi engellenen bi başlık olmuş bu. olmasa şaşardım. aferin.
KOSLA OXI ACTION MAX 500 ile temizlenemeyen leke yoktur teziyle ters düşen önerme. (bkz: hele otur bir soluklan)
alayinaisyan isimli yazarın bir moderatörün keyfiyetiyle hunharca silinmesi.
Sol frameden kaybolan kozmik entryler.
hiçbi olaydan haberi olmayan ben.
ya bu diğerleri ne ara oldu be. biriniz aydınlatsın beni. tenks sit davn.
Bir kutu üzerine döktüğü Alkid özelliği olan siyah yağlı boya.
(bkz: selfie çubuğu)